3 راه عید پاک, تعطیلات, الهام بخش من بود بهتر از پدر و

من نمی یاد چند ساله من بود که عید پاک جایگزین کریسمس به عنوان تعطیلات مورد علاقه من, اما من می دانم که من در ح

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 فروردین 1399

من نمی یاد چند ساله من بود که عید پاک جایگزین کریسمس به عنوان تعطیلات مورد علاقه من, اما من می دانم که من در حال حاضر ازدواج کرده و یک پدر. به عنوان یک بچه من لذت بردم از داستان عید پاک فقط خوب اما من ارزشمند سبد bunnies شکلات تخم مرغ پنهان و آب نبات. به عنوان یک مرد به دست آورد یک درک عمیق تر و قدردانی از این مقدس تعطیلات. عید من تغییر.

به عنوان سال نورد در عید پاک من تحت تاثیر ایمان به خدا. اما عید پاک نیز تاثیر عمیقی بر من چگونه رفتار زندگی خانوادگی. بیشتر به نظر من آنچه که عید پاک است که واقعا همه چیز در مورد بیشتر به عید پاک را به چالش کشیده و من را تشویق به بهتر بابا. در اینجا 3 راه عید پاک الهام گرفته شده است من به عنوان یک پدر.

آن را به من یادآوری می کند که بزرگترین عشق خود فدا کردن عشق.

عید پاک است که در مورد نهایی خود گذشتگی توسط عیسی: بسیار از زندگی است.

من فکر می کنم اکثر پدران احساس زندگی ما در حال حاضر بسیار فداکارانه. ما اغلب قربانی ما زمان ما, انرژی, گاهی اوقات حتی سلامت ما به عنوان ما کار سخت برای خانواده های ما. اما عید پاک است در مورد نهایی خود گذشتگی توسط عیسی: بسیار از زندگی است. مطمئن شوید که ما سریع می گویند ما می خواهم یک گلوله برای بچه های ما و یا برخی از چنین ادعا می کنند. حقیقت این است که تعداد کمی از ما مورد نیاز خواهد بود که فداکاری. در عین حال ما می تواند بسیار خودخواه وقتی که می آید به سخت کار کردن روزانه. می تواند به ما نشان می دهد آنها چه قربانی به نظر می رسد مانند ؟ من خودم بپرسید هر عید پاک: "چه هستم من در واقع شخصا به خطر انداختن خود من منافع شخصی برای خانواده ؟ من مایل به کنار سرگرمی های من من من پول من تنظیمات را به حال و درگیر با کودکان؟" گفت: من دوست دارم خانواده من اما زندگی مثل من عشق خودم بیشتر مخالف از عید پاک است.

آن را به یاد من به شانس دوم.

پیام عید پاک است که عیسی را فراهم می کند آشتی و زندگی جدید به گناهکاران جدا از خدا. من متقاعد شده است که شامل هر یک از ما. بدون توجه به آنچه من انجام داده اند در زندگی من, من یک فرصت برای یک ثانیه فرصت برای یک شروع جدید به دلیل عیسی. پیر جرائم خسته عادات عمیق تاسف—هیچ یک از است که می تواند ایستادن به فضل و بخشش خدا ارائه می دهد من در عیسی مسیح است. به عنوان یک پدر در زمان من بیش از حد سریع برای پایین آوردن چکش عدالت بر فرزندان من بدون فراهم آوردن آنها این فرصت را از شانس دوم. من خودم را به چالش به ارائه فضل و آشتی را به کودکان زمانی که آنها در ظروف سرباز یا مسافر تا با من و یا دیگران.

این مرا به یاد دارد که امید به آینده.

هر چند روز گذشته و ساعت از زندگی عیسی بودند ترسناک و وحشیانه, قیام او سه روز بعد تبدیل به پیروزی نهایی. امید غلبه ناامیدی. زندگی جدید را شکست داد و درد و مرگ است. در سخت ترین, سخت ترین روز زندگی من وقتی که من رنجدیده بیش چقدر من خراب و یا حتی مورد سوال اگر زندگی ارزش ادامه این امید را نجات داده است قلب من است. به امید آینده من قیامت را از طریق عیسی مسیح به من می دهد امید برای آینده من ازدواج فرزندان من و خودم. عید پاک را نشان می دهد که خدا می آمرزد درد و شکنندگی. او با استفاده از این همه چرخش در اطراف آن به نحوی بطریقی برای برخی از خوب است. من ممکن است همیشه آن را ببینید در حال حاضر, اما من به این باورم که این درست است. و ساخته شده است که تمام تفاوت.

صدا کردن: آنچه که تعطیلات مورد علاقه خود را و چرا ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن