5 اشتباه رایج پدران با دختران نوجوان

در یک فیلم جدید به نام Selfie پدرشخصیت اصلی بن مارکوس (با بازی کمدین مایکل جونیور) است که در میان یک بحران میا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

در یک فیلم جدید به نام Selfie پدرشخصیت اصلی بن مارکوس (با بازی کمدین مایکل جونیور) است که در میان یک بحران میانسالی. بیشتر مایل تحقق از حرفه خود او شروع می شود یک کانال یوتیوب می شود و صرفا متمرکز بر روی ساخت شهرت خود را. در روند ایجاد خود را آنلاین شخصیت او می شود یک غایب به دو بچه. پسر جوان خود را احساس می کند نادیده گرفته شده در حالی که خود پدر شروع به درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز.

این فیلم یک یادآوری بزرگ چقدر بچه های ما نیاز به حضور ما. به عنوان کسی که مشغول به کار با نوجوانان برای سال های بسیاری از من تو را دیدم بسیاری از دختران نوجوان انجام کارهای خطرناک. بسیاری از آنها تا به حال پدران که اشتباهات بحرانی. من نمی بینم هر یک از آنها راه اندازی یک کانال یوتیوب, اما آنها کمی اشتباهات روزمره که باعث ایجاد استرس رابطه و شکنندگی. در اینجا 5 اشتباه رایج پدران با دختران نوجوان.

1. Disengaging جسمی

می توان آن را بی دست و پا به بدن او شروع به تغییر و احساسات او را در همه جا هستند—به ادامه او را به آغوش و بوسه. او حتی ممکن است آنها را رد می کنند. اما خودداری فیزیکی محبت او می فرستد پیام اشتباه است. این زمانی است که او در او را آسیب پذیر و نا امن و پدر محبت است و تاکید او به شدت نیاز دارد (حتی اگر او آن را درک نمی کنند). بیش از حد بسیاری از پدران در نهایت پرتاب در حوله.

خط پایین: اجازه ندهید که او را تحریک پذیری ضعف چشم رول و رد به شما جلوگیری از ادامه برای نشان دادن محبت او.

2. نه اینکه آسیب پذیر و عاطفی در دسترس

دختران نوجوان لازم نیست حل شود; آنها نیاز به شنیده می شود.

به عنوان پدران ما همیشه احساس نیاز به کنترل و پاسخ. ما نیاز به احساس می کنم مثل ما قدرت به حل هر گونه مشکل. زمانی که یک دختر نوجوان احساسات را به اوردرایو بسیاری از پدران سعی کنید سریع کلمه از تشویق و یا یک راه حل برای همه چیز خوب است. یا شاید بدتر, آنها همیشه او را دور به صحبت کردن با او ،

خط پایین: شما لازم نیست به دانستن چه چیزی برای انجام با احساسات خود را. فقط اجازه دهید او احساس آنها و وجود به همدردی. به اشتراک گذاری احساسات خود را و مبارزه با او. این باعث می شود شما یک محل امن تر برای او را به باز کردن.

3. درمان او را مانند او یک دختر کوچک (و یا تلاش برای به زور او را به یک)

آن زمان برای خداحافظی به آن دختر کوچک. دختران نوجوان هستند و نزدیک به بزرگسالان بیش از کودکان است. پدران ممکن است مانند آن, اما آن اتفاق می افتد. در این نقطه در زندگی خود را که آنها نیاز به جدا شدن از پدران خود و تست حد و مرز است.

خط پایین: آغوش خود را به زودی به دختر بالغ و ساخت نوع جدیدی از رابطه. توقف تلاش برای رفع مشکلات خود و اجازه دهید او سرمایه گذاری موفق و تسخیر.

4. انتظار اطاعت کورکورانه

شما نمی توانید انتظار می رود او را به گوش دادن به شما و یا همیشه به نفوذ در او. بسیاری از پدران احساس آنها در حال از دست دادن کنترل که دقیق است اما پس از آن آنها سعی می کنند به سرکوب دختران خود را در تلاش برای کنترل. بیشتر پدران را که بیشتر دختران نوجوان را شورشی به خود را دارند. رابطه کاملا متفاوت است در حال حاضر. در سال های نوجوانی یک پدر باید کسب حق شنیده می شود.

خط پایین: دریافت به دانستن جهان خود و یادگیری در مورد چیزهایی که تحریک ، رسیدن به او را می دانم دوست داشتن و دوست نداشتن و هرگز تحقیر منافع خود را. درک می کنم که او هنوز یک کودک است—بنابراین او نیاز به مرزهای—اما شروع به درمان او و صحبت کردن به او و مانند او یک فرد بالغ.

5. برقراری ارتباط از طریق شخص دیگری

مربوط به یک نوجوان ممکن است دشوار و خسته کننده است اما بیش از حد اغلب شخص ثالث (معمولا مادر) وارد تصویر به واسطه است. اگر چه شخص ثالث است که احتمالا حسن نیت در نتیجه شکست در ارتباط مستقیم باعث مشکلات بیشتر است. نه تنها آن را معمولا ایجاد یک عمیق تر قطع ارتباط بین پدر و مادر, اما آن را نیز می تواند منجر به تنش میان پدر و مادر و یا پدر و مادر.

خط پایین: به جای تکیه بر یک میانجی, سوال, گوش دادن بیشتر به دنبال درک. آیا بهترین خود را برای حضور بیمار و سازگار است. هرگز متوقف درگیر شدن با او.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با همسر خود را به کمک به او در رابطه با دختر خود: 5 راه برای ساخت یک مامان-دختر اوراق قرضه.

صدا کردن: چه هستند برخی دیگر از اشتباهات رایج پدران را با نوجوان خود دختر ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن