کوه سینا مطالعه نشان می دهد رسانه های اجتماعی ممکن است کمک به برخی از افراد فعال نگه داشتن در طول COVID-19 مستند

گسترده آزمایش اجتماعی که در جریان است در زمان COVID-19 در حال رفتن به عملکرد جذاب اطلاعات در مورد رفتار انسان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

گسترده آزمایش اجتماعی که در جریان است در زمان COVID-19 در حال رفتن به عملکرد جذاب اطلاعات در مورد رفتار انسان برای سال آمده است. برخی از دانشمندان در حال حاضر در حال بررسی این اولین نمونه از چنین اطلاعات به تدوین و فرموله کردن فرضیه در مورد چگونگی مداخلات مانند مستند ممکن است بر مردم.

یک مطالعه انجام شده به طور مشترک بین دانشکده پزشکی Icahn در نیویورک بیمارستان کوه سینا و محققان در اسپانیا یافت می شود که مردم در زمان بیشتر مراحل در طول مستند در هنگام استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و WhatsApp با توجه به نوشتن از کار نوشته شده یکشنبه در pre-print server medRxiv.

مطالعه طراحی خود جالب یک پنجره به در روند پژوهش است. آن بیرون می آید از قبل کار انجام شده با گوشی های هوشمند و پوشیدنی فناوری برای ردیابی رفتار مردم در طول زمان و پس از آن نشان دهنده زاویه جدید که تکنولوژی تلفن همراه است که با داشتن در پژوهش ،

در این مطالعه 127 داوطلبان در اسپانیا بودند و روانی از بیماران داوطلب برای حمل یک گوشی هوشمند که ردیابی چگونه بسیاری از مراحل آنها در زمان در روز و چه مقدار از آنها استفاده می شود برنامه های مانند Facebook. داوطلبان ثبت شد 38 روز قبل از اسپانیا رفت و به آن COVID-19 مستند در 14 مارس و پس از آن دیگر 45 روز پس از شروع این مستند به مقایسه الگوهای. یک مدل آماری محاسبه می شود که آیا وجود دارد هر گونه ارتباط بین اقدامات انجام شده و رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

اصلی درایو از مطالعه نگرانی "اثرات منفی بالقوه" از اقدامات قرنطینه بهداشتی به خصوص اساسی چنین چیزهایی به عنوان کاهش فعالیت فیزیکی است. نویسندگان بررسی شد که آیا رسانه های اجتماعی می تواند کمک به مردم در مستند.

به عنوان آنها در نوشتن "ما آزمایش این فرضیه که افرادی که تجربه بیشتری دیجیتال تعامل اجتماعی خواهد بود کمتر در معرض اثرات منفی سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده در طول Covid-19 بیماری همه گیر."

اولیه پیدا شد که این مقدار از برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده در این گوشی پیش بینی شده که چگونه بسیاری از مراحل یک فرد را روز بعد به یک معنی داری درجه.

"افزایش رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند استفاده کنید در یک روز خاص با پیش بینی افزایش تعداد مراحل ضبط شده توسط آن کاربر روز بعد" ایالات مطالعه است.

این مطالعه با عنوان "رسانه های اجتماعی و برنامه های گوشی های هوشمند با استفاده از پیش بینی نگهداری از فعالیت فیزیکی در طول Covid-19 اجرا انزوا در روانپزشکی سرپايی" نوشته شده توسط نویسنده سرب اگنس Norbury از Icahn, مدرسه, گروه روانپزشکی و co-نویسندگان ارشد M. مرسدس پرز رودریگز از Icahn مدرسه و انریکه باکا-گارسیا از اسپانیا در بیمارستان دانشگاه Jimenez دیاز بنیاد در مادرید. چند محققان از نهادهای شرکت کننده در اسپانیا و شیلی و فرانسه نیز همکاری در کار و مطالعه با کمک یک شرکت اسپانیایی است که توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر تلفن همراه برنامه های مبتنی بر شواهد رفتار است.

از آنجا که این مطالعه قبل از چاپ و نشده است کارشناسی یافته های آن باید با احتیاط مصرف شود.

norbury-et-al-2020-social-media-and-steps-taken-graphic.jpg

دانشمندان در دانشکده پزشکی Icahn از بیمارستان کوه سینا در همکاری با محققان در اسپانیا و شیلی و فرانسه داشت و ارتباط معنی داری بین رسانه اجتماعی استفاده روزانه و اقدامات انجام شده توسط افرادی که در انجام یک برنامه تلفن هوشمند است که دنبال دو چیز است. در اینجا اطلاعات خود را نشان می دهد همبستگی اجتماعی رسانه ها و مراحل و ظاهری سیستم از لینک های علی بین برنامه ها و مراحل است.

Norbury et al. 2020

در حالی که این یافته ها نشان می دهد مثبت ارتباط بین برنامه های اجتماعی و مراحل گرفتن یافته های خود را توضیح نمی چه علت و معلولی اگر هر گونه وجود دارد ممکن است.

اما Norbury و تیم ارائه یک حدس به عنوان به آنچه که این یافته ها ممکن است گفته.

"ما پیشنهاد می کنیم که تعامل اجتماعی را ترویج مشارکت در فعالیت فیزیکی محافظت در برابر سکون و بی تفاوتی در ارتباط با خلق و خوی کم" آنها بنویسید.

مطالعه تساوی بر روش آماری است که توسعه داده شده است در دهه گذشته شناخته شده به عنوان یک رویکرد شبکه. در یک شبکه با رویکرد روانی پدیده دیده می شود به عنوان فعل و انفعالات از علائم است که مشاهده می شود از طریق یک سری تجزیه و تحلیل آماری.

در مدل شبکه پدیده های مانند خستگی و بی خوابی را می توان رسم به عنوان گره در گراف شبکه ای و لبه های بین گره ها وزن داده شده به چگونه یک پدیده ممکن است مربوط به دیگری است. ابزار مورد استفاده برای مدل کسانی که فعل و انفعالات است که یک روش شناخته شده به عنوان یک vector autoregression.

Norbury و تیم را به یک رویکرد خاص به autoregression است که به نام یک گاوسی مدل گرافیکی توسعه یافته توسط ساشا Epskamp و همکاران ما در بخش روانشناسی از دانشگاه آمستردام و دانشگاه ادینبورگ. Gaussian رویکرد اجازه می دهد تا یک مقایسه چیزهایی که اتفاق می افتد در زمان به یک فرد با به اصطلاح مقطعی اقدامات است که ببینید که چگونه افراد در یک مطالعه مقایسه با یکدیگر است.

چه اشکال پس زمینه به کار هستند و مطالعات اخیر نشان می دهد اثرات زیان مستند. یک مطالعه توسط Sandro Galea و همکارانش در دانشگاه بوستون منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در ماه آوریل اشاره می کند که "در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی" از جمله بلایای طبیعی "هستند و تقریبا همیشه همراه با افزایش افسردگی و اختلال استرس پس از ضربه (PTSD)" و دیگر منفی روانی اثرات بهداشتی.

Icahn مطالعه است به خصوص مربوط به مردم در جمعیت های آسیب پذیر به ویژه در افراد مبتلا از قبل موجود اختلالات روانی. بیش از نیمی از افراد در این مطالعه تشخیص داده شده بود با اضطراب تروما و یا استرس های مربوط به اختلال. درصد زیادی تشخیص داده شده بود با تک قطبی یا دو قطبی افسردگی است.

eb2-monitoring-app.png

EB2 برنامه های مورد استفاده در گوشی های هوشمند برای پیگیری موضوعات اجتماعی با استفاده از گام ها و افشای داوطلبانه از خلق و خوی. برنامه توسعه یافته توسط شرکت اسپانیایی مبتنی بر شواهد رفتار است.

Norbury et al. 2020

این کار بر اساس دو قبل از مطالعات تحقیقاتی در اسپانیا که به شدت تکیه بر فن آوری تلفن همراه و آمار جمع آوری است.

یک مطالعه با عنوان "ارزیابی e-فعالیت های اجتماعی در بیماران روانی," نوشته شده بود تا یک سال پیش. نوشته شده توسط پابلو Bonilla-Escribano اسپانیا Universidad Carlos III de Madrid و همکاران که مطالعه ردیابی "الگوهای استفاده روزانه از تلفن و اجتماعی و برنامه های ارتباطی" به منظور شناسایی الگوهای رفتاری بین بیماران است.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در سال 2018 به نام Smartcrises رهبری Sofian Berrouiguet از برست دانشگاه علوم پزشکی در برست, فرانسه به دنبال کردن بیماران در مادرید توسط برنامه گوشی های هوشمند و دیجیتال از طریق بازوبند. هدف از این مطالعه تشخیص "رابطه بین خطر خودکشی و تغییرات در کیفیت خواب و اختلال اشتها."

به این ترتیب Icahn مطالعه بخشی از یک جریان روند نظارت و ارزیابی منادی توسط گوشی های هوشمند و سنی است. به عنوان Berrouiguet می نویسد: از Smartcrises مطالعه "داده ردپای دیجیتال است که به طور خودکار انباشته محصولات از فن آوری دستگاه های ارائه فرصت های امیدوار کننده برای تحقیق و تصمیم گیری بالینی."

چگونه مطمئن هستند Norbury و همکاران در مورد ارتباط بین رسانه های اجتماعی و فعالیت بدنی ؟ علی یقین است یک چالش برای چنین آماری مطالعات به طور کلی. نویسنده اذعان دارد می تواند عواملی که توضیح هر دو بالاتر استفاده از رسانه های اجتماعی و بیشتر فعالیت فیزیکی به جای یکی به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دیگر.

"ممکن است که برخی از unmeasured عامل تحت تاثیر هر دو گوشی های هوشمند استفاده کنید و فعالیت فیزیکی با تغییر زمان تاخیر و در نتیجه الکی وابستگی بین دو" آنها بنویسید.

حداقل کار خود را به آنها نشان می دهد که باعث به دقت بیشتر در نقش تکنولوژی در زندگی است. تاثیر رسانه های اجتماعی در سلامت یک موضوع پیچیده است که نوشتن و برخی که نگرانی در مورد نقش رسانه های اجتماعی ممکن است بخواهید به نگاه دیگری. "ما دوم تماس های اخیر برای تاکید بیشتر بر روی نکات دقیق وظریف در این بحث است."

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن