بیانسه, سیاه, شاه, جریان, در, دیزنی, به علاوه ژوئیه 31. چگونه به سازمان دیده بان – CNET


gettyimages-1161993471

جریان سیاه و سفید پادشاه ژوئیه 31 در دیزنی به علاوه.

گرت Cattermole/GettyImages

این که آیا شما یک Beyoncé فن (ملکه Bey — که نیست؟) یا شما لذت می برد گوش دادن به آلبوم The Lion King: هدیه (دیدن تمام گزینه های زیر) شما را هیجان زده می دانیم که ستاره فیلم های جدید سیاه و سفید پادشاه است در حال آمدن است به دیزنی به علاوه ژوئیه 31. فیلم — که است که به نام یک آلبوم تصویری — را جشن فرهنگ سیاه و سفید. Beyoncé نوشت کارگردانی شده و به عنوان تهیه کننده اجرایی در سیاه و سفید پادشاه است.

سیاه و سفید پادشاه به دنبال سفرهای از خانواده ها در طول زمان و می گوید “یک داستان در مورد یک پادشاه جوان را متعالی سفر از طریق خیانت و عشق و هویت خود” دیزنی گفت: در آزادی مطبوعات. پادشاه جوان را به عزیزان کمک راهنمای او را به اصلاح خانه خود و تاج و تخت.

سیاه و سفید پادشاه است تا موجب اختلاف در میان اعضای آفریقایی جامعه به دلیل آن تصویر کلیشه ای از فرهنگ آفریقایی. در تریلر زیر شخصیت ها دیده می شود پوشیدن پوست حیوانات با رنگ بر روی چهره خود.

“با این آلبوم تصویری, من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و سفید, سنت, با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث” Beyoncé نوشت: در یک Instagram post.

در اینجا چگونه شما می توانید سیاه و سفید پادشاه در دیزنی به علاوه ژوئیه 31. و در حالی که شما در حال انتظار برای فیلم می رسند شما می توانید این تریلر را در اینجا.

آیا من می توانم دیده بان سیاه و سفید پادشاه در دیزنی به صورت رایگان?

به سازمان دیده بان سیاه و سفید پادشاه است, شما باید به یکی از دیزنی به علاوه اشتراک در زیر. توجه داشته باشید که شما می توانید در هر زمان لغو.

سه راه وجود دارد به اشتراک:

اگر شما نمی بینید سیاه و سفید پادشاه است برجسته در بالای دیزنی به علاوه شما می توانید جستجو را با انتخاب آیکون ذرهبین و تایپ این فیلم نام.

Disney Plus

سازمان دیده بان سیاه و سفید پادشاه در تلویزیون های هوشمند خود را و یا تلفن.

سارا تو/CNET

من می توانید دانلود سیاه و سفید پادشاه به تماشای آفلاین ؟

دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام خود را نشان می دهد و فیلم برای تماشای آنلاین.

جایی که من می توانید گوش دادن به بیانسه آلبوم The Lion King: هدیه ؟

قبل از تماشای این فیلم شما ممکن است علاقه مند به گوش دادن به شیر شاه: هدیه آلبوم. غرور نمایشگاه گزارش های سیاه و سفید پادشاه است را انتخاب کنید تا جایی که هدیه ای به سمت چپ خاموش پس از گوش دادن به این آلبوم می تواند کمک به انتقال به فیلم آسان تر است. در اینجا که در آن شما می توانید گوش دادن.

این داستان اغلب به روز رسانی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>