چگونه به منظور برآورد خود را تا سال 2020 بازپرداخت مالیات: راهنمایی ماشین حساب و بیشتر - CNET

Prapass Pulsub/گتی ایماژ بازگشت در ماه مارس IRS تاخیر استاندارد مارس 15 مالیاتی مهلت ارسال آثار تا 15 ژوئیه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
2020 tax refund
Prapass Pulsub/گتی ایماژ

بازگشت در ماه مارس IRS تاخیر استاندارد مارس 15 مالیاتی مهلت ارسال آثار تا 15 ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این بدان معناست که شما نیاز به بازگشت خود را در زمینه الکترونیکی و یا شهریور روز. برای کسانی که نیاز به زمان بیشتری وجود دارد یک گزینه به درخواست تشکیل پرونده فرمت با پر کردن IRS فرم 4868.

در این مرحله اگر شما در حال حاضر در زمینه مالیات خود را بهترین شرط بندی شما این است که شروع به آماده سازی خود و بازگشت بلافاصله با بهترین نرم افزار مالیات و خدمات آمادگی برای سال 2020. شما همچنین می توانید ببینید که چقدر شما می توانید با محاسبه بازپرداخت خود را در حال حاضر.

ادامه مطلب: مهلت مالیات و تاریخ برای سال 2020: زمانی که آنها با توجه, چگونه به فایل آنلاین و بیشتر

1. در نظر بگیرید اگر شما در حال رفتن به دریافت هزینه در تمام

نزدیک به سه در چهار اظهارنامه مالیاتی filers در ایالات متحده را دریافت بازپرداخت قرار می دهد که شما در شرکت خوب با میلیون ها نفر از مردم است. بقیه از ما را مدیون پول دولت است.

به طور کلی خود را بازپرداخت محاسبه چقدر پول نکردن برای فدرال مالیات بر درآمد منفی خود را در مجموع مالیات بر درآمد فدرال برای سال. (وجود عوامل دیگر هم مانند کسر -- بیشتر در زیر کلیک کنید.) به یاد داشته باشید که مالیات نکردن از چک های خود را همیشه به مالیات بر درآمد فدرال. شما همچنین پرداخت به امنیت اجتماعی و مدیکر و بسته به جایی که شما زندگی می کنند, مالیات بر درآمد دولت.

ادامه مطلب: 12 تا از بهترین کسر مالیات در سال 2020

اگر شما دریافت متوسط بازپرداخت در سال گذشته -- و یا در واقع بدهکار پول -- شما ممکن است نیاز به تنظیم امتناع خود را برای کمک به جبران آنچه شما نیاز به پرداخت مالیات بر آمده است زمان. در غیر این صورت شما با لایحه بزرگتر زمانی که مالیات به علت است. (نیز وجود دارد شانس خود را در براکت مالیات ممکن است تغییر کند; اگر شما به دست آورده بیشتر شما می توانید مدیون تر بیش از حد.)

شما می توانید با استفاده از مالیات برآورد از IRS به مطمئن شوید که شما مقدار صحیح از پول کسر از حقوق خود را که آیا آنها در حال بارگیری در این هفته ای دوبار یا ماهانه. آن را خوب به آخرین فیش حقوقی و مالیاتی در دست به دقیق ترین اطلاعات در هنگام استفاده از برآوردگر قبل از پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را. نگه داشتن در ذهن است که آن را با این نسخهها کار برای بسیاری از filers اما نه لزوما برای هر filer. هر خانواده وضعیت درآمد ناخالص معافیت withholdings و عوامل دیگر می توانید به طور کامل تغییر چقدر شما دریافت خواهید کرد -- و یا مدیون -- مالیات بر آمده است زمان.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر

2. خود را جمع آوری اسناد و مدارک لازم

قبل از اینکه شما شروع به ریاضی خود را, شما نیاز به یک چند آیتم های مختلف برای محاسبات خود را از جمله:

  • اطلاعات شخصی: سن خود را پر کردن وضعیت (مجرد و متاهل مشترک پر پر کردن ازدواج به طور جداگانه سرپرست خانوار) اگر شما هر گونه وابستگان و اگر چه بسياري از آنها سنین است.
  • درآمد اطلاعات: خود را pretax درآمد طرح بازنشستگی سهم چقدر شما ادعا می کنند در کسر و مالیات شما در حال حاضر پرداخت می شود و یا تا به حال نکردن تا کنون این سال است. برخی از محبوب شامل کسر اعتبار مالیاتی کودک, دانشجو, بهره وام کسر و کسر دفتر خانه.
  • هزینه های کسب و کار: اگر شما کار از خانه خود را و یا پرداخت برای کار های مربوط به موارد شما ممکن است قادر به ادعای آن را در مالیات خود را و یا ادعای معافیت. نگه داشتن در ذهن که اگر شما مالک کسب و کار کسب و کار مالیات واصل به طور جداگانه و یا شما نیاز به حساب که درآمد شخصی خود بازگشت. مطمئن باشید به خواندن چه هزینه های واجد شرایط قبل از پر کردن با جزء به جزء هزینه های کسب و کار.
  • اطلاعات دیگر: در نظر گرفتن چیزهایی مثل هزینه های درمانی و کمک های مالی, بهره وام مسکن خود را, دانش آموز, بهره وام پرداخت هزینه های مراقبت از کودکان و بیشتر. شما همچنین ممکن است در نظر بگیرید که درآمد خود را شما قرار می دهد در یک براکت مالیاتی که می توانید تغییر دهید و چه مقدار شما را به عنوان بازپرداخت (و احتمالا مدیون پول).

بدون این اطلاعات, شما ممکن است قادر به محاسبه دقیق خود را در سال 2020 بازپرداخت مالیات.

3. پیدا معتبر بازپرداخت مالیات ماشین حساب

عمده نرم افزار مالیات شرکت های ارائه اظهارنامه مالیاتی برآوردگرهای و ماشین حساب به شما کمک کند تعیین چقدر شما می توانید انتظار برای دریافت به عنوان بازپرداخت مالیات. پیدا کردن ماشین حساب از:

در حالی که جزئیات هر یک از ماشین حساب متفاوت بوده و همه آنها نیاز به مقدار زیادی از همان اطلاعات است. مطمئن شوید که شما باید تمام اسناد و مدارک لازم قبل از شروع محاسبات خود را. اگر شما نمی ممکن است شما را طولانی تر برای محاسبه بازپرداخت خود را و یا شما ممکن است یک محاسبه دقیق.

آیا تاخیر

که ممکن است بهترین کار این است برای آماده سازی مالیات خود را به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. تاخیر اجتناب ناپذیر می تواند باعث استرس شما -- و همچنین به کلاهبرداران زمان بیشتری برای کلاهبرداری و ترفند مالیاتی filers از اطلاعات شخصی خود و یا بازپرداخت. از لحاظ فنی شما می توانید شروع به پر کردن به عنوان به زودی به عنوان شما خود را دریافت W-2s از کارفرمای خود. این معمولا اتفاق می افتد در اطراف پایان ماه ژانویه اما بسته به کارفرمای خود.

هنگامی که شما جمع آوری اسناد و مدارک لازم شما نزدیک هستید مجموعه به فایل. و هر چه زودتر شما فایل هر چه زودتر خود را به شما بازپرداخت را انجام دهید. همچنین نگه داشتن در ذهن است که شما معمولا دریافت بازپرداخت سریع تر اگر شما در راه اندازی پرداخت مستقیم. دان ' زمان t زباله -- فایل به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید بنابراین شما می توانید پیوستن به میلیون ها نفر از آمریکایی دیگر که در انتظار بازگشت.

ادامه مطلب: بهترین robo-مشاوران در سال 2020tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب