empty office

آیا انتظار برای دیدن بسیاری از مردم در محل کار خود است.


CNET

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به خشم درکسب و کار هستند یا در روند بازگشایی و یا در حال برنامه ریزی چگونه آنها به شما اجازه کارکنان داخل ساختمان. دستورالعمل روشن هستند اگر شما در یک کسب و کار ضروری مانند یک رستوران و یا برخی از دیگر خدمات یا بخش مهمان نوازی. اما آنچه در مورد آسمان خراش ها و دیگر معمولی دفاتر برای 9-5 کارکنان?

اگر شما برای یک شرکت که در حال آماده شدن برای بازگشایی, شما ممکن است در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای کمک به امن نگه داشتن شما از این ویروس در حالی که محصور در یک فضای مشترک با دیگران-به ویژه پس از COVID-19 موارد ثبت رکورد روزانه بالا در ماه ژوئن.

مقررات بهداشتی جدید نیاز به تاسیس سراسر ساختمان است که می تواند به صورت عادی که ما منتظر یک coronavirus واکسن. سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شرکت به ادامه ترویج teleworking نگه می دارد که غیر ضروری کارکنان در خانه.

از مبهوت شیفت برای تقسیم بین همکاران خود را در اینجا چیزی است که دفتر خود را می تواند مانند نگاه کنید اگر و هنگامی که شما در نهایت بازگشت به کار. این داستان تساوی از دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و این که.

که به عقب خواهد رفت ،

بسته به نوع شرکت برای کار شما تنها ممکن است پرسنل دفتر می رود که بازگشت به کار برای اولین بار. یا فقط مردم با بحرانی چهره به چهره جلسات و تنها برای مدت زمان کوتاه. امکانات و این تیم هستند که اغلب در حال حاضر در نظر گرفته شده ضروری به تعمیر و نگهداری ساختمان.

محدود کردن تعداد افرادی که بازگشت می تواند کمک به محدود کردن خطر از جامعه و همچنین شکل اجرای آزمون از بهترین (و امن) شیوه برای بازگشایی ساختمان. برخی از شرکت ها ممکن است تصمیم بگیرد و نه همه را. برای مثال توییتر ساخته شده است این تصمیم به نگه داشتن برخی از کارکنان در صفحه اصلی به طور دائم.

چه می شود اگر من در محل کار به یک طبقه باز طرح ؟

اگر شما به طور کلی کار در یک اطاقک ها-رایگان محیط CDC نشان می دهد برخی از اقدامات احتیاطی که باید برای ایمنی خود را. برای مثال میز ممکن است گسترش بیش از شش پا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله بین شما و همکاران خود را. برخی از شرکت ها نیز ممکن است راه اندازی پلکسی گلاس تقسیم بین کارکنان به عنوان برخی از کارخانه ها در حال حاضر در حال انجام است.

a3caf19fae459c5f1e9037ca5110aad1

انتظار نداریم که برای حضور در جلسات بزرگ.


CNET

تنگ جلسات و بیشتر احزاب

هنگامی که شما به بازگشت به کار نمی انتظار می رود برای حضور در جلسات بزرگ در کوچک اتاق کنفرانس. جلسات به احتمال زیاد خواهد شد در زوم تماس های تصویریمانند در حال حاضر در حالی که کار از خانه. شما ممکن است مجبور به رها کردن صبح چت با همکاران خود توسط دستگاه قهوه — پس از آن به احتمال زیاد قهوه می تواند خارج از محدوده به عنوان یک ترافیک بالا سطح.

همچنین هیچ رویدادی شرکت خود را برنامه ریزی شده بود مانند یک غذای مختصر و یا تعطیلات, حزب, به احتمال زیاد خواهد شد ، کسب و کار نیاز به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که کارکنان حفظ فاصله اجتماعی در همه زمان ها و نیست قرار داده و به شرایط که در آن بزاق می تواند به راحتی انتقال (به عنوان مثال های کیک تولد و یا نوشیدنی از پانچ کاسه).

شما ممکن است یک برنامه مبهوت

برخی از شرکت ها ممکن است شروع به اجازه دادن به کارکنان به کار بر روی یک برنامه مبهوت. برای مثال شما ممکن است رفتن به کار در روزهای دوشنبه و چهارشنبه در حالی که گروه دیگری کار می کند سه شنبه ها و پنج شنبه ها. به این ترتیب شما همیشه با همان گروه از مردم است و اگر یک فرد آلوده به ویروس این گروه کار می کنند می توانید با قرنطینه به جای کل ساختمان.

همچنین ممکن است که شما فقط نصف روز کار می کنند در اتاق. برای مثال یک گروه کار می کنند ساعت 8 صبح تا ظهر در حالی که گروه دیگری کار خواهد کرد 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر ساعت در میان می تواند به تمیز کردن کارکنان زمان برای ضد عفونی کردن فضای اداری قبل از اینکه گروه بعدی می رسد.

راهرو ممکن است تبدیل به یکی از راه های تنها

ساختمان کار می کنند ممکن است راه اندازی متفاوت هنگامی که شما بازگشت. برای مثال ممکن است شما با دیدن نشانه ها در طبقه نشان می دهد که آن را یک راه فقط راه رفتن منطقه در یک طرف و در جهت مخالف از طرف دیگر. بنابراین وقتی که شما وارد ساختمان آن را به احتمال زیاد شما در حفظ و به سمت راست زمانی که راه رفتن را به میز خود را برای جلوگیری از عبور از مسیرهای با یک نفر دیگر.

چه می شود اگر من یک آسانسور برای رسیدن به دفتر من ؟

اگر شما در یک ساختمان با بسیاری از طبقه ممکن است شما همیشه استفاده از یک آسانسور برای رسیدن به دفتر خود. اما صدها نفر از مردم لمس کردن دکمه ها و سوار آسانسور در تمام طول روز طولانی است در مورد. محل کار شما ممکن است تصمیم به این آدرس با داشتن کارکنان را از پله ها و یا با داشتن یک اپراتور در هر طبقه به محدود کردن تعداد افرادی که می توانند سوار شدن در آسانسور و اطمینان اجتماعی فاصله حفظ شد.

اگر شما یک بیماری است که شما مانع از گرفتن پله صحبت با کارفرمای خود در مورد آینده را به کار هنگامی که آسانسور ترافیک نور است. به یاد داشته باشید برای جلوگیری از دست زدن به دکمه های با نوک انگشتان خود را – استفاده از آرنج خود را یا پنجه به جای.

شما به احتمال زیاد نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت

CDC شده مشاوره برای ماه است که مردم با پوشیدن ماسک در مکان های که در آن اجتماعی فاصله نیست و ممکن است برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. بسیاری از ایالت ها حتی حکم برای صورت ماسک هنگام بیرون رفتن در عمومی و یا مرور از طریق فروشگاه.

ضروری کسب و کار است که باز مانده است در طول مدت بیماری همه گیر شده است با پوشیدن ماسک صورت برای سال در حال حاضر. این احتمال وجود دارد که در حالی که شما در حال حرکت از طریق ساخت یک ماسک ممکن است لازم باشد حتی در حمام. این امکان شما قادر خواهید بود به آن را خاموش هنگامی که شما در میز کار خود را.

thermometer-best-list-14

کارفرمای شما ممکن است بررسی متوسط هر روز قبل از اینکه شما داخل می آیند.

آنجلا Lang/CNET

انتظار می رود دمای روزانه چک

اگر شما بوده ام به یک رستوران و یا راه می رفت به یک فروشگاه و یک چک کارمند خود را متوسط و آنچه را که در زندگی روزمره شما می تواند مانند نگاه هنگامی که شما بازگشت به کار. در تجربه من یک کارمند رستوران منتظر بود در مقابل میز با touchless دماسنج و اسکن ما در درجه حرارت قبل از ما نشسته بودند.

محل کار شما ممکن است یک چک دما ایستگاه های راه اندازی در خارج از ساختمان. اگر کسی به دفتر و خود را متوسط خواند 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر می توان آنها را به خانه فرستاده و توصیه به مراجعه به دکتر خود. اندازه گیری طراحی شده است برای کمک به نگه داشتن بیمار و کارکنان از ورود به ساختمان و آلوده کردن دیگران است.

تنظیم به حالت عادی است اما ما باید نکات به شما کمک کند. در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus در محل کار, چگونه به صورت خود ماسک راحت تر و چه مدت آن را به شما COVID-19 نتایج آزمون بازگشت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تست دقت coronavirus آنتی بادی آزمون


5:19

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de