سیسکو: SecureX است 'محور' از امنیت ما نمونه کارها به طور کلی در دسترس ژوئن 30

سیسکو اعلام کرد که آن را امنیتی جدید پلت فرم SecureX تبدیل خواهد شد به طور کلی در دسترس در ژوئن 30. SecureX کل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

سیسکو اعلام کرد که آن را امنیتی جدید پلت فرم SecureX تبدیل خواهد شد به طور کلی در دسترس در ژوئن 30. SecureX کلید محصولات امنیتی ویژه به عنوان بخشی از سیسکو زنده شبکه های سالانه شرکت مشتری صورتی که با در نظر گرفتن محل عملا در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معرفی شده در مارس SecureX ابر بومی امنیت پلت فرم است که با هدف به کسب و کار بهتر دید خود را در سراسر زیرساخت های امنیتی از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون گردش کار. با توجه به سیسکو SecureX یکپارچه دید به یک شرکت موجود محصولات امنیتی از جمله کسانی که از سیسکو و همچنین به عنوان ارائه دهندگان شخص ثالث.

این پلت فرم می توانید تجزیه و تحلیل داده ها در سراسر endpoints, ابر, شبکه و برنامه های کاربردی اجازه می دهد مشتریان برای شناسایی خطرات و پاسخ به تهدیدات موثر تر Cisco گفت.

SecureX محور امنیتی سیسکو نمونه کارها و نشانه اوج سال توسعه گفت: هی Rittenhouse رئیس سیسکو امنیت کسب و کار ،

"پنج سال پیش ما شروع به فکر کردن در مورد عناصر کلیدی که مشتریان مورد نیاز خود را برای بهبود امنیت و استقرار در سراسر شرکت گفت:" Rittenhouse. "صنعت شده است فکر کردن در مورد چگونه ما را تجربه امنیت و حفاظت از سرمایه گذاری به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. ما می خواستیم به استفاده از تمام محصولات ما با استفاده از مشتریان هم برای کمک به آنها را تهدید و به بقیه نمونه کارها امن است."

به عنوان بخشی از کل در دسترس بودن SecureX شامل خواهد شد با هر Cisco Security محصول رفتن به جلو.

"پلت فرم همراه با این محصول آن است که در حال حاضر یک توانایی ذاتی است که در امنیت ما نمونه کارها" Rittenhouse گفت. "این محور از نمونه کارها -- شما در ارتباط برقرار کردن با بقیه زیرساخت های امنیتی از طریق این واحد ابر پلت فرم."

در علاوه بر این به SecureX رفتن GA سیسکو همچنین اعلام کرد قوی تر کاربر و دستگاه حفاظت از طریق یکپارچه سازی بین نقطه پایانی امنیت و وزارت امور خارجه. این شرکت همچنین نورد ابر صندوق پستی دفاع برای Office365 که تقویت حفاظت در برابر ایمیل پیشرفته تهدیدات مانند فیشینگ ransomware کلاهبرداری و اسپم.

سیسکو امنیت گروه در حال تبدیل شدن به یک کلید رشد راننده برای شرکت. در Q3, Cisco گفت: امنیت درآمد بود تا 6 درصد با عملکرد قوی در unified threat management هویت و دسترسی و پیشرفته را انتخاب کنید. آن ابر امنیت, نمونه کارها نیز انجام شده نیز با رشد دو رقمی و ادامه داد: حرکت در اطراف سیسکو اواز یا موسیقی دو نفری و چتر ارائه شده است.

سیسکو امنیت تلاش نیز از نزدیک تراز وسط قرار دارد با شرکت های شبکه های استراتژی. Rittenhouse اشاره کرد که SecureX ارائه می دهد مزایای هر دو زیرساخت های شبکه و امنیت تیم عملیات.

"از آن آسان است برای استفاده از شبکه و تیم می تواند با استفاده از آن و به دست آوردن بینش از دیدگاه امنیتی" گفت: Rittenhouse. "ما دیدن ادامه داد: این همگرایی امنیتی و شبکه و صنعت است به رسمیت شناختن این عنوان است."

در به سمت شبکه های سیسکو اعلام کرد که این یکپارچه سازی SD-WAN طراحی شده توسط Viptela با سیسکو چتر به آن را آسان تر برای مشتریان به بلوک های مخرب مقصد قبل از برقراری اتصال ، در ضمن برای بهبود شبکه تقسیم بندی سیسکو اعلام کرد که DNA آن مرکز هم اکنون می توانید شناسایی که قبلا ناشناخته نقطه انتهایی در مقیاس سپس با استفاده از های مختلف متنی منابع و هوش مصنوعی به منطقی آنها را. DNA مرکز نیز باید توانایی تجزیه و تحلیل جریان ترافیک بین گروه های انتهایی به کمک در طراحی تقسیم بندی سیاست. سیسکو داخل سالن محل خدمات پلت فرم سیسکو DNA فضاهای نیز به دست آوردن سرپوشیده IoT-as-a-ارائه خدمات در Wifi 6 نقاط دسترسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن