چگونه iOS 14 بر روی آی فون را حفظ خواهد کرد شما از دانلود برنامه شما تنها یک بار استفاده - CNET

به زودی, شما نمی خواهد که برای دانلود یک برنامه سعی کنید آن را بر روی آی فون خود را. آنجلا Lang/CNET زمانی ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
apple-iphone-11-2634

به زودی, شما نمی خواهد که برای دانلود یک برنامه سعی کنید آن را بر روی آی فون خود را.

آنجلا Lang/CNET

زمانی که اپل نسخه iOS 14 بعد از این سال شما متوجه برخی از تغییرات بزرگ به چگونه شما با استفاده از آی فون خود را (با قیمت 699 دلار در اپل). برای مثال شما قادر خواهید بود به جای ویدجت را در صفحه اصلی خودو وجود یک برنامه جدید کشو و جدید کنترل حریم خصوصی.

اپل نیز معرفی یک راه جدید را برای شما به تعامل با برنامه های به نام نرم افزار کلیپ. آنها شبیه به آندروید فوری برنامه هایکه در حال برنامه کوچک "برش" است که ارائه یک زیر مجموعه از ویژگی های شما می توانید به طور معمول دسترسی فقط بعد از دانلود کل برنامه و در بسیاری از موارد ورود به سیستم ،

شما قادر خواهید بود به استفاده از نرم افزار Clips برای انجام کارهایی مانند سرعت خرید یک فنجان قهوه در محل رزرو در رستوران مورد علاقه خود را و یا خود را تنظیم جدید ربات جارو برقی, همه بدون نیاز به نصب یک برنامه جدید در هر زمان.

اجازه دهید نگاهی نزدیک تر به آنچه برنامه کلیپ ها, چگونه شما آنها را اضافه کنید و آنچه که آنها می توانید انجام دهید.

screen-shot-2020-06-22-at-1-28-13-pm.png

برنامه کلیپ همه چیز در مورد سرعت و راحتی. هنگامی که شما واقعا نیاز به دسترسی به نرم افزار شما لازم نیست که شما دیگر لازم نیست به آن را دانلود کنید و صبر کنید تا نصب کنید.

اپل

چه برنامه کلیپ برای آی فون?

فکر می کنم از نرم افزار Clips به عنوان مینیاتوری برنامه های ارائه قابلیت های هسته بزرگتر برنامه.

برای مثال روند فعلی به انجام چیزی شبیه به قفل برقی روروک مخصوص بچه ها شما نیاز به پیدا کردن که شرکت برنامه در فروشگاه App آن را دانلود ایجاد یک حساب کاربری و سپس خود را وارد کنید اطلاعات پرداخت. این یک فرایند است که طول می کشد چند دقیقه و نیست بسیار مناسب است.

با یک برنامه کلیپ, با این حال شما می خواهم فقط نیاز به اسکن یک کد QR و یا ضربه بزنید و گوشی خود را در برابر یک NFC tag در روروک مخصوص بچه ها شما می خواهید برای اجاره, برای مثال, برای نمایش یک کارت بر روی آی فون خود را.

سپس به جای دادن دسترسی کامل به قابلیت های نرم افزار مانند یک نقشه که در آن همه در دسترس اسکوتر, برنامه کلیپ تنها شامل هر آنچه که لازم است برای باز کردن و اجاره روروک مخصوص بچه ها. آن را در اپل پرداخت به منظور بررسی و امن پرداخت کنید.

2019-06-03-17-10-02

ورود به سیستم با اپل باعث می شود آن را آسان برای ایجاد یک حساب جدید در برنامه.

تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

اگر آن را کامل نرم افزار چگونه می توانم ایجاد یک حساب کاربری ؟

کلیپ استفاده خواهد کرد اپل "ورود به سیستم با اپل" ویژگی های ساخته شده است که اولین آن در سال گذشته با انتشار iOS 13. این خدمات ایجاد یک حساب کاربری برای شما لینک آن را به ID اپل خود را صرف نظر کردن از این نیاز را برای شما به آمده تا با یک رمز عبور جدید. و اگر شما می خواهید آن را حتی می توانید مخفی کردن آدرس ایمیل خود از این سرویس و نگهداری اطلاعات شخصی خود را خصوصی نگه داشتن شما از برنامه به طور بالقوه بیشتر ایمیل دادن.

چگونه می توانم به شما پرداخت را در نرم افزار Clips?

برنامه کلیپ را با استفاده از هر بانکی و یا کارت های اعتباری شما اضافه شده به اپل پرداخت.

چگونه می توانم به شما اضافه کردن یک برنامه کلیپ ؟

اضافه کردن یک برنامه کلیپ برای آی فون خود را می تواند انجام شود با استفاده از تعدادی از روش های مختلف. در اپل و نطق اصلی ویدئو اپل نشان داد اضافه کردن یک کلیپ از یک وب سایت در یک iMessage مکالمه در یک کسب و کار مثال در نقشه های اپل و یا با لمس کردن گوشی خود را به یک NFC tag و یا اسکن کد QR با دوربین برنامه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برنامه کلیپ های شما, برنامه های شما نیاز دارید هنگامی که شما نیاز به...

3:39

اپل همچنین ایجاد تخصصی برنامه کلیپ کدهای که به شما اجازه می دانم آن را اضافه کردن کوچک نسخه از نرم افزار اگر شما آن را اسکن.

پس از مشاهده اطلاعات برنامه کلیپ که بالا میآید از پایین صفحه نمایش خود را به عنوان یک کارت کوچک شما می توانید شیر بر روی باز به اضافه کردن کلیپ به گوشی خود را.

هنگامی که یک کلیپ اضافه شده است را به گوشی خود را, شما نمی خواهد که برای اضافه کردن آن را به آی فون خود را دفعه بعد که شما می خواهید به استفاده از آن, مگر, البته, شما حذف شده آن را پس از شما انجام شد.

app-clip-code

برنامه کلیپ, کدهای در حال رفتن به همه جا می شود به زودی.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

از کجا می توانم پیدا کردن برنامه کلیپ های من اضافه شده ؟

نرم افزار Clips نمی درهم و برهمی صفحه اصلی خود را به عنوان به طور منظم آیکون برنامه انجام دهید. به جای آن شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن آنها را در برنامه جدید کتابخانه که همچنین ساخت اولین خود را در iOS 14.

این برنامه کتابخانه عمل می کند مانند یک کشو برنامه سازماندهی هر گونه برنامه های نصب شده و کلیپ ها به پوشه ها بر اساس طبقه بندی.

app-library-ios-14

برنامه کتابخانه در iOS 14 خود را پنهان نرم افزار کلیپ.

Jason Cipriani/CNET

چه برنامه کلیپ ها مفید است ؟

شما قادر خواهید بود به استفاده از نرم افزار Clips برای پیوستن به waitlist در نزدیکی یک رستوران را رزرو و یا حتی از طریق راه اندازی اولیه فرایند برای یک دستگاه متصل مانند فوری گلدان هوشمند یا نور لامپ.

آن را به توسعه دهندگان می آیند تا با راه های جدید را برای شما به استفاده از نرم افزار کلیپ با برنامه های خود را. شاید شما قادر خواهید بود به استفاده از نرم افزار Clips برای پیدا کردن که آهنگ در حال پخش را امتحان کنید و یک عکس جدید و فیلتر و یا آپلود یک ویدیو سریع به شبکه های اجتماعی است.

app-clips-ios-14.png

شما می توانید با استفاده از نرم افزار Clips برای مشاهده انواع اطلاعات است.

اپل

من گیر فقط با یک برنامه کلیپ ؟ و یا من می تواند ارتقاء به کامل برنامه ؟

در هر زمان شما می توانید دانلود و نصب برنامه کامل اگر شما نیاز به انجام بیش از آنچه که برنامه کلیپ را فراهم می کند. برای مثال اگر پس از راه اندازی خود را هوشمند لامپ شما می خواهید برای اتصال آن به دیگر خدمات و یا کنترل کامل شما می توانید پس از نصب کامل نرم افزار از فروشگاه App.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد نرم افزار کلیپ. اپل به زودی نسخه iOS 14 این سقوطاما اگر شما یک توسعه دهنده حساب شما می تواند کمک به تست بتا در حال حاضر. ما شده ایم تست آن را پیدا کرده اند و یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های ما عشقجدید از جمله ویجت های قابل برنامه ریزی و برخی از ویژگی های هیچ کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن