خرید استخر پیش ساخته اینتکس

استخر شما دارد، استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس را می توان در زمین، یا کاملاً بالای زمین نصب کرد. این نوع از اس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر شما دارد، استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس را می توان در زمین، یا کاملاً بالای زمین نصب کرد. این نوع از استخر فایبرگلاس دارای نشیمن هایی در سه بخش استخر است که شرایط استراحت را در آن فراهم می کنند. جنس این نوع استخرها از جنس قایقهای تفریحی کوچکی است. از قبل حفرهای برای نصب استخر آماده میشود و باید استخر را درون این حفره قرار داد. لازم به ذکر است که نصب این استخرها در دو حالت توکار یا روکار انجام می شود که برای حالت اول، باید مراحلی را برای جاسازی استخر طی کنید. اما استخر پیش ساخته این مشکلات را تا حدی پاسخگو می باشد چرا که هزینه ساخت این طرح بسیار کمتر از انواع دیگر است و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. با این اوصاف، همچنان میتوانید استخر خود را در داخل زمین، بالای سطح زمین یا تا حدی بالای سطح زمین بسازید. از بین کلیه استخرها، استخرهای فایبرگلاس اغلب می توانند بیشترین هزینه را داشته باشند، اما هزینه های کم نگهداری و طول عمر بالای آنها در مقایسه با استخرهای پیش ساخته بتنی، آنها را به گزینه های بهتری برای انتخاب تبدیل کرده است. ما تولید کنندگان استخرهای فایبر گلاس و کارشناسان استخرهای داخلی هستیم و می دانیم که ساخت استخرها ممکن است ماه ها طول بکشد.

از دیگر نکات برای نگهداری استخر پیش ساخته فایبر گلاس این است که از فیلتر تصفیه استخر استفاده کنید. وقتی روی یک استخر پیش ساخته فایبر گلاس سرمایه گذاری می کنید، استخری می سازید که مادام العمر دوام می آورد و سال به سال منبع ثابتی از آرامش، سرگرمی، زیبایی و لذت خواهد بود. از میان انواع استخرهای شنا، استخرهای فایبرگلاس به کمترین میزان نگهداری نیاز دارند و این اختلاف در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار چشمگیر است و کلیه اینها به علت پوشش ژل ضد آب روی سطح تمام استخرهای فایبرگلاس است. استخر پیش ساخته اینتکس را برای مصارف خانگی و استفاده در ویلا , مراکز آموزشی ، مهد کودک ها , مراکز آب درمانی جهت بهبود بیماری های استخوانی افراد مسن و کودکان و نوجوانان را با بهترین قیمت شرکتی و کمترین قیمت بازار به فروش میرساند . 2. نصب استخر روکار: ابتدا باید مکان مناسبی را با نصب استخر پیدا کنید. در آخرین مرحله باید دور سازه و قوطی کشی استخر با سنگ یا مصالح باکیفیت ساخته میشود. در این بخش از مقاله چکیده ای کوتاهش از کلیه آنچه که باید در مورد استخرهای فایبرگلاس بدانید را شرح خواهیم داد.

Po st w as cre ated with GSA Content G enerator D᠎em oversi on .

ولی در بعضی از شرایط مانند دوران کرونا، امکان بردن آنها به استخرهای عمومی وجود ندارد. به همین دلیل فضایی برای رشد جلبک در این استخر وجود ندارد. به همین دلیل آب در استخر نمایی بسیار شفاف و زلال دارد. آب استخر در اثر تبخیر و یا سرریز شدن کم میشود. نکته قابل توجه درباره این نوع استخر این است که برخلاف استخر های بتنی، نیازی به پی ریزی، عایقکاری و کاشیکاری ندارد به همین دلیل هم سرعت نصب آن و هم هزینه اجرای آن نسبت به ساخت استخر بتنی بسیار کمتر میباشد. به همین دلیل میتوان آنها را براحتی در حیاط و یا پشت بام نصب کرد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس؛ در واقع به صورت یک قالب آماده و کامل در کارخانه تولید میشود و سپس توسط جرثقیل و تریلر به محل پروژه انتقال میابد و در نهایت در محل مورد نظر نصب میگردد. آچارسی مجری تخصصی ساخت استخر در تهران، کرج، هشتگرد، کردان و سایر شهرها، با سالها تجربه، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. استخرهای پیش ساخته به دلیل آماده بودن، تنها به محلی برای نصب احتیاج دارند، علاوه بر اینها، استخرهای پیش ساخته مزایای دیگری نیز دارند که باعث محبوبیت آنها شده که در ادامه به معرفی مزایای آن خواهیم پرداخت.

بر خلاف استخرهای بتنی این نوع استخرها به تنظیم PH بالایی نیاز ندارند و به راحتی میتوان این کار را انجام داد. به دلیل وجود این مواد، استخر بسیار استحکام بالایی دارد. البته هر ارزانی یا گرانی بی حکمت نبوده و در واقع استخر های پیش ساخته به دلیل سطح کیفیتی بسیار بالایی که دارند از قیمت معقول نیز برخوردار هستند . همچنین این نوع استخرها در برابر مواد خورنده مانند اسید و کلر مقاومت بالایی دارند. این نوع از استخرها به علت برخورداری از طرح و مدل متنوع، قابلیت نصب و پیاده سازی در بسیاری از محیط ها و سازه ها را دارند. استخرهای پیش ساخته برزنتی، دارای یک فریم فلزی از نوع استیل می باشند که به وسیله زبانه هایی که روی آن قرار دارند، به استخر متصل می شود. همگی بر روی قیمت و نحوه محاسبه قیمت استخر پیش ساخته فایبرگلاس تاثیر گذار هستند. هزینه نصب و خریداری استخر های فایبرگلاس می تواند بر اساس سایز و جنسی که دارد، کاملا متغیر باشد. گودبرداری، پر کردن فضای اطراف استخر با ماسه بادی، اجرای تاسیسات استخر و در نهایت پیاده سازی زیبا سازی ها از جمله کارهایی است که در اجرای استخرهای پیش ساخته توکار انجام می شود. Th is ​post has  be​en wri᠎tten wi th GSA C ontent Gener at or DEMO!