تماشا کنید: گوگل ارائه livestream وعده و حتی بیشتر اخبار - CNET

Deja vu هر کسی ؟ گوگل شرکت وعده داده شده ما تازه کمک از اخبار روز چهارشنبه با livestream برای برنامه ریزی 6 a.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399

Deja vu هر کسی ؟ گوگل شرکت وعده داده شده ما تازه کمک از اخبار روز چهارشنبه با livestream برای برنامه ریزی 6 a. m. PT (9 a. m. ET/2 بعد از ظهر زمان انگلستان). می آید دقیقا یک هفته پس از آن قبلی livestream که در آن مدیر عامل شرکت Tsunekazu Ishihara نشان داد یک دسته از بازی های جدید.

"شما می خواهید (بیشتر) گوگل اخبار. ما (بیشتر) گوگل اخبار" شرکت در توییتی در روز سه شنبه. "لحن در ژوئن 24 در 6 a. m. PDT برای دور دیگری از #PokemonPresents!"

ژاپنی ها حساب توییتر اشاره کرد که آن را می خواهم گذشته حدود 11 دقیقه, بنابراین آن را نمی خواهد بیش از حد از وقت خود را. هفته گذشته livestream همان بود ظهر اما Ishihara موفق به در بسته به مقدار زیادی از اطلاعیه ها مانند دلتنگ جدید عکس ضربه محکم و ناگهانی دندان-مسواک زدن برنامه گوگل لبخند, رایگان-به-شروع گیج کننده عکس کافه میکس و حداکثر Raid رویداد در نینتندو سوئیچ ماجراجویی عکس شمشیر و سپر است.

او ممکن است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد تاج تندرا دوم توسعه برای شمشیر و سپر است. این بخشی از یک 30 دلار عبور است که همچنین شامل جزیره زره گسترش که در هفته گذشته.

این در حالی است پس از ما تا به حال به روز رسانی در مورد بازی های آینده گوگل و خواب کارآگاه Pikachu 2 و ما هنوز هم نمی دانم زمانی که گوگل صفحه اصلی اضافه خواهد شد گوگل به ادغام.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نینتندو سوئیچ مطلب: 1 ماه بعد

5:06tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن