دوم محرک چک پول: چقدر خواهد یکی دیگر از نمایندگان پرداخت به شما? - CNET

ما باید انتظار یک پرداخت جدید اگر کنگره می گذرد دومین بسته محرک اقتصادی این تابستان ؟ جیمز مارتین/CNET برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

ما باید انتظار یک پرداخت جدید اگر کنگره می گذرد دومین بسته محرک اقتصادی این تابستان ؟

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

با ما اقتصاد در ادامه به تلو تلو خوردن از طریق بحران مالی در آورده با کروناویروس همه گیر کنگره آماده شده است به عمل در دومین بسته محرک اقتصادی در چند هفته آینده. زمان کنگره را تنظیم برای زمانی که دقیقا یک جدید اقتصادی پرداخت خواهد بیرون رفتن در این سال, که واجد شرایط برای دومین محرک بررسی و چقدر شما ممکن است دریافت نمی باشد و تا زمانی که مجلس سنا بازگشت به کار هفته آینده آغاز می شود و تهیه این لایحه است.

به اندازه دیگر بسته امداد-و چگونه کنگره تقسیم خواهد شد تا پول -- تعیین مقدار که افراد و خانواده های واجد شرایط برای دریافت در یک ثانیه اقتصادی پرداخت. این اولین محرک بررسیاست که تصویب شد در ماه مارس فرستاده هر کسی که ملاقات مورد نیاز تا 1200 $در هر کدام و حداکثر 6000 دلار برای خانواده ها.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: جولای 10 که یک دوم محرک بررسی خواهد شد کوچکتر از ابتدا با توجه به فاکس کسب و کار. که هم راستا با رهبر اکثریت میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی که نشان داده است که بعد از بسته محرک اقتصادی را $1 تریلیون کلاه, اما آن را اجرا می کند بر خلاف رئیس جمهور اظهار داشت: آرزو می کنم برای یک بزرگتر را بررسی کنید.

مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات و مجلس مخالف است.

"یک تریلیون دلار است, OK, که جالب, نقطه شروع, اما آن را نمی کند در هر نقطه در نزدیکی" پلوسی گفت: ژوئیه 9. "ما نیاز به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی [کمک]. ما باید یکی دیگر از $1 تریلیون دلار برای بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم. ما نیاز به چیزی شبیه به این, اما احتمالا به همان اندازه برای [coronavirus] تست, ردیابی, درمان," او گفت:. "چه چیزی نیست اندازه گیری است" من آن را تنها می تواند یک تریلیون دلار است.'"

برای دو ماه گذشته پیشنهادات ظاهر شده اند بیش از چگونه یک دوم محرک باید چک اعم از تک 1200 دلار پرداخت تا 2000 دلار در ماه از پایان بیماری همه گیر.

در ادامه برای آنچه که ما در حال شنیدن از مجلس سنا مجلس نمایندگان و کاخ سفید در مورد آینده امداد رسانی را بررسی کنید. و در اینجا اطلاعات بیشتر در زمانی که ما فکر می کنم واشنگتن را در رسیدن به یک تصمیم و که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید اگر یک جدید اقتصادی لایحه می گذرد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

چقدر پول می دوم محرک چک کنید شما ؟

واشنگتن رهبران در حال صحبت کردن در مورد این ممکن است محرک ارقام برای افراد:

این ارقام نشان دهنده حداکثر مجموع ما شنیده ایم. به عنوان اولین محرک بررسی آن تقریبا مشخص است که کنگره را شامل خواهد شد واجد شرایط محدودیت بر اساس چه مقدار پول شما را سالانه خود را در سن تعدادی از وابستگان شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

چه رئیس جمهور تهمت و دولت او می گویند در مورد دوم محرک بررسی کنید ؟

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته آمده به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

"من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات" رئيس جمهور گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار هفته گذشته "مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر."

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی "ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد."

بیشتر صندلی فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن. "کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های" پاول گفت. "مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است."

سنا مشخصات: کوچکتر دوم محرک چک کنید

"من کشف حجاب چیزی است که خواهد شد یک محل شروع و در چند هفته" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جولای 6 مورد بسته محرک اقتصادی جدید. و یک پرداخت جدید برای افراد و خانواده ها "به خوبی می تواند بخشی از آن را," او اضافه شده است. در واقع ما از طریق برداشت سنا تقویم برای به دست آوردن یک ایده خوب از آن جدول زمانی.

و در حالی که مجلس سنا ارائه شده است بسیاری از جزئیات در آن چه خواهد شد در آن عبارتند از پیشنهاد مک کانل شده است پاک کردن آنچه در آن ارائه نمی.

"من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار است و به احتمال زیاد در این نقطه, اما نمی توان آن را از 3 تریلیون," مک کانل گفت: در اواخر ماه گذشته. مک کانل نیز پیشنهاد تنظیم $40,000 سقف درآمد برای واجد شرایط برای بررسی. "من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی," او گفت:.

در اینجا آنچه ما در مورد که ممکن است واجد شرایط برای یک لحظه بررسی کنید.

مک کانل قبلا تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد و در صورت تصویب خواهد شد. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند.

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

$1,200 پرداخت یک بار از این خانه قهرمانان عمل می کنند ؟

از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه coronavirus لایحه:

  • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
  • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

آن را در ماه جولای قرار می دهد که ما در ماه مهلت مک کانل برای سنا برای تصمیم گیری در یک دوم محرک را بررسی کنید. خانه گذشت و قهرمانان آن در لایحه ممکن است. با سنا در یک برنامه ریزی شکستن تا 20 ژوئیه مک کانل و جمهوری خواه به رهبری سنا را سه هفته تا Aug. 7 به هنر و صنعت خود را بسته محرک آن تصمیم به حرکت به جلو.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب