Fauci می گوید پوشیدن چهره سپر عینک می تواند کمک به محافظت در برابر coronavirus - CNET

Fauci می گوید پوشیدن عینک ایمنی می تواند کمک به محافظت در برابر coronavirus. سارا تو/CNET برای اکثر تا به رو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399
glade-goggles

Fauci می گوید پوشیدن عینک ایمنی می تواند کمک به محافظت در برابر coronavirus.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Dr. Anthony Fauci, یک ملت عفونت-بیماری کارشناسان گفت: آمریکایی ها باید در نظر پوشیدن عینک ایمنی یا محافظ صورت به بیشتر کمک به محافظت از خود در میان coronavirus همه گیر.

"اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید با استفاده از آن گفت:" Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در یک مصاحبه در Instagram Live با ABC News. این امر می تواند علاوه بر پوشیدن یک ماسک صورتاست که توصیه می شود توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و لازم الاجرا توسط بسیاری از کشورها در سراسر ایالات متحده برای مناطق که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

Fauci گفت که در حالی که چهره سپر نیست "جهانی توصیه می شود" مردم باید آنها را می پوشند اگر آنها "واقعا می خواهید حفاظت کامل از سطوح مخاطی."

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده بنا به گزارش ارائه شده یک پیام مشابه در روز پنج شنبه گفت که در صورت سپر می تواند کمک به محافظت از مردم در علاوه بر این به یک ماسک.

"چیزی که در مورد چهره سپر -- ما فکر می کنیم که می تواند به حفاظت از افراد و که این امر باعث کاهش توانایی آنها را به لمس چشم خود را و گسترش این ویروس را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که قطرات آینده نسبت به آنها" Birx این گزارش گفت: "فاکس و دوستان" در روز پنج شنبه.

در سراسر جهان بیش از 17 میلیون coronavirus موارد تایید شده است و بیش از 668,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا بیش از 4.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 150 ، 000 مرگ و میر.

CDC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ماسک دستمال مرطوب و فیلتر هوا: پرواز در سن coronavirus

22:33

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب