12 تا از بهترین کسر مالیات در سال 2020 - CNET

Maica/گتی ایماژ وجود بارهای از کسر شما می توانید ادعا می کنند برای کاهش آنچه به شما مدیون و یا افزایش مالیات

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399
best tax deductions
Maica/گتی ایماژ

وجود بارهای از کسر شما می توانید ادعا می کنند برای کاهش آنچه به شما مدیون و یا افزایش مالیات بر بازپرداخت. شما احتمالا در حال حاضر آشنا با شایع ترین write-offs-مانند مالیات بر املاک-اما وجود دارد بسیاری از کسر که کمتر شناخته شده است.

ما گرد یک دوجین از با ارزش ترین کسر مالیات در اینجا. (توجه داشته باشید که این کسر در درجه اول برای کسانی که نه خود اشتغالی -- یک گروه با آن خود را تا حد زیادی جدا مجموعه ای از مالیات بر نوشتن گزینه.)

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر

1. آمریکا اعتبار مالیاتی فرصت

این AOTC است که برای اولین بار دانشجویان خود را برای چهار سال اول از دانشگاه و یا آموزش عالی دیگر. اگر شما دنبال مدرک و نه به حال یک جنایت مواد مخدر محکومیت شما می توانید واجد شرایط. که اشاره شد خود را تغییر تنظیم درآمد ناخالص (AGI) نباید بیش از 80.000 دلار در سال به منظور ادعا می کنند این اعتبار کامل. (اگر درآمد سالانه خود را می افتد بین 80.000 دلار و $90,000, شما هنوز هم می توانید دریافت وام و اعتبار نسبی.)

2. یادگیری مادام العمر اعتبار

در حالی که AOTC است به طور انحصاری برای اولین بار, کالج, دانش آموزان, یادگیری مادام العمر اعتبار امر دیگر بالاتر-آموزش نامزدها. به ادعای آن شما همسر خود و یا وابسته باید جای پای این لایحه به صورت مقدماتی آموزش عالی هزینه های. برای مالیات سال 2019 شما می توانید ادعا اعتبار کامل اگر خود را اصلاح تنظیم درآمد ناخالص (مغ) کمتر از $58,000 یا جزئی اعتباری اگر آن را کمتر از $68,000.

3. اعتبار مالیات بر درآمد به دست آورده

به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد را کاهش می دهد مقدار از مالیات توسط کسانی که با درآمد پایین. IRS به طور معمول به اطلاع خانواده ها که ممکن است واجد شرایط برای EITC -- اما اگر شما نمی تماس گرفته و می خواهید برای دیدن اگر شما واجد شرایط, شما می توانید با استفاده از EITC دستیار.

4. کودک و وابسته به مراقبت های اعتباری

اگر شما مراقبت از یک کودک و یا دیگر وابسته در خانواده شما, شما می توانید ادعا می کنند یک اعتبار تا 3000 $برای یک یا وابسته به 6000 دلار برای دو نفر یا بیشتر است. شما نیاز به ارائه مدرک از هزینه های خود را که به طور مستقیم مربوط به حصول اطمینان از یک کودک و یا وابسته بودن و حفاظت.

5. محافظ اعتباری

اگر شما را به کمک به یک حساب بازنشستگی فردی و یا حمایت کارفرما طرح بازنشستگی مانند 401(k), شما ممکن است واجد شرایط برای saver اعتباری. شما باید حداقل 18 سال سن. شما نمی تواند یک دانشجوی تمام وقت. و هیچ کس دیگری می تواند این ادعا شما را به عنوان یک وابسته به اظهارنامه مالیاتی خود را. میزان اعتبار شما بستگی دارد AGI که باید کمتر از $64,000 اگر شما ازدواج کرده و تشکیل پرونده به طور مشترک -- و یا $32,000 اگر شما یک filer.

6. اعتبار مالیاتی کودک

اعتبار مالیاتی کودک شما می تواند صرفه جویی تا 2000 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. هر کودک باید 17 یا جوان و ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به اظهارنامه مالیاتی خود را. واجد شرایط وابسته عبارتند از:

 • کودک
 • فرزند خوانده
 • پرورش کودک
 • خواهر و برادر
 • گام به خواهر و برادر
 • نیمه خواهر و برادر
 • نوه
 • برادر زاده/برادرزاده
 • یا فرزند

بیشتر بخوانید: چگونه به منظور برآورد خود را تا سال 2020 بازپرداخت مالیات بر

7. تصویب اعتبار مالیاتی

نیز وجود دارد مزایای در دسترس برای هزینه های مربوط به تصویب. تصویب اعتبار مالیاتی را پوشش می دهد تصویب هزینه های دادگاه و هزینه های وکیل, هزینه های سفر هزینه های و هزینه های دیگر که به طور مستقیم مربوط به تصویب. به عنوان 2018 حداکثر مقدار دلار $13,810 هر کودک است.

8. پزشکی و دندانپزشکی هزینه های

حتی با بیمه شما ممکن است مجبور به پرداخت برای هزینه های درمانی از جیب. شما می توانید کسر این هزینه ها برای شما همسر خود و یا هر یک از وابستگان خود را به عنوان طولانی به عنوان کل مبلغ بیش از 7.5 درصد از AGI. هزینه های ممکن عبارتند از:

 • هزینه برای پزشکان و دندانپزشکان و متخصصان روان, بهداشت حرفه ای و حتی غیر متعارف پزشکان.
 • بیمارستان مراقبت های مسکونی پرستاری مراقبت در منزل و طب سوزنی درمان است.
 • درمان الکل, اعتیاد به مواد مخدر سیگار-توقف برنامه ها و داروهای تجویزی برای ترک نیکوتین و مرتبط با اعتیاد نیاز دارد.
 • پرداخت برای انسولین, عینک, تماس با لنز سمعک, عصا صندلی چرخدار راهنمای سگ و دیگر حیوانات خدمات.

هزینه های مراسم تشییع جنازه بیش از حد داروها و بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی نمی تواند کسر خواهد شد.

9. مسکونی انرژی اعتباری

برای انرژی کارآمد صاحب خانه می تواند ادعا مسکونی انرژی اعتباری. اعتبار شامل:

 • انرژی کارآمد پنجره ها و درهای
 • سقف
 • عایق
 • انرژی کارآمد سیستم های گرمایش و AC
 • آب گرم کن
 • توده اجاق گاز
 • مقدماتی برق خورشیدی ملک و آب گرم کن خورشیدی

ادامه مطلب: ماشین الکتریکی اعتبار مالیاتی صادر نادرست به هزاران حسابرسی می یابد

10. وام دانشجویی بهره کسر

پرداخت وام های دانشجویی خود را می تواند دلهره آور و گران قیمت, اما شما می توانید گرفتن یک استراحت کوچک آمده مالیاتی با وام دانشجویی بهره کسر.

اگر شما پرداخت بهره واجد شرایط وام دانشجویی برای شما همسر خود و یا دیگری وابسته, شما ممکن است واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی. شما می توانید ادعا کسر به عنوان یک تنظیم به درآمد خود را به جای کسر itemized. شما قادر خواهید بود به کسر یا 2500 دلار یا مقدار واقعی مورد علاقه شما پرداخت می شود و در طول سال هر کدام کمتر است.

11. سلامت حساب پس انداز سهم

اگر شما یک حساب پس انداز سلامت کمک شده به HSA هستند مشمول مالیات بر درآمد فدرال. شما همچنین می توانید ادعا کسر مالیات برای سهم خود را به HSA.

سهم محدودیت های متفاوت خود را بالا معافیت بهداشت طرح سن شما و تاریخ شما تبدیل شدن به واجد شرایط.

12. کمک های خیریه کسر

کمک های خیریه یکی از رایج ترین راه برای دریافت کسر مالیات. شما می توانید کسر سهم از پول و یا اموال شما اهدا به واجد شرایط سازمان, اما شما نیاز به اقلام نوشتن کسر خود را.

در اغلب موارد شما می توانید با کسر 50% از خود AGI اما وجود دارد برخی از موارد که در آن شما ممکن است محدود به 20 یا 30 درصد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن