استرالیا قوانین انتخاباتی اصلاحات ترک درب باز به رای گیری الکترونیکی

استرالیا قوانین انتخاباتی اصلاح (سایر اقدامات) لایحه سال 2020 در حال حاضر قبل از مجلس نمایندگان مسائل انتخابات

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

استرالیا قوانین انتخاباتی اصلاح (سایر اقدامات) لایحه سال 2020 در حال حاضر قبل از مجلس نمایندگان مسائل انتخاباتی کمیته به بررسی تغییرات مطرح شده توسط وزیر امور Mathias Cormann.

تغییرات در لایحه [PDF] خواهد اصلاح مشترک المنافع انتخابات قانون اصلاح انتخابات کمک مالی و افشای قوانین و "آدرس ناهنجاری" در نهاد ثبت نام و انتخابات بودجه قوانین; و همچنین قصد بهبود فرآیندهای انتخاباتی انتخابات, دولت, رای, صدور رویه و بهبود انعطاف پذیری نیروی کار برای استرالیا کمیسیون انتخابات (AEC).

اما به عنوان cryptographer دکتر ونسا تیگ برجسته اواخر روز دوشنبه از طریق معرفی قابلیت گسترش به صورت الکترونیکی به کمک رای گیری روش به استرالیا کار در قطب جنوب این لایحه تا حدودی نیروهای AEC به قبول اینترنتی رای گیری.

در حالی که قانون در حال حاضر اجازه می دهد تا برای رای گیری الکترونیکی انجام می شود توسط کسانی که با اختلال بینایی, این لایحه به دنبال جایگزین عبارت "بینایی افراد مبتلا به رای الکترونیکی به کمک روش رای گیری" با "الکترونیکی به کمک روش رای گیری شود چشم افراد مبتلا به رای".

آن را نیز شامل این بخشنامه که "مقررات باید به صورت الکترونیکی به کمک روش رای گیری به توان با استفاده از قطب جنوب انتخاب کنندگان به رای دادن در انتخابات مجلس سنا انتخابات و انتخابات".

و در بخش 73M این لایحه به دنبال اضافه کردن "قوانین و مقررات باید به صورت الکترونیکی به کمک روش رای گیری به توان با استفاده از قطب جنوب انتخاب کنندگان به رای دادن در همه پرسی".

همچنین نگاه کنید به: Tech-تقویت دموکراسی است در مورد گرفتن سخت تر در این نیمه پخته جهان

با توجه به تیگ یکی از اهداف اصلاح به زور AEC به معرفی اینترنت, رای گیری گفت: "هیچ مورد نیاز برای شفافیت و امنیت و یا تایید".

"موجود قانون انتخابات اجازه می دهد تا برای 'به صورت الکترونیکی به کمک رای گیری برای بینایی-اختلال رای دهندگان که [AEC] اجرا کرده است که قبلا به عنوان کامپیوتر به کمک رای گیری در یک مکان سنجی. من می خواهم به طور کامل پشتیبانی که اگر رای دهندگان می تواند بررسی یک کاغذ رکورد از رای خود" او است.

"اما این لایحه *نیروهای* [AEC] برای پیاده سازی چیزی برای هر دو چشم انداز-اختلال و قطب جنوب رای دهندگان. هر چند آن را به صراحت دستور paperless اینترنت, رای گیری, به نظر می رسد بسیار سخت خود را مطابق با, در غیر این صورت."

تیگ بخشی از این گروه از محققان که در سال گذشته برخوردی خشن روبرو سوراخ در سوئیس, اینترنت, سیستم رای گیری بود که همان سیستم استفاده شده توسط NSW انتخاباتی کمیسیون iVote.

iVote خریداری شد از Scytl استرالیا, یک شرکت تابعه از بارسلونا مبتنی بر تکنولوژی انتخابات فروشنده Scytl امن رای گیری الکترونیکی و مبتنی بر این سیستم استفاده شده توسط SwissPost.

در مارس 2019, تیگ و همکاران او, سارا Jamie Lewis and Olivier پریرا پیدا نقص در اثبات استفاده SwissPost سیستم برای جلوگیری از تقلب در انتخابات. بعد که ماه آنها مفصل دوم نقص است که می تواند مورد سوء استفاده منجر به دستکاری نتیجه انتخابات.

در ماه جولای NSWEC دستور Scytl به انتشار بخش هایی از کد منبع در تلاش برای اثبات آن موجود نیست بیشتر آسیب پذیری.

آسیب پذیری شد و سپس توسط تیگ در ماه نوامبر.

این شرکت گزارش شده توسط رسانه های محلی به عنوان رفتن به انحلال در پایان ممکن است با بحث در آینده آن هنوز هم در جریان است.

"من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه را که آنها می خواهم به استفاده از اگر آنها می خواستند از این شرکت است که باعث می شود NSW iVote سیستم فقط رفت و به انحلال ... (که یک چیز خوب برای دموکراسی از جهان)" تیگ گفت.

"NSW کمیسیون انتخابات می داند که تامین کننده آن iVote نرم افزار Scytl است که در حال حاضر درگیر در یک فرایند فروش در اسپانیا. نمایش داده شد در مورد وضعیت فروش که باید به Scytl" یک سخنگو گفت ZDNet. "این NSWEC نظارت بر وضعیت و تاریخ آن را تا به حال هیچ تاثیری در استفاده از iVote."

این NSWEC سخنگو همچنین گفت: آن را منتشر کرده است گزارش های متعددی که در آدرس iVote امنیتی است.

کمیته پذیرش مقاله تا 3 ژوئیه سال 2020 است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب