فوجیتسو به گسترش ژاپنی عملیات با راه اندازی فوجیتسو ژاپن با مسئولیت محدود

فوجیتسو اعلام کرده است از آن خواهد شد راه اندازی فوجیتسو ژاپن با مسئولیت محدود در یک هدف برای گسترش کسب و کار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399

فوجیتسو اعلام کرده است از آن خواهد شد راه اندازی فوجیتسو ژاپن با مسئولیت محدود در یک هدف برای گسترش کسب و کار خود را در بازار خدمات.

هنگامی که کسب و کار جدید آغاز عملیات از اکتبر 1, آن خواهد شد و در ابتدا ادغام فوجیتسو بازاریابی و فوجیتسو FIP شرکت.

فوجیتسو بازاریابی است که مسئول رسیدگی به ردیف دوم بخش خصوصی و شرکت های کوچک و متوسط در حالی که Fujitsu FIP شرکت متخصص در راه حل های در زمینه توزیع, بهداشت و درمان و دولت های محلی.

به عنوان بخشی از آن حدود 400 فوجیتسو سیستم مهندسین را از پیوستن به شرکت های جدید است.

فوجیتسو گفت: مارس سال 2021 این برنامه همچنین به ادغام تابع فروش Fujitsu FSAS و فوجیتسو راه حل های شبکه.

فوجیتسو FSAS متخصص در فناوری اطلاعات و ارتباطات, زیرساخت, ساخت, بهره برداری و تعمیر و نگهداری خدمات و فوجیتسو راه حل های شبکه به اجرا در شبکه دامین به عنوان یک کسب و کار اصلی.

علاوه بر این شرکت جدید را ادغام این شرکت در بخش کسب و کار است که مسئول برای دولت های محلی و پزشکی و موسسات آموزشی. فوجیتسو گفت: ادغام شد و در ابتدا سازماندهی شده برای ماه ژوئیه سال 2020 اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن آن به مارس سال 2021.

"تحت این جدید تشکیل فوجیتسو ژاپن با مسئولیت محدود. کمک به تحقق جامعه 5.0, فوق العاده هوشمند و پایدار جامعه, در حالی که ارائه تداوم کسب و کار و اقدامات لازم برای حل فوری مسائل جامعه در پرتو ظهور چالش های جدید عادی در پی COVID-19 همه گیر" ژاپنی کنگلومرا توضیح داد.

این شرکت انتظار دارد که کسب و کار جدید آغاز خواهد شد در حدود 5,400 کارکنان. توسط مارس سال 2021 این یافته رشد خواهد کرد و به حدود 11000 فوجیتسو گفت.

می زنیم تا عملیات جدید خواهد بود Toshio Hirose در حال حاضر رئيس جمهور از فوجیتسو بازاریابی است.

این آخرین خبر تنها چند هفته پس از فوجیتسو اعلام کرد آن را از آن فضای اداری در ژاپن 50 درصد و سوئیچ به طور کامل به یک سیستم میز تا پایان سال مالی 2022 در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

فوجیتسو گفت: برنامه های جدید بخشی از آنچه این شرکت لقب خود را به عنوان "کار و زندگی تغییر" کمپین که با هدف معرفی جدید انعطاف پذیر ترتیب کار برای کارکنان.

گذشته از فضای اداری تغییرات حدود 80000 ژاپن مبتنی بر فوجیتسو کارکنان نیز آغاز خواهد شد در درجه اول به کار از راه دور و انعطاف پذیر ساعات کار خواهد شد گسترش به تمام ژاپن مبتنی بر کارکنان است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن