CDC گسترش ارشاد در افرادی که در خطر بیماری شدید از COVID-19 - CNET

جیمز مارتین/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399
coronavirus-facemask-face-mask-health-7267
جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و جلوگیری از روز پنج شنبه گسترش آن راهنمایی که در خطر ابتلا به شدت بیمار از COVID-19گفت که "تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها" در صورت افزایش خطر.

CDC هشدار داد که خطر را افزایش می دهد به طور پیوسته به عنوان افراد, از بین بردن قبلی آن سن آستانه گفت: کسانی که بیش از سن 65 شدند در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید.

CDC همچنین به روز رسانی آن در لیست زیر بنایی شرایط پزشکی که باعث افزایش خطر ابتلا به یک بیماری شدید در بزرگسالان, و اضافه کرد که این تغییرات گسترش تعدادی از آمریکایی ها که سقوط به یک "خطر بالا" ،

این شرایط عبارتند از:

  • بیماری مزمن کلیه
  • COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی)
  • چاقی (شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر)
  • ضعف سيستم ايمنی دولت (تضعیف سیستم ایمنی بدن) از جامد پیوند عضو
  • جدی قلبی مانند نارسایی قلبی و بیماری عروق کرونر و یا cardiomyopathies
  • بیماری سلول های داسی شکل
  • دیابت نوع 2

CDC به ذکر است که چاقی یکی از شایع ترین بیماری های زمینه ای با حدود 40% از ما بزرگسالان داشتن چاقی است. مقامات گفت: "بیشتر در زمینه شرایط پزشکی مردم بالاتر در معرض خطر است."

"درک است که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید مردم کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای خود و خانواده و جوامع خود گفت:" CDC مدیر رابرت Redfield در آزادی. "در حالی که ما همه در معرض خطر COVID-19 ما نیاز به آگاه باشید که مستعد ابتلا به عوارض شدید طوری که ما اقدامات مناسب را برای محافظت از سلامت خود و رفاه."

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 9 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 2 میلیون نفر در ایالات متحدهبا توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

CDC خواست آمریکا برای ادامه مراحل را برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله اجتماعی فاصله, ضد عفونی معمولا لمس سطوح و پوشیدن یک پارچه صورت پوشش یا ماسک زمانی که مردم در اطراف شما زندگی نمی کنند ،

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم...

6:02tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب