کمک به صرفه جویی در فضای اردوگاه! کمپین Crowdfunding شروع به جلوگیری از shutdown - CNET

فضای اردوگاه و فضایی آمریکا و موشک مرکز موزه در آلاباما در معرض خطر بسته شدن برای خوب است. ایالات متحده فضا و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399
spacecamp1

فضای اردوگاه و فضایی آمریکا و موشک مرکز موزه در آلاباما در معرض خطر بسته شدن برای خوب است.

ایالات متحده فضا و موشک مرکز موزه

فضای اردوگاه به مقصد نهایی برای کودکان و نوجوانان با ستارگان (و سیارات) در چشم خود را که می خواهید به یادگیری همه چیز در مورد سفر به فضا. اما از آنجا که coronavirus قرنطینهجوانان و مایل به آموزش برای تبدیل شدن به آینده فضانوردان مجبور به ماندن در خانه.

فضای اردوگاه -- سرويس رايگان فورشيرد در آمریکا در فضا و موشک مرکز ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال در هانتسویل آلاباما -- دارای 38 سال تحصیل و با الهام از دانش آموزان از سراسر جهان, اما در حال حاضر آن را در مشکل با توجه به از دست دادن سود از داشتن درهای خود را به بازدید کنندگان در قرنطینه.

"با توجه به کروناویروس گیر ما شاهد یک کاهش چشمگیر حضور در این فضا و موشک مرکز موزه و فضای اردوگاه منجر به کاهش قابل توجهی در درآمد و عامل سرمایه" از crowdfunding صفحه اعلام کرد. "با محدود پذیرش از دانشجویان بین المللی و گروه های مدرسه پاییز و زمستان این ما مجبور هستیم به ما weeklong اردوگاه برنامه دوباره تا مارس سال 2021. این چالش های مداوم باید به معنای ویرانگر از دست دادن دو سوم از درآمد ما."

فضای اردوگاه آغاز یک کمپین crowdfunding به امید افزایش 1.5 میلیون دلار برای کمک به پرداخت برای هزینه های عملیاتی در حالی که coronavirus مستند همچنان ادامه دارد. ما فضا و موشک مرکز و فضای اردوگاه نیست بودجه فدرال و فاقد شرایط لازم برای دولت محلی و یا کمک های مالی تا این پول را باید مطرح شود و یا هر دو خواهد بود مجبور به بستن این ماه اکتبر.

"این بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است ما جریان درآمد و بدون حمایت شما ما در یک مسیر به بستن درب از ما فضا و موشک مرکز, موزه, فضای اردوگاه و خواهر خود برنامه زمانی در ماه اکتبر این سال" فضا و موشک مرکز آموزش بنیاد صندلی بن چندلر گفت: در یک ویدیو ارسال شده در جولای 27. "افزایش بودجه اجازه می دهد اردوگاه را باز باقی می ماند از طریق بهار سال آینده فقط در زمان برای چه سازمان امید است مشغول pandemic-پاک تابستان حضور و غیاب فصل است."

spacecamp2

در اینجا نگاهی واقع بینانه تنظیم برای آموزش در فضای اردوگاه به میزبانی ایالات متحده در فضا و موشک مرکز موزه.

ایالات متحده فضا و موشک مرکز موزه

اگر مبارزات انتخاباتی خود می رسد crowdfunding هدف آن را نه تنها صرفه جویی در فضای اردوگاه بلکه ما فضا و موشک خود را مرکز است که یک مقصد توریستی محبوب برای دوستداران فضا. تا کنون کمپین crowdfunding مطرح شده $549,021 از $1,500,000 هدف است.

این فضای اردوگاه نیست فقط یک راه سرگرم کننده برای صرف تابستان; آن می تواند الهام بخش بچه ها به دنبال مشاغل با ناسا. فضانوردان ساندرا مگنوس رابرت Hines, کیت, روبین, و دوروتی متکالف-Lindenburger باید همه با حضور در فضای اردوگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب