انگلستان خندق تماس خود را-ردیابی نرم افزار مدل به نفع گوگل و اپل گزینه

دولت انگلستان در حال تغییر است البته در توسعه آن تماس-ردیابی برنامه و اتخاذ API های مطرح شده توسط اپل و گوگل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

دولت انگلستان در حال تغییر است البته در توسعه آن تماس-ردیابی برنامه و اتخاذ API های مطرح شده توسط اپل و گوگل برای ساخت ابزار به جای نورد متمرکز مدل آن است که مورد علاقه تا به حال.

این برنامه شده است در آثار پس از آغاز مارس اما NHSX در ابتدا تصمیم به حمله به غول تکنولوژی' پروتکل. در عوض انگلستان خدمات بهداشتی تن به تن یک خانه رشد برنامه که در آن کاربر ناشناس اطلاعات پردازش خواهد بود از طریق یک پایگاه داده مرکزی.

انتقال دیجیتال

در تئوری متمرکز تماس با ما-ردیابی نرم افزار را قادر می سازد NHSX برای مدیریت بهتر چگونه هشدارهای تولید شده به کاربران علاوه بر اجازه دادن به کارشناسان اجرای تجزیه و تحلیل بر روی داده ها برای درک اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال وقوع است.

از سوی دیگر API طراحی شده توسط اپل و گوگل است غیر متمرکز. هشدارها باعث شده به طور خودکار و به صورت محلی بر روی تلفن کاربران برای جلوگیری از داده های پردازش شده از طریق یک پایگاه داده مرکزی.

فن آوری های غول پیکر پروتکل شده و تن به تن به عنوان یکی است که به دنبال "حفظ حریم خصوصی طراحی شده توسط" چرا که آن متوقف می شود داده های کاربر از نظارت خارجی بدن.

مسلما یک تماس-ردیابی برنامه های مبتنی بر گوگل و اپل تکنولوژی نیز از لحاظ فنی آسان تر به پیاده سازی آن را به عنوان تضمین صاف و یکپارچه سازی با سیستم عامل iOS و آندروید. به همین دلیل بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی تصمیم گرفتند به دنبال رویکرد رو به جلو توسط غول تکنولوژی.

آلمان یکی در ابتدا تصمیم گرفتند به صورت متمرکز رویکرد قبل از تو-عطف به اپل و گوگل مدل با توجه به ویژگی های impracticalities در حال توسعه یک خانه رشد برنامه.

انگلستان در حال حاضر به دنبال کت و شلوار, اگر چه بعدا در برنامه فرایند طراحی. ساکنان در جزیره موجود زنده در حال حاضر شده است trialing برنامه در آن متمرکز فرمت برای چند هفته و دولت در ابتدا متعهد به نورد از تکنولوژی به بقیه ملت در اواسط ماه مه.

از آن زمان به بعد این برنامه آزاد بوده و با تاخیر بیشتر است. دولت روشن ماند از اعلام ملی جدید, راه اندازی, تاریخ, اما یک وزیر این هفته گفت که می تواند انتظار می رود این برنامه منتشر می شود زمستان این سال است.

خداوند Bethell زبان به علم و فناوری کمیته گفت: "آن است که هنوز هم قصد دولت برای معرفی آن است."

"ما به دنبال به دست آوردن چیزی برای زمستان, اما آن را یک اولویت برای ما در حال حاضر است."

در چندین نوبت دولت است گفت که دادگاه در جزیره موجود زنده بودند به خوبی پیش میرود و این که تاخیر نمی شد ناشی از مشکلات فنی. شایعات بودند با این وجود در حال حاضر نصب است که NHSX بود با توجه به یک سوئیچ به اپل و گوگل API.

مارسل Salathé یک epidiemologist از دانشگاه EPFL در سوئیس که مشغول به کار در سوئیس تماس با ما-ردیابی برنامه (که به شرح زیر tech giants' پروتکل) قبلا گفته ZDNet که او پیش بینی تغییر از قلب از انگلستان خدمات بهداشتی و درمانی.

"من رک و پوست کنده و متحیر است که ما هنوز این, بحث," او گفت:. "شما می خواهید به یک ابزار است که با این نسخهها کار در تلفن همراه سیستم عامل گوگل و اپل کنترل اکثریت قریب به اتفاق از این سیستم عامل. من فرض کنیم که کشورهایی مانند انگلستان در نهایت پایین این مسیر به دلیل سازگاری کلیدی است."

بی بی سی گزارش داد که تماس-ردیابی برنامه دو منجر مدیران NHSX را متیو گولد و گراینت Lewis شد و پله به عقب به جای سابق اپل اجرایی سیمون تامپسون.

اگر چه تعویض به اپل و گوگل API است که به احتمال زیاد مورد استقبال حریم خصوصی فعالان آن را نیز بدان معنی است که NHSX اپیدیولوژی دسترسی به مراتب کمتر داده ها وقتی که می آید به بررسی گسترش این بیماری همه گیر.

آخرین لحظه سوئیچ پس از ماهها متناقض بیانیه های رسمی نیز به احتمال زیاد برای صدمه زدن به اعتماد عمومی در برنامه.

صحبت در مورد NHSX تماس با ما-ردیابی برنامه در یک کنفرانس امروز, Annemarie Naylor, مدیر سیاست در حوزه بهداشت و درمان گروه سیاست آینده مراقبت از سرمایه گفت: "ما می تواند انجام شود بهتر است در هفته های اخیر برای حفظ اعتماد عمومی به خصوص در تماس با ردیابی برنامه است."

"این یک مثال از بیش از کرات تکنولوژی است که ادعا می کند مزایای که هنوز دیده می شود. وجود دارد بسیار بالا بود و اعتماد به NHS نام تجاری در گذشته و این زمان مهمی برای شکستن همه چیز."

در فرانسه متمرکز تماس با ما-ردیابی برنامه به نام StopCovid راه اندازی کرده است و بدون استفاده از API طراحی شده توسط اپل و گوگل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب