همیلتون در دیزنی به علاوه شما می شود 'بهترین صندلی در خانه,' Lin-مانوئل میراندا می گوید: - CNET

Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو در همیلتون. دیزنی کردم برنامه ای برای جولای 3? من پانسمان و همه رفتن به نیمک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 تیر 1399
hamilton-lin-manuel-miranda-phillipa-soo

Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو در همیلتون.

دیزنی

کردم برنامه ای برای جولای 3? من پانسمان و همه رفتن به نیمکت من و جریان همیلتون در دیزنی به علاوه. این آمار برادوی موسیقی فیلم برداری شده بود در نیویورک ریچارد راجرز تئاتر در سال 2016 در طول سه روز. ترانه سرا و آهنگساز Lin-مانوئل میراندا رپ daveed را از دست Diggs و بقیه بازیگران اصلی از جمله Okieriete Onaodowan, Phillipa سو و آنتونی راموس بودند و هنوز هم از داستان ما پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتون.

من کنجکاو برای دیدن چگونه روی صفحه نمایش کوچک "ضبط زنده" نسخه همیلتون در مقایسه با اجرای زنده من تو را دیدم در ژانویه گذشته در سان فرانسیسکو با بازیگران و بسیار قابل توجهی برچسب قیمت از دیزنی به علاوه هزینه اشتراک ماهانه.

"یکی از چیزهایی که ما همیشه در حال اجرا در مقابل در برادوی است چگونه گران برادوی بود برای بسیاری از مردم" بازیگران عضو daveed را از دست Diggs که بازی مارکی دو لافایت و توماس جفرسون گفت: در طول یک زوم کنفرانس مطبوعاتی با همیلتون تیم در تاریخ 16 ژوئن. "مردمی فقط نمی تواند استطاعت بلیط. و حتی اگر شما می تواند وجود دارد تنها بسیاری از کرسی است."

تهیه کننده و کارگردان توماس Kail که همچنین کارگردانی فیلم برداری نسخه همیلتون گفت: دیزنی در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار موسیقی 15 ماه بعد از آن زمان تاریخ انتشار. اما این تیم احساس می شود در حال حاضر در میان بسیاری از محدودیت های فرهنگی از coronavirus همه گیرشد, زمان مناسب. "نه تنها وجود دارد هیچ Hamiltons اما هیچ اجرای زنده" مدیر گفت. "وجود دارد هیچ کنسرت. هیچ برادوی است. هیچ منطقه ای تئاتر است."

میراندا با پوشیدن یک کلاه به دلیل آنچه که او گفت: "بسیار بد قرنطینه مو" اصرار بر ایده دموکراتیزه همیلتون تجربه. حتی پس از پنج سال اجرا در برادوی و محصولات متعدد نشان می دهد در حال انجام به طور همزمان گرمی و امی پولیتزر و تونی برنده جایزه فکر می کند بیشتر مردم را ببینید همیلتون بین جولای 3 و 5 ژوئیه در دیزنی به علاوه از در حال حاضر آن را در دسترس نباشد.

فیلمبرداری همیلتون

شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد که در تئاتر در زمان پارکینگ نمی شود و شما احتمالا در خانه راحت تر از صندلی در یک تئاتر صندلی با محدود اتاق پا. اما چقدر از انرژی زندگی می کنند می توانید این عملکرد ضبط شده در واقع ضبط?

"این کار برای من بود به سعی کنید برای ایجاد یک سند از آنچه در آن احساس می شود که در اتاق," سوپ کلم گفت. "این است که تلاش می شود نشان می دهد. این است که تجربه خود را دارد و من فکر می کنم ما در تلاش برای در آغوش عشق ما برای بودن در تئاتر است."

برای نسخه نهایی این فیلم سوپ کلم توضیح داد این تیم اسیر دو اجرای زنده. نشان می دهد هرگز متوقف طول فیلمبرداری با دوربین های قرار گرفته در مخاطب است. کلم پیچ نیز تا به حال برخی از زمان با بازیگران در تئاتر بدون بینندگان. به فیلمسازی خدمه می تواند پرش بر روی صحنه برای کسانی که به عکس و استفاده مداوم کم و همچنین دوربین های روی جرثقیل و dollies.

"این بهتر از بهترین صندلی در خانه در همیلتون" میراندا گفت. "تامی بسیار به عمد شکسته proscenium در مکان."

فیلم به ضرب گلوله کشته شد 10 ماه پس از بازیگران سنگ برای برادوی بازیگران اصلی ضبط و پس از تعداد بی شماری از اجراهای برادوی است. میراندا به شوخی در مورد همیلتون بهترین تمرین فیلم در تمام دوران "خارج از شاید برخی دیوید فینچر صحنه است."

همیلتون رزونانس امروز

اما همیلتون خدمه آگاه است این است که بیش از فقط یک بازی برای برخی از. آنها مشتاق بودند به اظهار نظر در مورد ضد نژادپرستی تظاهرات و خواسته های عدالت اجتماعی در حال وقوع در سراسر جهان پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

"من بسیار هیجان زده برای دیدن چگونه [نشان می دهد] الهام بخش این جنبش" Onaodowan که بازی هرکول Mulligan and James Madison گفت. "من بسیار هیجان زده هستم برای بچه های جوان که در خارج وجود دارد که ناراحت و عصبانی است. آنها می توانند به تماشای این و متوجه آنها می توانید انرژی خود را از طریق نوشتن از طریق به چالش کشیدن افرادی که به شما گفتن چیزهایی که شما نمی خواهید به شنیدن مانند همیلتون بود."

hamilton-lin-manuel-miranda

Lin-مانوئل میراندا در همیلتون.

دیزنی

همونجور که بازی الیزا همیلتون تاکید بر ارتباط داشتن چنین متنوع بازیگران به خصوص برای مخاطبان جوان. او در مورد افراد جوان از, رنگ, جوان, آسیایی, زنان و زنان جوان از دیگر زمینه های ضمن تشکر از او برای این که بخشی از یک گروه روی صحنه است که نگاه مانند آنها. "این همیشه خوب است به یاد داشته باشید که نسخه ای از خود را هنگامی که شما به آن شخص و آنچه در آن احساس می شود برای نگاه کردن به این مردم که شما فرم خود را برای اولین بار تجارب هنری با" او گفت:.

همانطور که برای آینده همیلتون راموس یک ایده از آنچه که می تواند بعدی: مناسب فیلم موزیکال اقتباس. "ما در ارتفاعات" گفت: این بازیگر که با بازی جان لارنس و فیلیپ همیلتون. "اجازه دهید من می دانم, Lin, هنگامی که ما در حال آماده به انجام همیلتون."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان برای اولین بار بنیاد تریلر برای Apple TV Plus

1:35tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن