Apple, Facebook, آمازون, گوگل, سر به کنگره یک رویداد سال در ساخت - CNET

این اتصالات هر چند شاید کمی anticlimactic که زمانی که مارک زوکربرگ, جف بزوس, تیم کوک و سوندار پیچای تشکیل جلسه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399

این اتصالات هر چند شاید کمی anticlimactic که زمانی که مارک زوکربرگ, جف بزوس, تیم کوک و سوندار پیچای تشکیل جلسه روز چهارشنبه بسیار پیش بینی کنگره شنوایی, از آن خواهد شد بیش از چت تصویری.

دره سیلیکون تکنولوژی جهان تغییر کرده است, اجازه می دهد مردم در سراسر جهان همیشه در ارتباط ماندن حتی در یک اقدام بی سابقه بیماری همه گیر. اما موفقیت Facebook, آمازون, اپل و گوگل شرکت مادر حروف الفبا-و چهار مرد که منجر به این شرکت ها -- به ارمغان آورده است در مورد یکی دیگر از بی سابقه پدیده: خیره کننده میزان کنترل دره سیلیکون است بیش از آنچه که جهان می بیند, می خواند, خرید و آنلاین می کند.

چقدر کنترل کرد ؟ Facebook بزرگترین شبکه اجتماعی با یک پایگاه کاربر تقریبا برابر جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای ترکیب شده است. آمازون کنترل 38% از ما فروش آنلاین -- خارج آن نزدیکترین رقیب تا به حال فقط خجالتی از 6 ٪ -- و داده ها در دیگر خرده فروشان با استفاده از غول پلت فرم. فروشگاه برنامه اپل است قدرتمند دروازه برای توسعه دهندگان نرم افزار برای پیدا کردن مخاطبان با این شرکت عظیم آیفون و آی پد پایه مشتری. و گوگل فرآیندهای حدود 90 ٪ از تمام جستجوهای وب در سطح جهان است.

این جلسه با تاخیر دو روز به جای یک بنای یادبود برای دیر Rep., John Lewis, علائم اولین بار نمایندگان مجلس این فرصت را به کوره اجرائی از آن چهار قدرتمند شرکت در همان زمان. رسما این موضوع ضد تراست به اوج بیشتر از یک سال تحقیقات به تسلط بازار بزرگ فناوری از یک خانه قضائیه فرعی رهبری تشکر. دیوید Cicilline (تصویر بالا) یک دموکرات از رود آیلند. در آن زمان کمیته فرعی جمع آوری شده بیش از 1.3 میلیون اسناد از تکنولوژی غول رقبا و ضد تراست سازمان های اجرای برای بررسی است.

اما سیاستمداران شناخته شده به خارج از اسکریپت و شنوایی است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به رایگان برای همه دست زدن و حال کردن در مورد موضوعات به عنوان متنوع به عنوان تامین امنیت انتخابات تعصب سیاسی و روابط با چین است.

مقامات دولتی شده اند کشتی کج با قدرت از شرکت های فن آوری برای چند دهه. در سال 1984 AT&T در هم شکسته شد و هشت شرکت های جداگانه. مایکروسافت تکنولوژی صنعت اصلی baddie شد متهم از داشتن انحصار در کامپیوتر نرم افزار در 1990s یک پرونده مهم است که پختند به حل و فصل در سال 2001. اتحادیه اروپا نیز مجبور مایکروسافت برای باز کردن سیستم عامل خود را به رقبا و بارها و بارها جریمه آن است. اما یک industrywide فرضی که در این جلسه نشان دهنده این است که در قلمرو ناشناخته است.

در این جلسه نادر عمومی بازجویی از تکنولوژی مهم ترین رهبران در یک زمان بسیار مهم. آمریکا در انتخابات ... این کشور در تلاش است با تحولات اجتماعی بیش نژادی و بی عدالتی و جهان خیره به پایین مرگبار سرایت. در حالی که همه آمریکایی ها با استفاده از فناوری و خدمات دستگاه برای پیدا کردن اطلاعات آنلاین, خرید لوازم و دانلود و جریان سرگرمی در حالی که آنها پناهگاه در محل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل, آمازون, Facebook و گوگل به گریل شده توسط کنگره

5:33

"آنها کنترل همه چیز غالب سیستم عامل" گفت: Hal خواننده یک محقق ارشد در جورج واشنگتن موسسه سیاست عمومی با اشاره به شرکت. "این یک فرصت خوب برای گرفتن همه آنها را با هم و ببینید که اگر هر گونه الگوهای پدیدار شود."

جداگانه جنگ

هر یک از این چهار شرکت با آن مواجه است خود را ضد تراست نبرد. همه آنها گزارش هدف از پروب توسط وزارت دادگستری و یا ائتلافی از دولت به طور کلی وکیل. Google و Facebook را تایید مختلف تحقیقات در حالی که آمازون و اپل نیست و علنا اذعان کرد آنها را.

با Facebook که گزارش درآمد سه ماهه دوم در همان روز به عنوان جلسه تنظیم کننده به دنبال این شرکت خریداری از رقبا مثل Instagram و واتساپ. برای آمازون کنگره تا حد زیادی متمرکز در شرکت خصوصی-برچسب کسب و کار است که مبادرت به فروش آمازون مارک های لباس و مواد غذایی و کالاهای مصرفی مانند باتری و پوشک. اپل دیده است موشکافی بیش از برش آن را طول می کشد از توسعه دهندگان نرم افزار در فروشگاه برنامه خود را. برای گوگل, تنظیم کننده های تمرکز به طور عمده در جستجوی غول تسلط در تبلیغات دیجیتال.

gettyimages-944425722

Facebook مارک زوکربرگ شهادت دو سال پیش.

گتی

در روز چهارشنبه جلسه تمام کسانی که متفاوت موضوعات تقاطع را مانند یک بسیار ضعیف و درس خوان متقاطع قسمت. جمهوری خواهان نیز به نام برای توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی برای پیوستن به دادگاه در پی یک نقض امنیتی در اوایل این ماه. دورسی نیست در این فهرست شاهد.

اضافه کردن به فتنه تازه وارد وضعیت بزوس. زوکربرگ پیچای و طبخ همه قبل از شهادت. (زوکربرگ جوانترین از دسته دارای بیشترین تجربه شهادت در کاپیتول هیل. در سال 2018 او به میدان فرستاد سوالات در طی دو جلسه به مدت تقریبا 10 ساعت در طول دو روز پس از کمبریج Analytica داده رسوایی. او همچنین شهادت در سال گذشته حدود Facebook را برنامه ریزی ترازو cryptocurrency.)

با وجود افزایش مشخصات -- و ثروت -- بزوس هرگز در مواجهه کنگره است. دوشنبه گذشته به ثروت ثروتمندترین فرد رشد 13 میلیارد دلار در یک روز به تنهایی آوردن کل ارزش خالص به حدود 190 میلیارد دلار است.

بزوس ممکن است ناراحت کننده در روز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است شخصی عکس در آمازون, رئیس, ظاهرا بیش از پوشش های واشنگتن پست که بزوس صاحب به طور جداگانه از آمازون. آن را به احتمال زیاد جمهوری خواهان متحد با رئیس جمهور را انتخاب کنید تا باتون و با آن اجرا کنید. اما نیز وجود دارد مشروع سوال بپرسید در مورد آمازون اندازه و شیوه های کسب و کار.

یک امر مجازی

تمام مشخصات بالا در جلسات کنگره در بخش سیاسی تئاتر با نمایش با شکوه و منظره. زمانی که زوکربرگ شهادت قبل از کنگره از دو سال پیش یک گروه فعال راه اندازی 100 مقوا cutouts از Facebook مدیر عامل شرکت در چمن از ساختمان کاپیتول التماس او را به "تعمیر Fakebook." معترضان در لباس پوشیدن به عنوان bunnies و ابرقهرمانان شعار شعارهای مانند "زوکربرگ شما پوچ!" پس از او نشستم برای اولین بار او را شنوا و عکاسان جامعی عکس از او برای نزدیک به یک دقیقه کامل قبل از رسیدگی می تواند ادامه.

gettyimages-1071835266

سوندار پیچای گوگل در صندلی داغ در سال 2018 است.

گتی

روز چهارشنبه سیرک نمی شود زیر این جوان مغول. این رویداد انجام خواهد شد تقریبا یک اقامت به قوانین مجلس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این بدان معناست که این جلسه به عدم درام است که همراه با فرد بازدیدکننده داشته است به سی برش مبادلات مانند Rep. کتی پورتر سوزن از زوکربرگ بیش از مدل موهای خود را در سال گذشته بعید است به بازی. روح زمان سخت است برای کامل بیش از زوم.

برخی از ناظران را مورد انتقاد قالب فروم. داشتن تمام چهار اجرائی به نظر می رسد در یک بار بدان معنی است که آنها هر کسری از زمان در صندلی داغ. توجه خواهد بود بیشتر متمرکز شده و اگر هر یک از شهادت به صورت جداگانه.

شنوایی ممکن است نشان می دهد بیشتر از ماده است. واقعی تحولات بعد خواهد آمد. یک پرونده تاریخی در برابر گوگل انتظار می رود که در زمینه این تابستان. Facebook در انتظار نتايج چند پروب از جمله یکی از کمیسیون تجارت فدرال. بنابراین شنیدن بعید است به یک بازی تعویض حتی اگر آن را به مدیران فرصت برای دفاع از شرکت خود را در.

مردم به تماشای این جلسه باید انتظارات خود را پایین تر می گوید دیوید Balto وکیل سابق در وزارت دادگستری ضد تراست را بدست آورد که شامل مشتریان شرکت های فن آوری. بسیار وجود دارد نمایندگان مجلس می تواند در این تنظیمات به او می گوید و کنگره باید تمرکز بر تلاش برای گرفتن یک تعهد از شرکت های خود را به اصلاحات رقابت شیوه های. که برای مثال گرفتن زوکربرگ به ارتکاب برابر بزرگ خریداری که "تحکیم" صنعت مانند آن خریداری Instagram.

"جلسه فوق العاده مهم" Balto گفت. اما "آماده شود برای ناامیدی" او می افزاید: اگر شما به دنبال تغییرات بزرگ است.

CNET بن فاکس روبین, Queenie وانگ و ایان Sherr کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن