هیچ عجیب و غریب ماهی با انسان لب و دندان واقعی نیست ببخشید - CNET

ماهی با انسان ، @raff_nasir در یک سال که در آن تقریبا هر چیزی احساس می کند ممکن است (ما فقط بهبود از جهان مو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399
fishface.png

ماهی با انسان ،

@raff_nasir

در یک سال که در آن تقریبا هر چیزی احساس می کند ممکن است (ما فقط بهبود از جهان موازی جعل) به نظر می رسد اینترنت تبدیل شده است شیفته با ماهی.

یک ماهی با انسان لب و دندان.

این مشکل ؟ خوب علاوه بر این برخی از نگران کننده پیشرفت های جنسی ساخته شده نسبت به مخلوق آنلاین-ماهی وجود ندارد. حداقل نه با مجموعه ای از مروارید وار سفید پوستان مانند تصویر بالا.

ما می توانیم ردیابی این عجیب و غریب عکس به یک توییت @raff_nasir در جولای 2, اما آن را شروع به واقعا انتخاب کنید تا بخار در روز چهارشنبه زمانی که غیر معمول شایعه مورد بحث قرار گرفت در انگلستان تلخیص آینه با یک قطعه با عنوان "عجیب و غریب, ماهی تصویر با ترسناک بشر-مانند دندان گیر ماهی گیر در مالزی است."

آینه به نظر نمی رسد که در تماس با هر سخت ماهی کارشناسان در این موضوع و حتی ادعا می کند "این در واقع یک واقعی گونه های دندانه دار ماهی" به عنوان شناخته شده triggerfish. پس از آن گزارش همچنین اظهار نظر در مورد این ماهی آن گفت: "ممکن است زنده و واقعی triggerfish که ساکن دریاهای گرمسیری در سراسر جهان است." اما ما کاملا مطمئن هستم این یکی از فتوشاپ (و ما خواهد بود خوشحال به اشتباه در اینجا!)

Triggerfish در واقع واقعی ماهی با لب استفاده می شود. تصویر doctored کمی در این زمینه, اما آن را به دندان های ما در رابطه با. Triggerfish را بسیار غیر معمول مجموعه ای از دندان -- اما آنها نیست مانند ما chompers. برای مثال نگاهی به triggerfish اسکلت. دندان خود را در واقع وحشتناک و آنها حتی شناخته شده به علت برخی مشکلات برای غواصان است.

"اقیانوس triggerfish در سد بزرگ ریف حملات غواصان که رویکرد آن لانه می گوید:" دیوید غرفه های دریایی بوم شناس در دانشگاه تکنولوژی سیدنی. "خود را بسیار قوی دندان می توانید یک انگشت!"

خوب, سرد,, بله, درست است. اما آنها انسان دندان ؟

"دندان های خود را بزرگ هستند اما نه مانند انسان پس بله این تصاویر را نگاه جعلی!" یادداشت غرفه.

نگاه من نمی لذت بردن از باران در افراد انسان-ماهی رژه می روند. من نمی پیدا کردن شادی در شما گفتن این موجود واقعی نیست. اما دانشمندان در حال به من گفتن در آن وجود ندارد. و من به ارمغان می آورد که اطلاعات برای شما. ما دیده ایم که چگونه به سرعت گسترش اطلاعات غلط در طول coronavirus بیماری همه گیر. همه چیز پیچیده و به زودی پس از شما با شنیدن این ماسک ها کار نمی کنند و یا کار می کنند و یا آنها کار -- و همه آن را می شود واقعا گیج کننده است.

در نتیجه: ماهی با انسان لب و دندان واقعی نیست و این همیشه یک ایده خوب برای بررسی با خود دوستانه ichthyologist اگر شما هر گونه شک و تردید.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im