شما هرگز حدس می زنم آنچه Grubhub فقط گرفتار شد انجام–مردم آنقدر دیوانه!

به عنوان COVID-19 همچنان به تهدید زندگی روزمره ما و علت عدم قطعیت بزرگ اقتصادی برای بسیاری از آن است که نه زما

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 اردیبهشت 1399

به عنوان COVID-19 همچنان به تهدید زندگی روزمره ما و علت عدم قطعیت بزرگ اقتصادی برای بسیاری از آن است که نه زمان برای قیمت سنگ آهن در بازار.

به همین دلیل آن را بسیار باور نکردنی برای یادگیری است که Grubhub, DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد در حال شکایت بیش از قیمت های منو!

بله درست است--قبل از شما سفارش که تحویل مواد غذایی امروز را توجه داشته باشید.

ادامه مطلب: HBO معمولی فقط کاهش 500 ساعت از محتوای رایگان به جریان--در اینجا چگونه شما می توانید آن را دریافت کنید!

تحویل juggernauts شد شکایت کرد و در دادگاه فدرال منهتن در مارس 6 توسط سه نفر از مصرف کنندگان که ادعا می کنند که این شرکت تسلط در رستوران غذا تحویل صنعت مجاز آنها را به اعمال ناروا هزینه های مصرف کننده.

به این معنی که من و شما در نهایت پرداخت قیمت برای این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به افزایش قیمت های منو بر روی سیستم عامل.

کلاس اقدام کت و گفت که متهمان تجاوز آمریکا ضد تراست قانون نیاز است که رستوران اتهام تحویل مشتریان و ناهار خوردن در مشتریان با همان قیمت در حالی که اعمال "گزاف" هزینه از 10 درصد به 40 درصد از درآمد به روند تحویل سفارشات.

ادامه مطلب: استارباکس فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام & ما را ویران کرد

رستوران های خشن پایان معامله بیش از حد; آنها باید "شیطان انتخاب" شارژ همه قیمت های بالاتر به عنوان یک بیماری با استفاده از تحویل سیستم عامل, کت و شلوار مدعی.

بنابراین--شما چه فکر می کنید ؟ این یک دعوی بیهوده و بیمعنی و یا شرکت تحویل در اشتباه اینجا ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن