12 بزرگ در آخرین لحظه هدیه روز پدر - CNET

معامله پس انداز قیمت نشان می دهد بیشتر (7 آیتم) این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

معامله

پس انداز

قیمت

نشان می دهد بیشتر (7 آیتم)
این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

روز پدر می آید در اطراف در یکشنبه سوم ژوئن هر سال است. پس چرا ما همیشه محزون می خوانی آمادگی برای آن ؟ من یک نظریه: پس از راه اندازی مرکز پاداش مغز ما با گرفتن هدیه ای عالی برای روز مادر, ما احساس می کنیم یک حس موفقیت است که ما صبر بیش از حد طولانی برای به دست آوردن چیزی برای پدر. و بنابراین در اینجا ما دوباره با پدر و روز آینده و تا آخر این هفته. در این سال هر چند من جمع آوری کرده ام یک تعداد انگشت شماری از ایده های بزرگ هدیه است که باید از این مزیت بودن در انبار و قادر به تحویل در زمان برای روز بزرگ. شما می توانید یک قهرمان در هر دو مادر و پدر در روز ؟ بله شما می توانید.

آنجلا Lang/CNET

آمازون کاهش قیمت 40mm اپل دیده بان سری 5 بازگشت به آن زمان کم -- فقط $300. که $100, ساخت آن را یک گزینه عملی اگر شما به دنبال یک هدیه پدر را واقعا به یاد داشته باشید. سری 5 البته اولین مدل با یک صفحه نمایش. اگر شما فکر می کنم پدر شما می توانید بدون زندگی می کنند که شما باید نگه دارید در ذهن است که شما می توانید اپل دیده بان سری 3 برای $229. جزئیات CNET اپل سازمان دیده بان سری 5 نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

چه چیزی راحت تر از یک جن به شکل اکو نقطه ؟ چگونه در مورد یک اکو نقطه با یک ساعت LED صفحه نمایش? این نرم افزار ابزار کوچک است که به آن به پایین ترین قیمت بنابراین شما می توانید صرفه جویی 25 $در حالی که کاهش پدر به قرن 21 است. جزئیات CNET را بررسی اکو نقطه با ساعت (3rd gen).

سونی

WF-XB700 است که در شرکت فوق العاده خط باس و لیست 130 دلار. به عنوان پرسم نام نشان می دهد این درست بی سیم از earbuds شما باید در نظر بگیرید اگر شما مانند ضخامت صدای بم در موسیقی خود را. جزئیات CNET را بررسی سونی WF-XB700 باس فوق العاده.

دیوید Carnoy/CNET

WF-SP800N سونی را درست بی سیم نویز در ورزش از earbuds. آنها بسیار خوب کار صدا لغو سر و صدا مقاومت در برابر آب و کیفیت تماس خوب. جزئیات CNET را بررسی سونی WF-SP800N.

آمازون اکو استودیو دست پایین, شرکت هوشمند, بلندگو, اما آن را سخت فروش در $200. چگونه شما احساس می کنید در مورد $170-و گرفتن رایگان Philips Hue هوشمند لامپ برای مشکل شما ؟ جزئیات CNET را بررسی Amazon Echo Studio.

سارا تو/CNET

آمازون آتش تلویزیون مکعب اجازه می دهد تا شما قدرت کنترل منابع و حجم خود را در تلویزیون صدای نوار و یا گیرنده AV دست آزاد از سراسر اتاق تنها با استفاده از دستورات صوتی. آن را فوق العاده جایگزین به یک استاندارد جهانی از راه دور و در حال حاضر آن را در عرض 10 دلار از آن همه زمان و کمترین قیمت. جزئیات CNET بررسی آمازون آتش تلویزیون مکعب.

بوز

این Bose QuietComfort 35 II در فروش برای به عنوان کم به عنوان $236 در طلا رز که بسیار نزدیک به آن زمان قیمت پایین که برای رنگ. شما همچنین می توانید هدفون در سیاه و سفید و نقره ای هر چند این مدل در قیمت 50 دلار. جزئیات CNET را بررسی Bose QuietComfort 35 II.

بوز

بوز SoundSport رایگان مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds که پیشنهاد غنی تر از اپل AirPods و امن تر مناسب است. جوانه های آب-مقاوم و با دوام و عمر باتری مناسب و معقول است و یک شارژ مورد را فراهم می کند دو هزینه اضافی بر روی بروید. جزئیات CNET را بررسی بوز Soundsport رایگان.

بوز

بوز برای اولین بار قابل حمل Wi-Fi و بلوتوث بلندگو می رود سر به سر با Sonos حرکت می کند. اگر پدر و دیگر بوز خانه Wi-Fi سخنرانان او می تواند این ترکیب را برای ایجاد یک multiroom audio set-up.

سارا تو/CNET

بوز خانه سخنران 300 ارائه می دهد انتخاب الکسا یا گوگل دستیار. آن را قادر به بازی کاملا با صدای بلند و هنوز هم ثبت نام دستورات صوتی. بوز خانه سخنران 300 انعطاف پذیر هوشمند بلندگو با کیفیت صدای دستیار عملکرد. جزئیات CNET را بررسی بوز خانه سخنران 300.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیا تجلیل از پدر خود را با هم و یا جدا از هم به...

1:36


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن