GitHub به جای "استاد" با جایگزین اصطلاح برای جلوگیری از برده داری منابع

GitHub در حال کار بر روی جایگزین کردن واژه "استاد" در آن خدمات با خنثی مدت مانند "اصلی" برای جلوگیری از هر گو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
github-logo.png

GitHub در حال کار بر روی جایگزین کردن واژه "استاد" در آن خدمات با خنثی مدت مانند "اصلی" برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری مراجع به برده داری را تبریک گفت.

کد میزبانی پورتال فقط آخرین در یک خط طولانی از شرکت های فن آوری و پروژه های منبع باز است که حمایت برای از بین بردن شرایط است که ممکن است توهین آمیز به توسعه دهندگان در جامعه است.

این شامل حذف عباراتی مانند "استاد" و "برده" برای جایگزین مانند "اصلی/default/اولیه" و "ثانویه" اما همچنین عباراتی مانند "لیست سیاه" و "لیست سفید" برای "اجازه می دهد تا لیست" و "انکار/حذف لیست."

نگرانی این است که ادامه استفاده از این لحاظ نژادی لود شرایط می تواند طولانی کلیشه های نژادی.

"از جمله اصطلاحات نه تنها نشان دهنده نژادپرستانه فرهنگ بلکه در خدمت به تقویت مشروعیت و تداوم آن" نوشت: دانشگاهیان در سال 2018 مجله.

BLM تظاهرات spurrs جدید تلاش ها برای پاک کردن نرم افزار زبان

در حال حاضر موجب شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر ایالات متحده, تکنولوژی, جامعه, درگیر شدن دوباره در تلاش برای حذف چنین زبانی از کد منبع نرم افزار برنامه های کاربردی و خدمات آنلاین.

برای شروع PHPUnit کتابخانه Curl فایل دانلود ابزار اعلام کرده اند قصد خود را به جای لیست سیاه/لیست سفید با خنثی جایگزین.

به طور مشابه OpenZFS ذخیره سازی فایل منیجر نیز جایگزین آن استاد/برده شرایط مورد استفاده برای توصیف روابط بین سازی محیط با مناسب تعویض.

گابریل Csapo یک مهندس نرم افزار در LinkedIn گفت: در توییتر این هفته که او را نیز در روند پر کردن درخواست برای به روز رسانی بسیاری از مایکروسافت داخلی کتابخانه ها و حذف هر گونه نژاد-شارژ عبارات.

پروژه های دیگر که استفاده نمی نژادی شارژ سازه های خود را در کد منبع و یا رابط کاربر به طور مستقیم در حال حاضر به دنبال در کد منبع مخازن.

بسیاری از این پروژه های خود را مدیریت کد منبع از طریق دستگاه گوارش نرم افزار یا GitHub پورتال آنلاین (که دستگاه گوارش را فراهم می کند مبتنی بر کد منبع میزبانی وب).

هر دو Git و GitHub استفاده از واژه "استاد" برای این نسخه به طور پیش فرض از کد منبع مخزن. توسعه دهندگان چنگال یک نسخه از "استاد" برای ایجاد ثانویه نسخه اضافه کنید و کد خود را به این نسخه به طور پیش فرض و سپس ادغام تغییرات خود را به "استاد".

در حال حاضر چندین پروژه های منبع باز در حال تغییر نام پیش فرض خود را مخزن دستگاه گوارش از "استاد" به جایگزین مانند اصلی به طور پیش فرض اولیه ریشه و یا یکی دیگر.

برای مثال ZDNet یافت که پروژه های مانند رمزگذاری OpenSSL نرم افزار کتابخانه, نرم افزار اتوماسیون Ansible مایکروسافت PowerShell scripting زبان P5.js کتابخانه جاوا اسکریپت و بسیاری دیگر به دنبال تغییر نام خود را به طور پیش فرض کد منبع repos در یک پیشنهاد به مهر نواخته شارژ و برده داری-اصطلاحات مرتبط در یک راه برای نشان دادن حمایت برای پل جنبش و تظاهرات کنند.

این حرکت گرفته شده منبع باز توسعه جامعه توسط طوفان به طوری که حتی دستگاه گوارش پروژه خود را در حال حاضر با توجه به رسمی تغییر البته بحث آن در لیست پستی و GitHub مسائل بخش هنوز هم در رفتن قابل توجهی با مقاومت مواجه.

GitHub حمایت از مشروعیت می بخشد و ساده سازی حرکت

اما حتی اگر دستگاه گوارش به طور رسمی جایگزین "استاد" نام یا نه GitHub به نظر می رسد که تصمیم به حرکت بدون در نظر گرفتن دستگاه گوارش تصمیم.

روز جمعه گوگل کروم توسعه دهنده اونا Kravets توییتی که کروم پروژه با توجه به مشابه حرکت از تغییر نام پیش فرض شاخه ای از مرورگر کروم کد منبع از "استاد" به خنثی مدت مانند "main."

Kravets خواسته GitHub به دنبال گوگل در آن حرکت می کند و کمک به درایو تغییر در سراسر صنعت حرکت می کند که به GitHub مدیر عامل
Nat فریدمن بی درنگ پاسخ آشکار است که این شرکت در حال حاضر مشغول کار بر روی این موضوع است.

GitHub وام پشتوانه آن به این جنبش به طور موثر تضمین ترم حذف خواهد شد میلیون ها نفر در سراسر پروژه ها و به طور موثر مشروعیت می بخشد تلاش برای پاک کردن نرم افزار اصطلاحات که در آغاز این ماه است.

اما در واقع این تلاش شروع سال پیش در سال 2014 زمانی که دروپال پروژه برای اولین بار نقل مکان کرد به جای "master/slave" اصطلاحات با "اصلی/ماکت."

دروپال حرکت بود به دنبال زبان برنامه نویسی Python, کروم, (منبع باز مرورگر پروژه در پایه کروم) مایکروسافت Roslyn .خالص کامپایلر و PostgreSQL و ردیس پایگاه داده سیستم.

اما با وجود برخی از پروژه های بزرگ شدن در هیئت مدیره تلاش برای پاک کردن نرم افزار زبان در سراسر سال شده اند به طور گسترده ای در آغوش گرفت.

اکثر مخالفان و توضیح است که اغلب resurfaces در این بحث این است که عباراتی مانند master/slave در حال حاضر به طور گسترده تر مورد استفاده برای توصیف ویژگی های سناریوهای واقعی از برده داری و این که این کلمه در "لیست سیاه" است و هیچ ربطی به مردم سیاه و سفید, اما در عمل با استفاده از سیاه و سفید کتاب در انگلستان قرون وسطی به نوشتن nmes از مشکل کارگران برای جلوگیری از استخدام در آینده است.

منبع بازtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب