برای بیمه اتومبیل خرید کنید
می توانید بیمه اتومبیل اجاره خود را از آژانس دریافت کنید ، اما بیمه در یک فروشگاه اجاره اتومبیل بسیار بالا است و فقط درصورتیکه تمام گزینه های دیگر را خسته کرده باشید ، باید از آن استفاده کنید. به بیمه وسیله نقلیه شخصی خود نگاهی بیندازید ، که به طور بالقوه می تواند اجاره را نیز تحت پوشش قرار دهد. همچنین باید با کارت اعتباری خود تماس بگیرید زیرا بسیاری از آنها نوعی بیمه کرایه اتومبیل را به عنوان مزایای کارت ارائه می دهند. بسیاری از آنها بسیار خوب هستند و به شما امکان می دهند تا زمانی که اتومبیل را با آن کارت اعتباری خاص رزرو کرده اید ، از مراقبت بیهوده خودداری کنید (در صورتی که قصد دارید از این مزایای کارت برای مدت زمان کرایه خود استفاده کنید ، نکته آخر آن ضروری است). فراموش نکنید که برای تخفیف های کرایه اتومبیل نیز بخرید!

5- سعی کنید ماشین را در فرودگاه اجاره نکنید
هنگام فکر کردن در مورد چگونگی اجاره ماشین ، این سؤال که کرایه یک اتومبیل از کجاست ، به همان اندازه مهم است. ما می دانیم که انتخاب اتومبیل فقط در فرودگاه آسان است ، اما چیزی که شاید متوجه آن نباشید این است که حق حق انتخاب لحظه های ماشین را پس از پیاده شدن از هواپیما پرداخت می کنید. شرکت های اجاره ای موظف هستند هزینهای خود را در فرودگاهی که کار می کنند جمع کنند و پرداخت کنند ، بنابراین این هزینه ها را به مشتری منتقل می کنند. می توانید با استقبال از یک کابین ، این وسیله را بیابید تا شما را به مغازه کرایه اتومبیل که به دلایل فرودگاه نیست ، ببرید. اگر در Skyscanner اتومبیل اجاره می کنید ، می توانید با کلیک بر روی “نمایش مکان” در صفحه نتایج جستجو ، مکان اجاره را در کجا ببینید.

در هرجای کیش
برای سفر بعدی جاده ای خود یک ماشین کرایه ای پیدا کنید
6. در جاده های آسفالت شده بمانید
این یکی احتمالاً کاملاً واضح به نظر می رسد ، اما ما را بشنوید. بسیاری از آژانس های اجاره ای وجود ندارند که شما را با اتومبیل اجاره ای در جاده های خارج از کشور خوب کنند. و خارج از جاده نیازی نیست کسی باشد که در حال اجرای گل است. بیایید بگوییم شما در هاوایی هستید و می خواهید از یک منظره ساحل بازدید کنید که جاده ای برای آن راه ندارد. همین امر در مورد خیاط کردن در زمینی چمنزار است. هر دوی اینها از لحاظ فنی خارج از جاده هستند و هر دو مورد نقض توافقنامه اجاره شما هستند. اگر در مکانی که نباید رانندگی کرده باشید ، با گل یک اتومبیل اجاره شده در گل و لای گیر کرده اید ، هزینه های دریافت آن خسته نشده و تمیز آن نیز به شما تعلق می گیرد. اجاره ماشین در کیش

7. قبل از بازگشت خودرو مخزن را پر کنید
تعطیلات شما یک انفجار بود ، اما اکنون زمان آن رسیده است که ماشین را سر کنید و به خانه بروید. تنها مشکل این است که شما ماشین را با یک مخزن خالی برگردانید. آیا می توانید اجازه دهید مغازه اجاره آن را برای شما پر کند؟ کاملا ، اما شما می توانید پرداخت دو ، سه یا چهار برابر قیمت در هر گالن را متوقف کنید. همه ما می توانیم 10 دقیقه وقت بگذاریم و قبل از بازگشت خودرو از مخزن خود دور شویم. حتی اگر از قبل وارد فرودگاه شوید ، ارزش این را دارد که چرخش کنید و یک پمپ بنزین محلی را پیدا کنید تا در آن پر کنید.