شما می توانید یکی دیگر از محرک برای چک کردن تا 1200$? که بستگی به یک چیز – CNET


 money-bills-dollars-recession-stimulus-cash-4376

دوم محرک بررسی آینده است. می تواند شما را کامل دریافت کنید $1,200 مقدار ؟

آنجلا Lang/CNET

جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید برای ارسال یک دوم محرک بررسی برای $1,200 به آمریکایی ها که واجد شرایط برای اولین محرک چک در همان مقدار حداکثر. که یک عنصر از پیشنهاد بهبود می یابد, قانون که در مجلس سنا مشخص دوشنبه بعد از ظهر. در حال حاضر که آیا شما در واقع دریافت پول که در تمام یا بخشی بستگی دارد یکی از ابتدایی مورد نیاز: نهایی بسته محرک عبور می کند به عنوان مجلس سنا مشخص شده آن است.

هر گونه تغییر می تواند تغییر تعادل اما با توجه به که شما هستند که ممکن است به نفع شما. وجود دارد این است که دلیل به این باور است که 1200 دلار باقی می ماند بعدی محرک چک را در حد بالایی است. آن را معادل اولین محرک بررسی از مراقبت عمل می کنند و آن هم چه مجلس نمایندگان پیشنهاد شده در آن عمل قهرمانان در اواسط ماه مه (که هرگز فراتر رفت و سنا را در مقابل خم شدن.)

“ما در حال رفتن به ادامه تاثیر اقتصادی پرداخت که ساخته شد در ماه آوریل و مه” سناتور چاک Grassley یک جمهوری خواه از آیووا گفت: در حالی که ارائه بخشی از حزب جمهوری خواه پیشنهاد.

این عمل بهبود می یابد که در حال حاضر پیشنهادی قانون و نه قانون است که در مجلس سنا پیشنهاد باز خواهد شد که شروع به روزها و شاید هفته از مذاکره با حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تا زمانی که یک توافق نهایی رسیده است. سوال دیگر این کنگره خواهد نیاز به حل و فصل است که واجد شرایط برای دریافت یکی دیگر از پرداخت مستقیم. این بحث می تواند ادامه تا Aug. 7 مهلت ارسال آثار به کنگره معافیت برای یک ماه.

این است که در حال توسعه داستان و ما به روز رسانی به عنوان ما دریافت اطلاعات بیشتر. در حال حاضر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد اوباما و پیشنهادات دیگران و چقدر پول شما به طور بالقوه می تواند دریافت و بر اساس حقوق و دستمزد خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک به احتمال بسیار زیاد


1:21

خانواده ها را دریافت خواهد کرد $500 برای وابستگان بدون در نظر گرفتن سن

اولین محرک بررسی از سمت چپ کودک وابسته بودند که 17 سال و یا دانشگاه و دانشجویان زیر 24 سال. جمهوریخواهان طرح عبارتند از $500 وابستگان “بدون در نظر گرفتن سن” گفت: Grassley.

چقدر از $1,200 دوم محرک چک می تواند شما را دریافت کنم ؟

سنا را بهبود عمل ارائه می دهد در مجموع 1200 $در پرداخت مستقیم. اما آن را یک معامله انجام می شود و مبلغ شما در واقع خواهد شد بستگی به عوامل مختلف از جمله:

  • که آیا $1,200 حداکثر کلاه باعث می شود آن را به نهایی قانون. یاد داشته باشید که این صرفا یک پیشنهاد است.
  • اگر درآمد درپوش خواهد بود یا پایین تر است.
  • شرایط خاص خود را. محاسبات را می توان روی حیله و تزویر و بستگی به جنبه های 2019 مالیات مانند خود را تنظیم درآمد ناخالص و این که آیا شما در زمینه به عنوان مجرد و متاهل و یا سرپرست خانوار.

هر چند ما نمی دانیم اگر دوم محرک بررسی خواهد پیروی از قوانین از اول این ماشین حساب دستی از واشنگتن پست می تواند به برگ ریزان برخی از نور را در آنچه که شما ممکن است دریافت کنید.

محرک بررسی محاسبات (برای اولین بار چک کنید)

ثبت 2019 مالیات ؟ وضعیت بایگانی 2019 مالیات AGI وابستگان زیر 17 محاسبه مقدار چک
سناریو 1 بله تک $80,00 0 $950
سناریو 2 بله سرپرست خانوار $140,000 3 $1,325
سناریو 3 هیچ ازدواج $130,000 2 $3,400
سناریو 4 هیچ ازدواج $130,000 5 $4,900

وجود دارد هر گونه شانس دوم محرک چک می تواند کمتر از $1,200?

در این نقطه, آن بعید است. پیشتر در ماه ژوئیه در کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته بود دوم محرک پرداخت نمی شود به همان اندازه به عنوان اولین و سناتور میچ مک کانل نشان داد که بعد از بسته محرک اقتصادی را $1 تریلیون کلاه. خانه قهرمانان عمل ممکن است از پیشنهاد 3 تریلیون دلار به این لایحه پرداخت.

به منظور حفظ ارزش کلی این بسته محرک اقتصادی پایین تر مزایای دیگر مانند افزایش بیکاری در حال کاهش و در عمل بهبود می یابد. آن را نیز ممکن است به عنوان بالا ذکر شد که مردم کمتر می تواند مبلغ و کمتر می تواند پرداخت مستقیم برای شروع با.

در ضمن خانه قهرمانان قانون که نیست قانون پیشنهاد شده است که بیشتر به مردم بیشتر:

  • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200 همان مراقبت عمل می کنند.
  • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده دریافت 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.
money-stimulus-cash-bills-dollars-9723

چقدر پول محرک شما می توانید در ماه اوت است که هنوز بلاتکلیف است.

جیمز مارتین/CNET

زودتر محرک بررسی پیشنهادات

قبل از روز یکشنبه خبر از Kudlow پیش بینی 1200 دلار کلاه برای دومین محرک بررسی این جبهه-دونده پیشنهاد ما شنیده می شود در ماه های اخیر و چگونه به احتمال زیاد ما به فکر آنها می تواند.

البته یکی دیگر از محرک چک هنوز هم نیست یک معامله انجام می شود و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و این لایحه نهایی.

دوم محرک بررسی پیشنهادات

مقدار پیشنهاد پیشنهاد جزئیات چگونه به احتمال زیاد?
$0 کاخ سفید حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
$0 کاخ سفید کسب و کار فرار مالیاتی برای شرکت ها که نمی کردند کارگران است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
کمتر از 1200 دلار کاخ سفید کوچکتر چک هدفمند در آمریکایی های کم درآمد. اما کمتر ممکن است واجد شرایط.
$1,200 مجلس نمایندگان بخشی از این قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس در ماه مه (نه قانون). به احتمال زیاد احتمالا با کمتر از افراد واجد شرایط.
بیش از 1200 دلار کاخ سفید رئیس جمهور اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کمتر احتمال دارد اما ممکن است.
$2,000 یک ماه تا اقتصاد بهبود بیش از 150 اقتصاددانان “اضطراری پول” پرداخت برای آمریکایی ها به ادامه هزینه های یک جاده به بهبود اقتصادی. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا سه ماه پس از همه گیر به پایان می رسد سناتور. کامالا هریس پرداخت از طریق پایان از همه گیر و سه ماه پس از. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا 12 ماه تشکر. Ro Khanna پرداخت ماهانه تا یک سال. سنا بعید است به توافق برسند به یک مجموع این بزرگی حتی با یک تاریخ انقضا.
$4,000 سفر اعتبار مالیاتی کاخ سفید موقت اعتبار مالیاتی برای پوشش فرد و خانواده, هزینه های سفر به معنای برگرد تا اقتصاد محلی است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.

هنگامی که ما دریافت بیشتر محرک بررسی خبر ؟

در حال حاضر که مجلس سنا پیشنهاد اعلام شده است آن را قبل از رفتن به خانه برای بحث است. این وضعیت می تواند تغییر روزانه. کنگره است تا Aug. 7 به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از یک ماه زنگ تفریح. در اینجا بیشتر بر روی جدول زمانی از جمله زمانی که IRS به طور بالقوه می تواند ارسال اولین چک.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>