PS5 یا سری X ؟ Gabe Newell میدارد نسل بعدی ایکس باکس بیش از پلی استیشن - CNET

شیر از بنیانگذاران Gabe Newell. پروژه نیوزیلند نهایی چند ماه از سال 2020 ارائه خواهد شد پارسه سختی سوال: ایکس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399
screen-shot-2020-07-29-at-11-29-57-am.png

شیر از بنیانگذاران Gabe Newell.

پروژه نیوزیلند

نهایی چند ماه از سال 2020 ارائه خواهد شد پارسه سختی سوال: ایکس باکس سری X یا 5 پلی استیشن? هر دو مایکروسافت و سونی در حال انتشار خود را از کنسول های نسل بعد قبل از فصل تعطیلات. Gabe Newell از بنیانگذاران Half-Life توسعه دهنده شیر در حال حاضر ساخته شده خود را انتخاب: مایکروسافت ایکس باکس سری X.

ظاهر می شود در نیوزیلند نشان می دهد بحث پروژه Newell خواسته شده بود توسط یک میزبان کدام کنسول بهتر خواهد بود. "ایکس باکس" او گفت: یقین به هو کردن از مخاطبان عضو. زمانی که فشار بر اینکه آیا این اولویت ناشی از سال ها کار کردن در مایکروسافت او افزود: "من نمی باید سهمی در این مسابقه است. ما انجام بسیاری از توسعه ما بر روی رایانه های شخصی اما از این دو من قطعا با یک ایکس باکس."

Newell یک توسعه دهنده در مایکروسافت برای بیش از یک دهه است که در طی آن زمان او در اولین سیستم عامل ویندوز است. او یکی از مشهور "مایکروسافت میلیونرهای" -- در دهه 80 و اوایل '90s, مردم میلیون ها دلار در مصرف کننده فناوری رمان به اندازه کافی برای چنین افرادی برای به دست آوردن یک نام مورد -- و استفاده از این پول به شرکت شیر یافت. در علاوه بر این به ایجاد vaunted Half-Life حق رای دادن که دیدم نادر, نسخه جدید در Alyx در ماه مارس شیر همچنین ایجاد بخار ساخته شده است که Newell یک میلیاردر.

Newell بارها صحبت در مورد بی میلی برای توسعه بازی برای کنسول ها (به جای عدد) اما قبلا خصوص خصمانه نسبت به سونی کنسول. انتقاد از پلی استیشن 3 طراحی معماری در سال 2007 او به نام در حال توسعه برای پلت فرم "اتلاف وقت است."

Newell در این پروژه برای ترویج یک جشنواره او را bankrolling در نیوزیلند. او توضیح داد که او در تعطیلات با خانواده در کشور که coronavirus مستندات آغاز شده و با در نظر گرفتن اثر در ماه مارس و آنها تصمیم به عقب و سپس به ماندن در کشور و نه بازگشت به ایالات متحده. "اجازه می دهد تا قرار دادن در یک حزب بزرگ در راه گفت: با تشکر از شما برای مهمان نوازی و سخاوت است که ما دریافت کردیم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن