مایکروسافت حذف دستی deferrals از به روز رسانی ویندوز توسط آن جوانب مثبت "برای جلوگیری از سردرگمی'

ویندوز 10 مایکروسافت از بین بردن توانایی برای کاربران کسب و کار به تاخیر دستی ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399

ویندوز 10

مایکروسافت از بین بردن توانایی برای کاربران کسب و کار به تاخیر دستی ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی با استفاده از به روز رسانی ویندوز تنظیمات شروع با ویندوز 10 2004/ممکن است به روز رسانی. مایکروسافت ظاهرا این تغییر با تغییر در آن ویندوز 10 2004 برای آن جوانب مثبت و مدارک در ژوئن 23.

مایکروسافت مقامات می گویند این تغییر اتفاق می افتد به نام کاهش سردرگمی است. در اینجا توضیح از مایکروسافت صفحه (که من دیدم با تشکر WindowsTimes.com و که من تا به حال شنیده ام در مورد از یک خواننده در هفته گذشته. (هفته گذشته من فرض بر این بود که یک اشکال اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را در واقع یک "ویژگی.")

"سال گذشته ما را تغییر و به روز رسانی نصب و راه اندازی سیاست های ویندوز 10 برای تنها هدف دستگاه های در حال اجرا از ویژگی های نسخه به روز رسانی است که با نزدیک شدن پایان خدمت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از دستگاه ها تنها به روز رسانی یک بار در سال. برای فعال کردن همه دستگاه ها را بیشتر از این تغییر سیاست و برای جلوگیری از سردرگمی ما را حذف کرده deferrals از به روز رسانی ویندوز تنظیمات پیشرفته گزینه های صفحه شروع در ویندوز 10, نسخه 2004."

قبل از انتشار ممکن است 2020/2004 به روز رسانی نرم افزار آموزش و پرورش و کاربران سازمانی می تواند به صورت دستی تسلیم به روز رسانی برای 365 روز با استفاده از به روز رسانی ویندوز تنظیمات پیشرفته گزینه های صفحه. (برای اطلاعات بیشتر, ببینید این پست در مورد نحوه مدیریت ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی.)

رفتن به جلو برای کاربران که می خواهند برای حفظ توانایی به تاخیر قابلیت به روز رسانی دستی, مایکروسافت ارائه می دهد این راهنمایی:

"اگر شما مایل به ادامه اعمال نفوذ deferrals شما می توانید با استفاده از خط مشی گروه محلی (Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update > به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار > را انتخاب کنید هنگامی که پیش نمایش ایجاد شده و قابلیت به روز رسانی در حال دریافت را انتخاب کنید و یا هنگامی که با کیفیت به روز رسانی دریافت کرد)."

مایکروسافت شده است به طور مداوم افزایش سرعت راه ویندوز 10 به روز رسانی فرایند کار می کند بر اساس "بازخورد کاربر" که به نظر می رسد در بخش های بزرگ, شکایات. مایکروسافت در دسترس باعث می شود دو ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی در هر سال است. کاربران کسب و کار تا به حال حق به تسلیم آن به روز رسانی برای به 365 روز مگر اینکه دستگاه های خود را در حال اجرا هستند ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی است که با نزدیک شدن به پایان پشتیبانی می کند. ویندوز 10 کاربران خانگی در سال گذشته سمت راست برای مکث قابلیت به روز رسانی برای تا 35 روز است.

تعدادی از شرکت و آموزش و پرورش تنها کاربران در مورد مراقبت از ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی منتشر شده در پاییز زیرا آنها 30 ماه پشتیبانی (به عنوان مخالف به 18 ماه پشتیبانی برای بهار و قابلیت به روز رسانی). در نتیجه برخی از کسانی که فقط کاربران خود را به روز رسانی ویندوز 10 دستگاه در هر سال با استفاده از سقوط به روز رسانی. (ببینید من ZDNet همکار Ed Bott پست به صورت کامل اجرا چگونه ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی کار می کنند.)

مایکروسافت شروع به نورد ممکن است 2020/2004 به روز رسانی در مه 27. من از مایکروسافت اگر این شرکت تا به حال هر چیزی را می گویند که به دلیل کاربران نمی مطلع در مورد این تغییر اما بدون دریافت کلمه بازگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب