نیسان اعلام کرد رهبری ارشد تغییرات برای شمال امریکا

جولای 8, 2020 علامت Swenson به نام VP Decherd عملیات انتقال قدرت جیمز خزه به نام VP رضایت مشتری در کل ج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

  • علامت Swenson به نام VP Decherd عملیات انتقال قدرت
  • جیمز خزه به نام VP رضایت مشتری در کل
  • جی کوک به نام معاونت مالی

NASHVILLE, Tenn. – نیسان اعلام کرد دو تغییر در آن تیم رهبری ارشد برای منطقه آمریکای شمالی به عنوان شرکت همچنان به اجرای آمریکای شمالی تحول طرح بازسازی سبد محصولات خود را به میان تازه ترین در ایالات متحده و تسریع تلاش ها برای ارائه کسب و کار پایدار عملکرد.

علامت Swenson, در حال حاضر معاون رئیس جمهور در مجموع رضایت مشتری است که به نام, معاون رئیس جمهور, Decherd انتقال قدرت عملیات نظارت بر سازمان تولید موتور عملیات. Swenson خواهد شد به گزارش Steve Marsh معاون ارشد رئیس جمهور و تولید مدیریت زنجیره تامین و خرید و آمریکای شمالی و مستقر در Decherd, Tenn. Swenson شده است با نیسان از سال 1989 پیوستن این شرکت به عنوان یک محصول مهندس. او خدمت در های مختلف مهندسی و مدیریت در 31 سال در این شرکت است. Swenson جایگزین کیت Hines, که در خدمت به عنوان سرپرست معاون رئیس جمهور در Decherd از مارس.

جیمز خزه در حال حاضر معاون رئیس جمهور, رئیس رضایت مشتری افسر نیسان اروپا منصوب شده است معاون رئیس جمهور رضایت مشتری در کل آمریکای شمالی. در این نقش خزه خواهد شد به گزارش نیسان آمریکای شمالی نایب رئیس Jérémie Papin و باید مسئولیت تمام ایمنی محصول و مشتری کیفیت محصول در منطقه است. خزه شروع کار خود را به عنوان یک نیسان فارغ التحصیل مهندس در سال 1996 و در خدمت نقش افزایش مسئولیت در نیسان تولید انگلستان و نیسان موتور با مسئولیت محدود.

این تغییرات موثر هستند اوت 1 سال 2020 است.

موثر جولای 15, جی طبخ در حال حاضر معاون رئیس جمهور در امور دولت و آفریقا و خاورمیانه و هند و منطقه (AMI) را دوباره به آمریکای شمالی تیم به عنوان معاون رئیس جمهور در امور مالی. طبخ منجر خواهد شد سرمایه گذاری های کاربردی کنترل و حسابداری تیم در ایالات متحده و مکزیک و کانادا است. طبخ گسترده ای است و سرمایه گذاری پس زمینه با مواضع رهبری در امی آمریکا و کانادا خواهد شد و گزارش به Papin.

"این تغییرات به بهبود نیسان کسب و کار در موتور سمت تولید و همچنین برای کیفیت محصول و سرمایه گذاری" گفت: Papin. "علامت جیمز و جی با تجربه نیسان کارکنان و با رهبری خود را قادر خواهد ساخت نیسان در فصل بعد موفق باشد به خصوص در این زمان به چالش کشیدن."

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

 

# # #tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن