بهترین کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی از سال 2020 - CNET

برای کسانی که مایل به آنها می تواند برخی از زحمتی از پرواز و کسانی که عشق به جمع آوری خطوط هوایی مایل با خود ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

برای کسانی که مایل به آنها می تواند برخی از زحمتی از پرواز و کسانی که عشق به جمع آوری خطوط هوایی مایل با خود ترجیح حامل کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی در حال فریبنده است. این cobranded کارت-ارائه شده توسط یک شرکت هواپیمایی و با همکاری یک بانک -- پاداش کاربران مایل پرواز مکرر. مزایای شامل چشم پوشی کیسه بررسی هزینه ها کاهش می یابد و یا افتخاری همراه نرخ و تخفیف incidentals مانند Wi-Fi.

بر خلاف کلی سفر پاداش کارت های اعتباریاست که ارائه مقدار زیادی از گزینه ها برای جبران نقاطco-مارک هواپیمایی کارت کمتر انعطاف پذیر است. پاداش خود را اعمال می شود به یکی از خطوط هوایی خاص (به جای چندین خطوط هوایی و هتل ها) و خرید دسته شما پاداش معمولا محدود به کسانی که ساخته شده با شرکت هواپیمایی با جزئی استثنائات. به عنوان یک نتیجه این نوع از کارت بهترین ها را برای کسانی که در حال حاضر وفادار به یک شرکت هواپیمایی -- و در نتیجه از ذهن نیست عدم انعطاف از پاداش -- به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ارزش قدرت پردازش مانند لغو هزینه چمدان و هواپیمایی دسترسی به سالن.

اگر شما به ندرت بررسی یک کیسه و مقرون به صرفه-شکار برای بسیاری از پروازهای یک شرکت هواپیمایی کارت اعتباری ممکن است بهترین انتخاب برای شما است. به جای در نظر گرفتن سفر بهترین کارت های اعتباریدو تا از آن ها در زیر ذکر شده و یا بهترین نقدی پشت کارت های اعتباری. اما اگر شما پرواز در همان هواپیمایی با خانواده خود چند بار در سال (و یا بیشتر) و بررسی یک کیسه در هر زمان شما پرواز آنان لغو هزینه چمدان می توانید اضافه کردن به صدها دلار صرفه جویی سالانه. به علاوه در اوایل شبانه روزی اغلب تضمین سربار بن فضا دادن به شما بیشتر اتاق پا (و استرس کمتر).

مشترک برخی از مزایای کارت اعتباری شرکت هواپیمایی عبارتند از:

 • چشم پوشی چمدان چک هزینه
 • اولویت شبانه روزی
 • دسترسی به سالن (در برخی نه همه برنامه های سفر)
 • شتاب هواپیمایی وضعیت تحصیلی
 • تعریف و یا کاهش می یابد همراه کرایه
 • هیچ هزینه معامله خارجی
 • جهانی ورود یا TSA PreCheck اعتبارات
 • سخاوتمندانه نشانه پاداش

برای تعیین بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی زیر با ما در مقایسه با کارت های در دسترس برای هفت از محبوب ترین شرکت های هواپیمایی در آمریکا و انتخاب گزینه های که ارائه بهترین ارزش برای بزرگترین بخش از مسافران است. چرا که بسیاری از پاداش نرخ سقوط در همان 2X-3X مایل محدوده قدرت پردازش مانند لغو هزینه چمدان و اعتبار مانند همدم کرایه کلیدی عامل افتراق بین هر یک از کارت. ارزش دلار اختصاص داده شده به هر برنامه پرواز مکرر پاداش مایل توسط به طور متوسط محاسبه شده ارزیابی توسط نقاط پسر و NerdWallet.

بهترین کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی

کارت پاداش نرخ عضو جدید جایزه هزینه سالانه
تعقیب® یاقوت کبود رزرو® 3X امتیاز در سفر و ناهار خوری; (* شروع به پس از به دست آوردن $300 اعتبار), 1 نقطه در تمام خرید های دیگر 50000 امتیاز پس از صرف $4,000 در 3 ماه اول $550
امریکن اکسپرس® پلاتین کارت® 5X امتیاز در پرواز (*رزرو به طور مستقیم w/ شرکت هواپیمایی و یا Amex سفر) و پیش پرداخت هتل (*رزرو Amex مسافرت) 70,000 امتیاز پس از صرف $5,000 در 3 ماه اول $550
Amex SkyMiles دلتا® Platinum امریکن اکسپرس کارت اعتباری 3X مایل در دلتا, هتل ها, 2X مایل در رستوران ها و سوپر مارکت ها, 1 مایل در تمام خرید های دیگر 5,000 MQMs + 40,000 کیلومتر پس از صرف $2,000 در 3 ماه اول $250
جنوب غربی Rapid Rewards® اولویت کارت اعتباری 2X امتیاز در غرب 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر 40,000 امتیاز; 7,500 نقاط سالانه پس از صرف $1,000 در 3 ماه اول $149
ایالات℠ اکسپلورر کارت 2X مایل در ایالات 2X مایل در رستوران ها و هتل ها, 1 مایل در تمام خرید های دیگر 40,000 کیلومتر پس از صرف $2,000 در 3 ماه اول 95 دلار (چشم پوشی سال اول)
AAdvantage هوانورد قرمز جهان نخبگان مسترکارت 2X مایل در آمریکا, 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر 60,000 AAdvantage مایل; سالگرد همراه گواهی در 99 دلار (*پس از صرف $20k در خرید). باید به یکی از خرید و پرداخت هزینه سالانه در 90 روز $99
جت بلو به همراه کارت 6X امتیاز در JetBlue; 2X امتیاز در ناهار خوری و مواد غذایی 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر 40,000 امتیاز; 5,000 سالانه پس از صرف $1,000 در 3 ماه اول $99
هواپیمایی آلاسکا امضا ویزا کارت 3X مایل در آلاسکا, 1 مایل در هر خرید دیگر 40,000 کیلومتر; $100 بیانیه اعتباری; آلاسکا معروف همراه کرایه پس از صرف $2,000 در 90 روز اول $75

کلی بهترین کارت سفر برای عدم وفاداری آگهی

تعقیب و گریز
 • پاداش نرخ: 3X امتیاز در سفر و ناهار خوری (آغاز می شود پس از به دست آوردن $300 اعتبار), 1 نقطه در تمام خرید های دیگر
 • هزینه سالانه: $550
 • عضو جدید جایزه: 50,000 امتیاز جایزه
 • پاداش رستگاری آستانه: صرف $4,000 در 3 ماه اول
 • MAY: 16.99% به 23.99% متغیر
 • خارجی هزینه تراکنش: None
 • اعتبار مورد نیاز: عالی

تعقیب یاقوت کبود مرکزی است و به طور کلی سفر پاداش کارت اعتباری به این معنی که شما کسب امتیاز در هر سفر و یا ناهار خوری خرید نه فقط با یک شرکت هواپیمایی و رستگاری خود گزینه های بیشتر انعطاف پذیر و قابل انتقال است. تعقیب یاقوت کبود رزرو کارت پاداش گنجانده شده است در اینجا برای کسانی که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر اما هنوز هم می خواهید به استفاده از پاداش به کتاب سفر آینده. این کارت پاداش است و حتی بهتر است برای کسانی که ارزش اضافی سفر قدرت پردازش مانند بیمه مسافرتی هتل تخفیف و مباحث و دسترسی به سالن. تعقیب یاقوت کبود رزرو ارائه می دهد ارزش بزرگ برای هر کسی که صرف حدود 12000 دلار یا بیشتر در سال در سفر (پرواز و هتل و اجاره اتومبیل و قطار و اتوبوس و تاکسی) و غذاخوری (رستوران ها و کافه ها) ترکیب شده است.

پاداش کارت جزئیات

تعقیب یاقوت کبود رزرو cardmembers کسب درآمد نامحدود 3X امتیاز در سفر و ناهار خوری خرید 1 امتیاز در خرید واجد شرایط دیگر و 10x امتیاز در Lyft سواری از طریق مارس 2022. در حالی که 550 دلار هزینه سالانه است که در سمت بالا سالانه 300 $در بیانیه اعتبار برای سفر خرید به ارمغان می آورد سالانه تعهد را به 250 دلار. ثبت نام جایزه 50,000 تعقیب و گریز نهایی پاداش امتیاز جایزه پس از صرف $4,000 در سه ماه اول (به ارزش $750 هنگام بازخرید برای سفر در تعقیب پورتال و یا تا $1000 هنگامی که نقاط منتقل شده به سفر همکاران). تعقیب یاقوت کبود دارندگان کارت نیز یک بیانیه اعتباری بازپرداخت جهانی برای ورود یا TSA PreCheck (به ارزش $100 برای جهانی ورود یا 85 دلار برای TSA precheck که هر دو معتبر هستند برای مدت پنج سال) به علاوه تعدادی از VIP-سفر به سبک قدرت پردازش است که ذکر شده در بررسی کامل ما را از کارت.

رستگاری جزئیات

تو امتیاز می تواند بازخرید در سه راه اصلی: شما می توانید با انتقال امتیاز به یکی از 13 سفر همکاران از جمله 10 شرکت هواپیمایی در یک رستگاری نرخ حدود 1.75 سنت در هر نقطه برای یک 5.25 درصد کل بازگشت. شما می توانید کتاب سفر (flights, hotels, کشتی و غیره) از طریق تعقیب و گریز نهایی پاداش پورتال است که شما را به میزان 1.5-سنت در هر نقطه یا 1.50 $برای 100 امتیاز -- بازگشت از 4.5 درصد در سفر و ناهار خوری خرید (و بالاتر از اکثر کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی). گزینه نهایی پول نقد و رستگاری در 1 درصد نرخ موثر تبدیل کارت خود را به 3 درصد نقدی پشت کارت برای سفر و ناهار خوری خرید.

بهترین کارت سفر برای کلاس اول آگهی

امریکن اکسپرس
 • پاداش نرخ: 5X امتیاز در پرواز (رزرو به طور مستقیم w/شرکت هواپیمایی و یا Amex سفر) و پیش پرداخت هتل (*رزرو Amex مسافرت)
 • هزینه سالانه: $550
 • عضو جدید جایزه: 70,000 امتیاز
 • پاداش رستگاری آستانه: صرف 5.000 دلار در 3 ماه اول
 • MAY: 25.24% متغیر
 • خارجی هزینه تراکنش: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

یکی دیگر از بالا-بازگشت سفر پاداش کارت پلاتین کارت از امریکن اکسپرس ارائه می دهد آگهی مکرر بالاترین پاداش بالقوه نرخ هر سفر کارت پاداش ما بررسی کرده ایم با شکوه در حدود 7.5 درصد است. حتی اگر شما در حال وفادار به یک شرکت هواپیمایی اگر شما صرف بیش از $10,000 سالانه در پروازها و هتل شما بهتر بازگشت هزینه با کارت پلاتین از شما می خواهم با یک cobranded کارت اعتباری شرکت هواپیمایی. آن را یک انتخاب عالی برای کسانی که ارزش بیمه مسافرتی قدرت پردازش مانند دسترسی به سالن و هتل ارتقاء و یا که می خواهند انعطاف پذیری را به گرو در اوردن پاداش های بزرگتر با فهرستی از شرکت های هواپیمایی.

پاداش جزئیات

پلاتین کارت را بدست آورده 5X پاداش عضویت (MR) امتیاز در پروازهای رزرو به طور مستقیم با شرکت های هواپیمایی و یا از طریق Amex پورتال (پرواز رزرو در سایت های شخص ثالث واجد شرایط نیست) و پیش پرداخت هتل رزرو از طریق Amex پورتال و همچنین 1 × MR امتیاز در خرید واجد شرایط دیگر. بالا بودن هزینه سالانه 550 دلار است را جبران $200 شرکت هواپیمایی اعتباری هزینه برای سفر incidentals یک بیانیه اعتباری جهانی برای ورود یا TSA Precheck (به ارزش $100 برای جهانی ورود یا 85 دلار برای TSA precheck که هر دو معتبر هستند برای مدت پنج سال) و $200 در حال بارگذاری اعتبارات در هر سال است. این عضو جدید جایزه است که در سمت بالا در 70,000 امتیاز زمانی که شما صرف $5,000 در سه ماه اول ارزش تا $1,400 هنگامی که نقاط منتقل شده به شرکای سفر. پلاتین کارت نیز ارائه می دهد تعدادی از حق بیمه مزایای سفر از جمله هتل قدرت پردازش و دسترسی به جهانی در سالن مجموعه است.

رستگاری جزئیات

پلاتین کارت ارائه می دهد دو روش اصلی برای رستگاری. این اولین بار است که برای سفر در خرید های ساخته شده از طریق Amex سفر پورتال که در آن نقطه برابر با یک درصد. گزینه دوم این است که برای انتقال خود آقای نقاط به یکی از 18 شرکت هواپیمایی همکاران یا سه هتل شرکای یک ارزش به دو سنت در هر نقطه. به دلیل امتیاز به ارزش دو برابر زمانی که بازخرید از طریق شرکای آن را به شدت توصیه می شود به این مسیر بروید. (شما همچنین می توانید از گرو در اوردن امتیاز خود را به عنوان یک بیانیه اعتباری, اما نرخ متغیر است و به شما کسب درآمد کمتر از پاداش هنگامی که شما انجام این کار است.)

بهترین دلتا کارت اعتباری

امریکن اکسپرس
 • پاداش نرخ: 3X مایل در دلتا هتل ها; 2X مایل در رستوران ها و سوپر مارکت ها, 1 مایل در تمام خرید های دیگر
 • هزینه سالانه: $250
 • عضو جدید جایزه: 5,000 MQMs + 40,000 کیلومتر
 • پاداش رستگاری آستانه: $2,000 در 3 ماه اول
 • MAY: 15.74 درصد به 24.74% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

با سالانه همراه با تصویب سخاوتمندانه ثبت نام در جایزه برای کارت جدید اعضا و متوسط هزینه سالانه این SkyMiles دلتا پلاتین کارت از امریکن اکسپرس, بهترین شرکت هواپیمایی پاداش کارت برای بسیاری از دلتا آگهی. 3.5 درصد بازگشت نسبتا متوسط برای یک شرکت هواپیمایی برنامه پاداش اما این شرکت هواپیمایی پاداش کارت اعتباری می سازد تا برای آن با قدرت پردازش دیگر. کسانی که چک کیف و اغلب سفر با یک همراه و همدم (در داخل کشور) حداقل سالانه می تواند صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول است. اضافه کردن که به $1,150 در ارزش از سال اول پاداش و وفادار دلتا آگهی می توانید متوجه بسیاری از ارزش خارج از SkyMiles دلتا کارت پلاتین.

پاداش جزئیات

SkyMiles دلتا پلاتین کارت ارائه می دهد 3X مایل در دلتا خرید 2X مایل در رستوران ها و سوپر مارکت های آمریکا و 1 مایل در تمام خرید های دیگر. در یک ارزش حدود 1.15 سنت در هر نقطه که نشان دهنده حدود 3.5 درصد بازگشت دلتا خرید و 2.3 درصد بازگشت در رستوران ها و سوپر مارکت های آمریکا.

هر چند برخی از پاداش کارت (مانند Chase Sapphire رزرو) حمل 550 دلار سالانه هزینه های این کارت 250 دلار هزینه سالانه در نظر گرفته شده است تند برای cobranded هواپیمایی کارت. اما SkyMiles دلتا کارت پلاتین نیز ارائه می دهد یک بالاتر از میانگین ثبت نام در جایزه 70,000 پاداش مایل (که ترجمه را به حدود 920 دلار ارزش سفر-که قابل توجه) پس از صرف $2,000 در سه ماه اول. Cardholders نیز دریافت اضافی 20,000 جایزه مایلز بعد از اولین تمدید سالانه.

SkyMiles دلتا پلاتین cardholders نیز خود را برای اولین بار بررسی می شود کیسه, رایگان, کابین اصلی 1 اولویت شبانه روزی اعتباری و یا جهانی ورود یا TSA Precheck نرم افزار (به ارزش تا $100) و سالانه مکمل داخلی کابین اصلی رفت و برگشت همراه گواهی (شما پرداخت مالیات و هزینه بیش از $75).

رستگاری جزئیات

بهترین راه برای از گرو در اوردن SkyMiles دلتا با رزرو دلتا پرواز از طریق وب سایت دلتا. SkyMiles نیز می توان به یکی از 20 شرکت هواپیمایی همکاران در SkyTeam هواپیمایی اتحاد مانند ایرفرانس و KLM اما توجه داشته باشید که ارزش مایل می تواند کمتر از وقتی منتقل شده است. دلتا ارائه نمی دهد یک جایزه نمودار پس از آن همیشه آسان نیست برای محاسبه ارزش داده شده و پاداش پرواز, اما شما می توانید به صورت دستی با مقایسه SkyMiles قیمت با قیمت دلار و مطمئن شوید که شما در حال گرفتن در اطراف 1.15 سنت در هر نقطه و یا بهتر است. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است. نیز وجود دارد هیچ تاریخ خاموشی زمانی که رزرو جایزه پروازها از طریق دلتا هر چند در دسترس بودن پاداش صندلی متغیر است و شما همیشه نمی توانید کتاب پرواز با مایل, حتی اگر آن را در دسترس از طریق کانال های عادی.

بهترین غربی کارت اعتباری

جنوب غربی
 • پاداش نرخ: 2X امتیاز در غرب 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر
 • هزینه سالانه: $149
 • عضو جدید جایزه: 40,000 پاداش امتیاز; 7,500 نقاط سالانه
 • پاداش رستگاری آستانه: $1,000 در 3 ماه اول
 • MAY: 15.99% به 22.99% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

با توجه به آن قدرت پردازش و اعتبارات با اولویت کارت است که cobranded با تعقیب ارائه می دهد بهترین ارزش در میان غربی Rapid Rewards cards. با 40000 امتیاز جایزه خوش آمدید (به ارزش حدود $580 در جنوب غربی سفر) پس از صرف $1,000 در سه ماه اول یک پاداش مناسب و معقول نرخ 3 درصد و 75 $سفر سالانه اعتبار این کارت برای پرداخت خود را نسبتا به سرعت. هر چند غرب در حال حاضر می دهد آگهی خود را دو کیسه چک به صورت رایگان و ندارد سالن فرودگاه این پاداش کارت اعتباری موجب صرفه جویی در جنوب غربی وفاداران پول در راه های دیگر.

پاداش جزئیات

جنوب غربی سریع پاداش اولویت ارائه کارت 2X امتیاز در Southwest Airlines خرید و 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر. در یک ارزش حدود 1.45 سنت در هر نقطه که نشان دهنده کمتر از 3 درصد بازگشت Southwest Airlines خرید.

149 دلار هزینه سالانه جبران است $75 سفر سالانه اعتباری است که به طور خودکار اعمال شده به حساب خود را در هر سال هنگامی که شما با استفاده از کارت خود را برای یک Southwest Airlines خرید و اضافی 7,500 امتیاز تعلق می گیرد هر یک از کارت سالگرد که ما به ارزش در حدود 110. در نهایت اولویت کارت ارائه می دهد چهار روز رسانی boardings یک سال است که معمولا هزینه بین $30-$50 و 20 درصد عقب در پرواز نوشیدنی و Wi-Fi را در قالب یک بیانیه اعتباری.

رستگاری جزئیات

بهترین راه برای از گرو در اوردن جنوب غربی سریع پاداش است که توسط رزرو جنوب غربی "می خواهم به دور" پرواز -- که اساسا اقتصاد بلیط است که اجازه می دهد تا شما را به دوباره کتاب و یا تغییر پرواز خود را, اما نه لغو برای بازپرداخت -- در جنوب غربی سایت. جنوب غربی ندارد جایزه نمودار برای محاسبه ارزش از نقاط, اما شما می توانید آن را به صورت دستی با مقایسه سریع پاداش امتیاز قیمت با قیمت دلار و مطمئن شوید که شما در حال گرفتن در اطراف 1.45 سنت در هر نقطه و یا بهتر است. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است. غرب نیز تضمین می کند نامحدود پاداش صندلی با هیچ تاریخ خاموشی و یا محدودیت صندلی بنابراین نگران نباشید در مورد برخی پروازها در دسترس بودن نیست که بریم با پاداش های سریع.

بهترین United Airlines کارت اعتباری

ایران
 • پاداش نرخ: 2X مایل در ایالات 2X مایل در رستوران ها و هتل ها, 1 مایل در تمام خرید های دیگر
 • هزینه سالانه: $95 بخشیده سال اول
 • عضو جدید جایزه: 40,000 کیلومتر
 • پاداش رستگاری آستانه: $2,000 در 3 ماه اول
 • MAY: 16.49 درصد به 23.49% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

پاداش نرخ تعقیب متحده اکسپلورر کارت در پایان کم برای cobranded کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی در دو درصد اما آن را مناسب و معقول ارائه ارزش های جدید خود را از طریق کارت های عضو ثبت نام در جایزه و لغو هزینه چمدان. در بسیاری از موارد شما می شود بهتر است با هیچ هزینه نقدی پشت کارت های اعتباری مانند ولز فارگو سوق اگر شما صرف کمتر از $10,000 در سال در سفر و ناهار خوری. اما اگر شما ارزش اولویت شبانه روزی و بررسی یک کیسه در هر زمان شما پرواز متحد اکسپلورر کارت با توجه به ارزش است. به طور کلی ایالات کارت های اعتباری نمی خوبی در مقایسه با دیگر شرکت های هواپیمایی وقتی که می آید به ارزش کلی پس از این توصیه این است که واقعا بهترین نیست بنابراین گزینه های بزرگ.

برنامه پاداش جزئیات

ایالات اکسپلورر ارائه می دهد کارت 2X مایل در ایالات خرید 2X مایل در رستوران ها و هتل ها و 1 مایل در تمام خرید های دیگر. در یک مقدار در حدود 1.05 سنت در هر مایل است که نشان دهنده بیش از دو درصد بازگشت هزینه. کارت را 95 دلار هزینه سالانه سال اول چشم پوشی از مالکیت و جدید cardholders کسب 40,000 پاداش مایل پس از صرف $2,000 در سه ماه اول (به ارزش حدود 420 دلار در ایالات سفر).

دارندگان کارت خود را دریافت کنید اول چک کیسه های اعتباری جهانی برای ورود یا TSA Precheck (به ارزش $100) 25 درصد پشت در-پرواز ایران خرید و اولویت شبانه روزی در ایران عمل پرواز. ارزش اصلی در این کارت می آید از آن چشم پوشی چمدان, هزینه ها, بنابراین اگر شما بررسی کیسه های برای هر پا از یک پرواز که 60 دلار در جیب شما (و یا در بیانیه خود اعتباری) برای هر پرواز رفت و برگشت.

رستگاری جزئیات

ایالات MileagePlus مایل خواهد رفت دورترین زمانی که بازخرید به کتاب ایالات پرواز و یا انتقال به همکاران در اتحاد ستاره های هواپیمایی برنامه (مانند لوفت هانزا و ایر کانادا). ایالات ندارد جایزه نمودار برای محاسبه ارزش از نقاط داده شده در پرواز و یا فواصل اما شما می توانید آن را به صورت دستی با مقایسه MileagePlus قیمت با قیمت دلار و مطمئن شوید که شما در حال گرفتن در اطراف 1.05 سنت در هر نقطه و یا بهتر است. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است.

وجود دارد دو نوع از جایزه صندلی هنگام بازخرید مایل "محافظ جوایز" کرسی و "روزمره جوایز" صندلی. سابق هستند ارزان تر از دومی است و هیچ تاریخ خاموشی برای cardholders که بریم روزمره جوایز صندلی.

بهترین خطوط هوایی آمریکا کارت اعتباری

خطوط هوایی آمریکا
 • پاداش نرخ: 2X مایل در آمریکا, 1 امتیاز در خرید واجد شرایط دیگر
 • هزینه سالانه: $99
 • عضو جدید جایزه: 60,000 AAdvantage مایل; سالگرد همراه گواهی در 99 دلار (*پس از صرف $20k در خرید)
 • پاداش رستگاری آستانه: یکی از خرید و پرداخت هزینه سالانه در 90 روز
 • MAY: 15.99%, 19.99% یا 24.99% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

هوانورد قرمز جهان نخبگان مسترکارت از بارکلیز با آن بررسی می شود کیسه های برای چهار تا دیگران است ایده آل برای خانواده هایی که با هم سفر کنند. آن را فقط طول می کشد یک پرواز رفت و برگشت با تمام خانواده و سبد بار از چای کیسه ای برای کسب درآمد برای 99 دلار هزینه سالانه و همچنین کارت با کمترین هزینه در آستانه به دست آوردن 60000 مایل خطوط هوایی ثبت نام در جایزه.

برنامه پاداش جزئیات

هوانورد قرمز بزرگان دنیای کارت متوسط هزینه سالانه 99 دلار و یک ثبت نام در جایزه 60,000 AAdvantage مایل پس از ساخت فقط یک خرید و پرداخت هزینه سالانه. کسانی که از 60 ، 000 مایل هستند به ارزش $720.

کارت ارائه می دهد 2X مایل در هواپیمایی آمریکایی خرید و 1 مایل در خرید واجد شرایط دیگر. در یک ارزش حدود 1.2 سنت در هر مایل است که نشان دهنده 2.4 درصد بازگشت هزینه. دارندگان کارت خود را دریافت کنید اول چک کیسه های رایگان و بررسی کیسه تا چهار همراهان سفر در همان رزرو که می توانید به اضافه کردن 300 دلار در چمدان هزینه پس انداز برای یک پرواز رفت و برگشت. این کارت نیز ارائه می دهد ترجیح شبانه روزی $25 بیانیه اعتباری برای پرواز Wi-Fi خرید در هر سال و 25 درصد عقب در پرواز, مواد غذایی و نوشیدنی.

AAdvantage هوانورد قرمز جهان نخبگان دارندگان کارت همچنین می توانید با کسب 99 دلار همراه گواهی هر سال پس از صرف $20,000 در خرید در "کارت عضویت" سال که شروع می شود زمانی که شما ثبت نام. با توجه به این فوق العاده بالا صرف آستانه ما محل نمی بیش از حد ارزش به همراه گواهی.

رستگاری جزئیات

شما می توانید از گرو در اوردن AAdvantage مایل برای خطوط هوایی آمریکا پرواز و یا شریک پرواز در Oneworld داد شبکه که شامل شرکت های هواپیمایی مانند بریتیش ایرویز Cathay اقیانوس آرام و خطوط هوایی ژاپن. خطوط هوایی آمریکا یکی از معدود شرکت های هواپیمایی با جایزه نمودار پس از شروع وجود دارد که بریم سفر آن را به عنوان کمک خواهد کرد که شما احساس برای چه حد مایل خواهد شد با توجه به مقصد خود را. به عنوان یک کل پایه هدف حدود 1.2 سنت در هر مایل یا بهتر است که شما می توانید با مقایسه AAdvantage مایل قیمت با قیمت دلار. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است.

بهترین جت بلو کارت اعتباری

JetBlue
 • پاداش نرخ: 6X امتیاز در JetBlue; 2X امتیاز در ناهار خوری و مواد غذایی 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر
 • هزینه سالانه: $99
 • عضو جدید جایزه: 40,000 پاداش امتیاز; 5,000 سالانه
 • پاداش رستگاری آستانه: $1,000 در 3 ماه اول
 • MAY: 15.99%, 19.99% یا 24.99% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

بارکلیز جت بلو به همراه کارت بهترین پاداش نرخ هر هواپیمایی کارت در این لیست و ویژگی های دیگر آن قدرت پردازش و پاداش در تاریخ همتراز با رده متوسط از جمله آن نسبتا استاندارد 99 دلار هزینه سالانه. این یک کارت خوب برای JetBlue وفاداران و حتی یک گزینه خوب برای کسانی که پرواز JetBlue تنها چند بار در سال, اما که می توانید با استفاده از ثبت نام در جایزه و رایگان کیسه چک.

برنامه پاداش جزئیات

JetBlue به همراه کارت ارائه می دهد 6X امتیاز در JetBlue خرید 2X امتیاز در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و 1 امتیاز در تمام خرید های دیگر. در یک ارزش حدود 1.3 سنت در هر نقطه که نشان دهنده تقریبا هشت درصد بازگشت JetBlue هزینه های بالاتر از متوسط شرکت هواپیمایی کارت. ثبت نام در جایزه 60,000 TrueBlue امتیاز پس از صرف $1,000 در سه ماه اول -- به ارزش حدود $520. که فقط در زیر برخی از کارت های دیگر ارائه می دهند از نظر ارزش پولی اما 1000 $در هزینه های آستانه آسان تر برای دیدار با. Cardmembers همچنین اضافی دریافت 5000 امتیاز هر سال در حساب خود را در سالگرد به ارزش حدود $65.

اولین بررسی کیسه در هر پرواز برای شما رایگان است و تا سه اصحاب سفر در همان رزرو نمایندگی تا 70 دلار در پس انداز هر فرد در هر پرواز رفت و برگشت. JetBlue به علاوه دارندگان کارت نیز دریافت 50 درصد در پرواز, مواد غذایی و نوشیدنی خرید دو بار این تخفیف که اکثر کارت های هواپیمایی ارائه دهد.

رستگاری جزئیات

این TrueBlue سیستم پاداش یکی از بهتر برنامه های وفاداری هواپیمایی عمدتا به دلیل شما به ندرت کمتر از 1 درصد در هر زمانی که مایل بازخرید امتیاز حتی زمانی که رزرو شریک پرواز با خطوط هوایی هاوایی و یا بسته های تعطیلات از طریق JetBlue. نیز وجود دارد هیچ تاریخ خاموشی که بریم با نقاط هر چند ما همیشه به شما توصیه انجام برخی از ریاضی سریع (در مقایسه با مقدار مایل پرواز خواهد هزینه به دلار هزینه) برای اطمینان از شما در حال گرفتن حدود 1.3 سنت در هر نقطه زمانی که رزرو پرواز. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است.

بهترین شرکت هواپیمایی آلاسکا کارت اعتباری

هواپیمایی آلاسکا
 • پاداش نرخ: 3X مایل در آلاسکا, 1 مایل در هر خرید دیگر
 • هزینه سالانه: $75
 • عضو جدید جایزه: 40,000 کیلومتر; $100 بیانیه اعتباری; آلاسکا معروف همراه کرایه
 • پاداش رستگاری آستانه: $2,000 در 90 روز اول
 • MAY: 15.99% به 23.99% متغیر
 • هزینه معامله خارجی: None
 • اعتبار مورد نیاز: خوب به عالی

این شرکت هواپیمایی آلاسکا امضا ویزا کارت از بانک مرکزی آمریکا تنها هواپیمایی کارت ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی آلاسکا اما این یکی خوب است. سالانه 99 دلار همراه کرایه و چهار درصد بازگشت در آلاسکا هزینه ترجمه می تواند به پس انداز ارزشمند برای آلاسکا پرواز مکرر. این تنها کارت ما در بر داشت ارائه می دهد که رایگان کیسه چک تا شش اصحاب بنابراین خانواده ها خواهد شد و بدیهی است که بهره مندی از آن چشم پوشی هزینه. پاداش رای نیز قابل توجه و با یک جفت پایین تر از میانگین هزینه سالانه $75 این کارت می توانید صرفه جویی در آلاسکا هواپیمایی وفاداران مقدار قابل توجهی از پول است.

پاداش جزئیات

آلاسکا هواپیمایی ویزا کارت ارائه می دهد 3X مایل در آلاسکا خرید 20 درصد پشت در-پرواز خرید و 1 مایل در تمام خرید های دیگر. در یک مقدار در حدود 1.35 سنت در هر مایل است که نشان دهنده بیش از چهار درصد در هزینه. ثبت نام در جایزه 40000 امتیاز پس از صرف $2,000 به ارزش حدود $540 در سه ماه اول و همچنین 100 بیانیه اعتباری را پوشش می دهد که هزینه سالانه سال اول (و سپس برخی از.)

بهترین از همه این است که فوق سالانه 99 دلار همراه کرایه (به علاوه مالیات و هزینه) و بررسی کیسه برای شما و تا شش مهمانان دیگر سفر در همان رزرو در هر زمان به شما پرواز. این چشم پوشی کیسه بررسی هزینه ها می توان به ارزش تا $420 برای هر رفت و برگشت رزرو از هفت نفر و همراه کرایه شامل هر مقصد که آلاسکا پرواز به با هیچ تاریخ خاموشی.

رستگاری جزئیات

آلاسکا منتشر جایزه نمودار آنلاین, بنابراین شروع وجود دارد که مناطق را بیشتر حس یا شما بهترین ارزش بر اساس برنامه سفر خود را. آلاسکا نیز همکاری با خطوط هوایی بین المللی یا شرکت های هواپیمایی که پرواز بین المللی از جمله Cathay Pacific بریتیش ایرویز کوانتاس و American Airlines (لیست کامل در وب سایت خود را).

پرواز رزرو با شرکای بین المللی می تواند گاهی اوقات بهترین راه برای دریافت به بالا ارزش خود را برای مایل, اما نگه داشتن در ذهن است که گاهی اوقات به معنی رزرو کلاس اول بلیط در یک تخفیف بزرگ است که هنوز هم می تواند هزینه راه بیش از شما می خواهم به طور معمول صرف در یک اقتصاد بلیط. ما توصیه می کنیم مقايسه دلار هزینه خاصی پرواز با آن مایل هزینه برای تعیین مایل ارزش و هدف برای حدود 1.3 سنت در هر مایل یا بهتر است. برای مثال اگر یک هزینه پرواز 15,000 امتیاز یا 149 دلار را دلار هزینه و تقسیم آن توسط مایل هزینه و ضرب در 100. بنابراین 149 / 15000 = .0099 x 100 = .99 سنت در هر مایل است.

چگونه کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی کار می کند ؟

کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی پاداش کاربران با امتیاز یا مایل از یک شرکت هواپیمایی برنامه پرواز مکرر که می تواند بازخرید برای پرواز با هواپیمایی که. گاهی اوقات شما می توانید با انتقال آن نقاط به یکی از خطوط هوایی سفر شرکای هر چند این گزینه متفاوت از خطوط هوایی به خطوط هوایی است.

کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی عمل کنند و برنامه های وفاداری در آن شما اقامت در یک حلقه بسته سیستم پاداش. به شما در کسب پاداش هنگامی که شما خرید پرواز در خطوط هوایی و شما می توانید با استفاده از این نقاط برای آینده رزرو. برخی از کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی همچنین پاداش دارندگان کارت برای خرید در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و یا دیگر دسته بندی ها, اما با توجه به میانگین پاداش نرخ کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی برای آن دسته ما به طور کلی توصیه پرداخت برای کسانی که خرید نقدی پشت کارت های اعتباری و یا به طور کلی سفر پاداش کارت اعتباری.

ادامه مطلب: کارت های اعتباری خود را پنهان کرده اند مزایای. در اینجا این است که چگونه به آنها را از زیرخاک در اوردن

چگونه ما را انتخاب کنید بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی

هر شرکت هواپیمایی به طور کلی ارائه می دهد سه تا چهار ردیف از کارت های اعتباری با طیف وسیعی از هزینه های سالانه پاداش سازه و در دسترس قدرت پردازش. پایین لایه کارت باید هزینه های سالانه کمتر از 100 دلار در حالی که بالاترین ردیف کارت باید هزینه های سالانه است که می تواند رسیدن به $450-550 دلار است. بسیاری از کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی توصیه می کنیم سقوط در وسط آن محدوده. دلیل این است که وجود دارد بسیار عالی بدون هزینه و یا کم هزینه نقدی پشت کارت های اعتباری در دسترس است که ارائه پاداش بهتر نرخ از اکثر کارت های هواپیمایی. هنگامی که شما در رسیدن به این سفر صرف آستانه مورد نیاز برای ایجاد 500 دلار هزینه سالانه هواپیمایی, کارت ارزش آن شما می توانید بیشتر ارزش بازگشت از پایان سفر کارت پاداش مانند پلاتین کارت از امریکن اکسپرس و یا تعقیب یاقوت کبود رزرو ذکر شده در بالا.

برای تعیین بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی ما تحقیق تمام کارت های در دسترس برای هفت عمده شرکت های هواپیمایی و انتخاب کسانی که ارائه بهترین بالقوه ارزش مالی. با توجه به این که ارزش کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی می تواند نوسان قابل ملاحظه ای بر اساس عواملی مانند چگونه بسیاری از کیسه های شما را چک مورد نظر خود را شرکت هواپیمایی در یک سال داده شده, آن را سخت تر برای محاسبه خاص صرف آستانه که در آن یک کارت حس می کند. که می شود گفت ما بر پاداش و قدرت پردازش است که مهم ترین و با هر کارت بنابراین شما می توانید پیدا کردن بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی داده شده وضعیت خود را.

چگونه کارت های هواپیمایی نسبت به سفر پاداش کارت ؟

در حالی که کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی ارائه پاداش در فرم از یک شرکت هواپیمایی مایل یا امتیاز کلی سفر پاداش کارت های اعتباری سیستم های خود را مانند امریکن اکسپرس' عضویت در نقاط پاداش و یا تعقیب و گریز نهایی پاداش امتیاز. به طور کلی سفر کارت اعتباری امتیاز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از گرو در اوردن سفر (با هر هواپیمایی) از طریق کارت سفر پورتال و یا برای حداکثر ارزش انتقال به یک شرکت هواپیمایی شریک است. شما همچنین کسب امتیاز اضافی در هر سفر خرید, صرف نظر از خطوط هوایی است.

هر چند آنها بالاتر شارژ سالانه هزینه کلی سفر پاداش کارت های اعتباری تمایل به ارائه برتر نرخ بازگشت و پس از آنها پوشش دامنه بسیار بیشتر از خرید آنها اغلب این گزینه بهتر است. امریکن اکسپرس عضویت در نقاط پاداش و تعقیب و گریز نهایی پاداش امتیاز نیز ارزش بیشتری سنت در هر نقطه ای که منتقل استراتژیک ساخت بازگشت و حتی بیشتر.

حتی بهترین کارت اعتباری شرکت هواپیمایی است که به طور معمول کمتر انعطاف پذیر از کل سفر کارت ها, از آنجا که شما تنها کسب پاداش پاداش رای هنگام خرید با یک شرکت هواپیمایی و گزینه های خود را برای رستگاری بسیار محدود است. داده خود را نسبت عدم انعطاف هواپیمایی, کارت های اعتباری هستند بهترین ها را برای مسافران که می خواهید را به استفاده از خطوط هوایی-قدرت پردازش خاص. اگر شما اغلب صرف به روز رسانی boardings یا چک کیف و شما همیشه پرواز با همان هواپیمایی این کارت شما می توانید پول ذخیره.

اگر شما نمی وفادار به یک شرکت هواپیمایی به ندرت بررسی کیف و نمی مراقبت در مورد خود را به پرواز مکرر وضعیت کلی کارت اعتباری سفر یک انتخاب بهتر است.

ادامه مطلب: کارت های هواپیمایی در مقابل سفر کارت های اعتباری: جوانب مثبت و منفی-و کدام یک برای شما بهتر است

چگونه به استفاده از یک شرکت هواپیمایی کارت به عنوان یک ثانویه سفر کارت پاداش

در حالی که کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی معمولا بهترین ها را برای مسافران که در حال وفادار به یک شرکت هواپیمایی, آنها همچنین می تواند استفاده شود به عنوان با ارزش "ثانویه" کارت در رابطه با کلی سفر کارت پاداش مانند Chase Sapphire, رزرو, طلا کارت از امریکن اکسپرس یا پلاتین کارت از امریکن اکسپرس.

این کار با بهره گیری از سخاوتمندانه نشانه پاداش که ارزش در محدوده بین $500-$1,000. شما نیاز به برآوردن هزینه های آستانه برای کسب آن پاداش, اما اگر شما می توانید شناسایی یک فرصت تعطیلات, پرواز, مربوط به کسب و کار سفر و یا تعطیلات خانواده, استراتژی کار می کند. در این موارد شما می توانید ثبت نام برای کارت اعتباری در پیشبرد استفاده از آن را به کتاب سفر خود را و سپس دوباره ارزیابی در یک سال برای دیدن اگر شما می خواهید به نگه داشتن بر روی آن.

که گفت: من به طور کلی و نه یک فن از "super user" استراتژی از ثبت نام برای بسیاری از کارت های مختلف را به استفاده از پاداش به عنوان آن معمولا به پایان می رسد تا گرفتن زمان بیشتر و انرژی از آن را به ارزش. تلاش برای پیگیری از چندین حساب است نه محتاطانه استراتژی مالی. و از کلی بازده نرخ دیدگاه شما معمولا بهتر است به سادگی با استفاده از یک کلی سفر کارت پاداش برای تمام کسانی که خرید از شرکت های هواپیمایی مختلف.

ادامه مطلب: نحوه انتخاب یک کارت اعتباری پاداش

کارت های تحقیق

بیشتر در امور مالی شخصی پوشش در CNET

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این مقاله از جمله برنامه ویژگی های برنامه هزینه ها و اعتبارات در دسترس از طریق کارت های اعتباری به درخواست چنین برنامه هایی ممکن است تغییر از زمان به زمان و ارائه شده بدون گارانتی. هنگام ارزیابی ارائه می دهد لطفا بررسی کارت اعتباری ارائه دهنده وب سایت و مرور آن در شرایط فعلی بسیاری را ارائه می دهد و اطلاعات است. نظرات بیان شده در اینجا نویسنده به تنهایی نه کسانی که از بانک صادر کننده کارت های اعتباری هتل شرکت هواپیمایی و یا دیگر نهاد. این محتوا است نه بررسی شده تایید شده و یا در غیر این صورت تایید شده توسط هر یک از اشخاص موجود در داخل پست.

نظرات در این مقاله ارائه شده است و یا به سفارش بانک تبلیغ. پاسخ نشده اند بررسی و تایید شده و یا در غیر این صورت تایید شده توسط بانک تبلیغ. آن است که بانک تبلیغ مسئولیت برای اطمینان از تمام پست ها و/یا سوالات پاسخ داده شده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب