رایگان فیلم: 10 Netflix جایگزین است که حفظ خواهد کرد شما را سرگرم - CNET

خسته از پرداخت برای Netflix بکشد ؟ این 10 ارائه خدمات رایگان و نامحدود در جریان است. جسیکا Dolcourt/CNET این

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 21 تیر 1399
ways-to-watch-movies-online

خسته از پرداخت برای Netflix بکشد ؟ این 10 ارائه خدمات رایگان و نامحدود در جریان است.

جسیکا Dolcourt/CNET

این بار دشوار با میلیون ها نفر از مردم از کار و میلیون ها نفر بیشتر به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در پول. آن را کمک نمی کند که زنده تلویزیون جریان خدمات مانند ESPN Fubo و یوتیوب و تلویزیون به تازگی به افزایش قیمت های خود را. نبود این بند ناف-گزینه های برش قرار بود ارزان تر از کابل?

خوشبختانه تا زمانی که شما هنوز هم باید یک اتصال به اینترنت, شما می توانید خودتان نگه دارید سرگرم. در اینجا 10 ارائه خدمات کاملا رایگان کاملا قانونی فیلم شما می توانید بر روی تلویزیون های هوشمند, رسانه های streamers ها و دستگاه های تلفن همراه. برخی از ارائه تلویزیون را نشان می دهد و همچنین. فقط آماده برای نشستن از طریق آگهی های بازرگانی به دلیل این که چگونه بسیاری از این خدمات پرداخت صورتحساب. و انتظار نداریم که گزینه ای برای دانلود فیلم برای مشاهده آفلاین. در حال حاضر تنها شادمانی اجازه می دهد تا شما را به انجام این کار است.

توجه داشته باشید: از آنجا که انتخاب تغییر به طور منظم همه عناوین ذکر شده در اینجا ممکن است هنوز هم در دسترس خواهد بود اما ما سعی خواهیم کرد به آن را نگه دارید تا به تاریخ.

ادامه مطلب: بهترین پخش زنده خدمات برای طناب برش در سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 10 بهترین رایگان فیلم و تلویزیون پخش آنلاين خدمات

2:38

صدای ترق و تروق

سونی صدای ترق و تروق آگهی پشتیبانی جریان خدمات ارائه می دهد که هر دو فیلم و تلویزیون را نشان می دهد -- از جمله برخی از محتوای اصلی. آن را در دسترس بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها و حتی نمی نیاز به راه اندازی یک حساب کاربری هر چند انجام این کار شما را قادر به صرفه جویی در مورد علاقه های شما دریافت توصیه ها و از سرگیری پخش اگر شما سوئیچ بین دستگاه های.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: The Big Chill The Illusionist روزی روزگاری در غرب, Patriot, بازی قطار به بوسان

IMDb

این سرویس که قبلا شناخته شده به عنوان FreeDrive بخشی از IMDb, the Internet Movie Database است که متعلق به شرکت آمازون است. به عبارت دیگر IMDb TV آمازون راه ارائه ad-پشتیبانی از فیلم جریان مستقل از Amazon Prime. و آن را محدود به فیلم وجود دارد را نشان می دهد تلویزیون در دسترس به عنوان به خوبی. متاسفانه تاپیک مشاهده محدودیت: سرویس می توان تنها در رایانه های شخصی و درون نخست تصویری و فیلم نرم افزار.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: Catch Me if You Can, Life of Pi, O Brother Where Art Thou, راننده تاکسی (و فریاد استراحتی برای سریال Lost, Schitt نهر و سنت در جاهای دیگر)

شادمانی

یک کارت کتابخانه? چک کنید اگر کتابخانه خود را با همکاری شادمانی. این دیجیتال-رسانه های سرویس اجازه می دهد تا شما را به چک کردن همه نوع از مسائل-از جمله فیلم. هنگامی که شما "قرض" یکی از شما باید 72 ساعت است که در آن به تماشای آن. کتابخانه خود را تعیین تعداد کل, فیلم, شما می توانید به قرض گرفتن در هر ماه.

جای تعجب شادمانی را در برنامه های تلفن همراه با ارائه نه تنها جریان بلکه یک گزینه دانلود برای مشاهده آفلاین.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: Ex Machina, زندگی, زیبا, Good Will Hunting با تعهدات Thelma & Louise آنچه ما در سایه

تصویر توسط ریک Broida/CNET

آرشیو اینترنت به همه چیزهای دامنه های عمومی از جمله هزاران نفر از ویژگی های طول فیلم. شاید جای تعجب نیست هیچ هزینه به استفاده از خدمات و نه شما نیاز به یک حساب (هر چند شما می توانید ایجاد یک اگر شما می خواهید به علامت گذاری به عنوان مورد علاقه های شما و مانند).

"حوزه عمومی" است کد برای "پیر" و یا "بیشتر سیاه-و-سفید" ساخت این محل برای مردمی علاقه مند به شدت در فیلم های کلاسیک است. بنابراین شما پیدا کردن دوست دختر خود را جمعه طرح 9 از فضا و سفرهای گالیور. بایگانی وجود دارد و فقط در این وب سایت هر چند, بنابراین شما نیاز به یک مرورگر برای دسترسی به آن. (اکثر مرورگرهای تلفن همراه باید کار کند.)

Kanopy

اگر کتابخانه خود را ارائه نمی دهد شادمانی شاید این Kanopy? این تجاری-رایگان (بساز!) که شروع زندگی در استرالیا ساخته شده راه خود را به هزاران کالج و دانشگاه در سراسر جهان و اخیرا مختلف ما کتابخانه ها. چک کردن وب سایت برای دیدن اگر کتابخانه خود را است-و برای آن را بپرسید اگر آن را نمی کند.

Kanopy ارائه می دهد برخی از جریان اصلی اما همچنین انتخاب زیادی از indie در, فیلم ها و مستند ها از امثال PBS و دوره های عالی. آن کتابخانه نیز شامل عناوین از محترم معیار مجموعه است که کد "،" نیز وجود دارد یک جدید Kanopy کودکان و نوجوانان بخش با بارهای از خانواده-مطالب دوستانه.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: کاپیتان فوق العاده, کلاس هشتم, لوگان, خوش شانس, Super Size Me 2, خداحافظی طلا راش

Plex

پیچیده است بهترین و شناخته شده برای آن رسانه ها-slinging نرم افزار سرور, اما این شرکت در حال حاضر ساخت یک تاخت و تاز رایگان فیلم و جریان. شاید تعجب وجود دارد کمی منصفانه از همپوشانی با دیگر خدمات است. اما Plex نرم افزار ارائه می دهد یک تحسین ساده, پورتال, به, اخبار, پادکست, وب سایت را نشان می دهد و دیگر محتوا نیز هست.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: همه مردان رئیس جمهور, I Am Not Your Negro بنیانگذار

پلوتون

پلوتون شروع زندگی به عنوان یک livestreaming خدمات است که ارائه شده متعدد "کانال" محتوا -- از جمله انتخاب زیادی از CNET تصویری. از آن زمان شده است خریداری شده توسط Viacom که سپس در ادامه به ادغام با CNET شرکت مادر CBS. اگر چه به نظر می رسد به گسترش بیشتر به live-TV فضا با تعداد فزاینده ای از اخبار و, ورزش, کانال های آن را نیز به مقدار زیادی از بر روی تقاضا فیلم.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: جلال Harold and Maude هوگو به نظر می رسد مثل قدیم

Roku

این کانال Roku نیست رایگان-فیلم ارائه دهنده بلکه خبرخوان موجود و جدید بدون هیچ هزینه محتوا. بنابراین تعجب نکنید اگر وجود دارد برخی از همپوشانی با برخی از فیلم های موجود در سایر خدمات است. شما پیدا کردن فیلم از Roku شرکای مانند Lionsgate, MGM سونی و وارنر همراه با محتوای آزاد از موجود Roku کانال های مانند FilmRise, Popcornflix و Vidmark.

نیازی به گفتن نیست, این کانال در دسترس است در Roku تلویزیون ها و دستگاه های, اما آن را در دسترس در دسکتاپ مرورگرهای وب نیز هست.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: کشمش در آفتاب Crimson Tide, امپراتوری خورشید, آواز خواندن, خیابان

Tubi

خانه را به هزاران نفر از رایگان تجاری فیلم (هر چند قطعا تجاری-رایگان) Tubi تلویزیون ارائه می دهد محتوای استودیو از جمله Lionsgate, MGM و اهمیت است. برای کمک به جدا کردن گندم از کاه اتمام این دو دسته بندی ها: دارای شدت در گوجه فرنگی فاسد و نه در Netflix بکشد.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: خشم Galaxy Quest آن به شرح زیر است, یادگاری

Vudu

خارج شده است Vudu سرویس ویدئو شده است به طور مداوم در حال گسترش تبلیغات حمایت بخش که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید از انتخاب سخاوتمندانه از فیلم (عمدتا مسن عناوین افسوس) به تماشای بدون پرداخت هزینه. این گزینه نیاز به یک Vudu حساب, اما آن را رایگان به تنظیم کردن.

تراکم بالا که از ژوئیه سال 2020: Grosse Pointe Blank دختر خود را جمعه, جیغ

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای سال 2020

این مقاله منتشر شد قبلا.

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب