من رفتم به بازگشایی فروشگاه اپل و گوش به سکوت

آه که تی شرت می گوید همه چیز. Chris Matyszczyk/ZDNet این احساس مانند آی فون روز راه اندازی.بدون سر و صدا و هیج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
applestoremar.jpg

آه که تی شرت می گوید همه چیز.

Chris Matyszczyk/ZDNet

این احساس مانند آی فون روز راه اندازی.

بدون سر و صدا و هیجان و به طور طبیعی مجبور لبخند می زند.

اپل به تازگی شروع به بازگشایی بسیاری از فروشگاه های آن در اعتقاد به این که بدترین coronavirus ممکن است منتقل می شود.

اما مطمئنا همه چیز را تغییر داده اند. هیچ خرده تجربه همان است دیگر. چند تجربه های زندگی هستند.

بنابراین من جرأت به تازگی بازگشایی فروشگاه برای دیدن اینکه آیا آن باقی مانده اصل اپل و یا اینکه آیا آن را منعکس ما سخت تر از واقعیت.

همانطور که من راه می رفت در امتداد یک ردیف از مغازه ها لذت می برد برخی از گسترده باز کردن درب. و فضاهای باز داخل. وجود دارد تعداد کمی از مردم در اطراف. نه هر کس آن را به نظر می رسد که عجله پشت خود را به روش قبلی زندگی است.

من رفتم در یک زمان از روز که من می خواهم انتظار, فروشگاه اپل, به, در, معاصر, طرز سخن گفتن bumpin'. اما, به من نزدیک, من می توانید ببینید حداقل یک چیز بسیار متفاوت بود: هیچ افسر پلیس مستقر در خارج.

من استفاده می شود تبدیل به اپل حفاظت از فروشگاه خود را با کمک از تا حدودی خسته به دنبال اعضای اجرای قانون است. این زمان وجود دارد فروشگاه کارکنان در آبی تیره T-پیراهن فرز خارج اما هیچ آشکار افسران از قانون است.

سپس من espied یک مرد در یک کت سیاه و سفید ایستاده در سمت راست ورودی. او کار وجود دارد ؟ او یک لی لی? آن به نظر نمی رسد به طور کامل لازم است با توجه به این که چند مشتریان نشسته بودند در اطراف خارج اما چند گرانبها در داخل.

که بود این مرد ؟ من پا کمی نزدیک تر است. او با پوشیدن این نشان از شرکت های امنیتی خصوصی. کار او این بود که به در ورودی ایستاده به یکی از دو خط و افراد درجه حرارت.

تا آنجا که من می توانم بگویم که وجود دارد یک خط برای مردم چیدن اقلام و دیگری برای کسانی که با نوار نابغه قرار ملاقات. من راه می رفت تا به افسر امنیتی و پرسید که آیا مرور در داخل اجازه داده شد. او توضیح داد: در آن بود.

در آن لحظه یک خط ثابت از مردم به طور ناگهانی محقق بنابراین من پشت در ایستاده بود و خواندن قوانین ورود.

هیئت مدیره در خارج از فروشگاه اطلاعات ارائه شده است. اجتماعی فاصله لازم بود. اگر شما به نحوی نیست که یک ماسک -- آنها مورد نیاز برای بیرون رفتن در منطقه خلیج, اما بسیاری از مردم چشم پوشی است که نیاز -- فروشگاه ارائه می کنند شما یکی است.

storesign.jpg

حتی اینجا حریم خصوصی مهم است.

Chris Matyszczyk/ZDNet

علاوه بر این, اپل وعده داده است که سوابق درجه حرارت خود را نمی تواند نگه داشته شود. حفظ حریم خصوصی است که یک نام تجاری مشخصه در حال حاضر. سلام درست مثل app store قلدری.

هنوز هم هر چند اپل به نظر می رسید به شما را تشویق به رفتن نیست اگر آن را در همه ممکن است. آن را به مشتریان است که آن را ارائه می دهد رایگان بدون تماس تحویل. آن اضافه شده است که شما همیشه می توانید کمک با استفاده از ابزارها مانند تلفن خود و یا اپل برنامه چت.

برخی از کارکنان فروشگاه شد کمک به مشتریان در یک جدول خارج است. داخل فروشگاه یک یا دو بودند چت با مشتریان است. وجود دارد نمی تواند, چند, شده اند و بیش از شش مشتریان در فروشگاه. این وهم آور برای دیدن یک محل است که رشد در آن ریخته طبیعت به طور ناگهانی می شود تا عاری از زندگی است.

مشتریان که با نزدیک شدن نقل مکان کرد و در یک احتیاط مد. هر زمان که شما سرگردان گذشته این فروشگاه در قبل از تاج بار از شما می شنوم هیاهوی بسیاری از کارگاههای دور. در حال حاضر یک فرد سکوت مثل یک کلیسای پروتستان در یک کشور انگلیسی روستا در صبح روز یکشنبه.

تماشای این همه بود اما دیگر یادآوری است که این می تواند دائمی جدید آینده. سرزندگی جایگزین شده است با احتیاط مصرف شود. فیزیکی خرده فروشی است که جایگزین کامل عدم تماس فیزیکی.

به من خیره شد به فروشگاه وجود دارد یک زن و شوهر از کارکنان که به ظاهر مطمئن نبودند که چه باید بکنید. دو نفر از آنها با این حال مشغول خود را به طور مداوم مواد ضد عفونی کننده اسباب بازی ها و جداول پاک کردن با یک قدرت آنها استفاده می شود برای ذخیره تعامل مشتری.

این چیزی است که ما آمده ایم به شدت در تلاش برای حفظ وجود ما به جای آن جشن می گیرند.

یک مرد در T-پیراهن صورتی دراز و sunbathed. آیا او یک قرار ملاقات و یا او با بهره گیری آرام ،

یک مشتری با نزدیک شدن فروشگاه و به ظاهر نمی تواند تصمیم بگیرد که کدام یک از این دو خط باید او ایستاده است. من فکر می کنم او چیدن بلکه می خواستم به فهرست.

در نهایت او راه می رفت و به افسر امنیتی و از او خواست برای کمک به. او اشاره کرد و او را به سمت راست خط.

سپس او تبدیل به اطراف. او تی شرت بخوانید: "2020 داره."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن