ویکتوریا-بودجه AU$1.1 میلیون لتروب دره گیگابیت بی سیم ثابت شبکه زنده رود

روح مخابرات در روز جمعه اعلام کرد از اتمام AU$1.1 میلیون دلار پروژه برای ارائه gigabit-5G قادر به ثابت بی سیم پهن باند به مرولل.

هر یک از هفت برج در مرولل خواهد عرضه خدمات در 10 کیلومتر و شعاع پوشش مناطق مانند Gippsland Hi-Tech حوزه و نوآوری مرکز Gippsland تدارکات حوزه, مرولل CBD مواد غذایی و تولید حوزه و حوزه هوافضا در لتروب منطقه فرودگاه در تررلگن. روح اضافه شده پوشش شبکه می توان توسعه یافته به شهرستان از تررلگن و وزارت معارف در آینده است.

پروژه دوم از آن مرتب سازی بر اساس تکمیل شده توسط روح بود که دست AU$1.7 میلیون برای استقرار یک شبکه مشابه در اطراف هرشم. هر دو پروژه سقوط در زیر آن آسمان-سرعت اینترنت بنر.

روح گفت: این تورگرداني انبوه (persian) شبکه است اما ارائه نامحدود در سراسر تعدادی از متقارن سرعت برنامه اعم از تحت AU 200 دلار در ماه برای 50Mbps فقط خجالتی از AU$300 برای 100Mbps هر دو راه در حالی که هزینه ماهانه AU$395 خواهد شد 250Mbps AU$515 هر ماه هزینه یک 500Mbps طرح و 1Gbps علامت هزینه خواهد شد AU$950 در ماه است.

“گیگابیت پهنای باند بیشتری را به ارمغان بیاورد مشاغل و فرصت های به دره و تشویق به کسب و کارهای محلی را به استفاده از در کلاس جهانی سرعت های موجود در این شبکه جدید,” ویکتوریا وزیر توسعه منطقه ای Jaclyn Symes گفت.

“این همه بخشی از کار دولت تعهد به حمایت از رشد اقتصادی به ایجاد شغل جدید و جذب صنایع آینده به این منطقه است.”

در طرف دیگر ملت در روز پنج شنبه وسترن استرالیا گفت: این امر صرف AU$1 میلیون به ارائه های بی سیم ثابت خدمات به دو اضافی مکان در اواسط شرق و غرب میدلندز که به پوشش حدود 130 مزارع و 13,500 کیلومتر مربع.

منطق راه حل آن در Geraldton خواهد ساخت شبکه.

“این دو پروژه در اواسط شرق و غرب میدلندز ساخت در rollout در مناطق تحت گرد یکی از دیجیتال, مزرعه, برنامه, پر کردن شکاف ها و حصول اطمینان از کشاورزان در سراسر شمال grainbelt دسترسی به باند پهن با سرعت بالا,” غربی استرالیا وزیر توسعه منطقه ای Alannah MacTiernan گفت.

“هر دو پروژه استفاده خواهد شد که در آن ممکن است موجود برج مستقر از دور اول این برنامه به گسترش بیشتر به مناطق روستایی که در آن اتصال وجود ندارد.”

در سال 2018 این WA دولت اعلام کرد که این امر بخشی با AU$1 میلیون دلار برای ثابت بی سیم پروژه در Kununurra و رودخانه پهن آبیاری منطقه به پوشش 40 مزارع بیش از 1700 کیلومتر مربع در شرق کیمبرلی.

مربوط به پوشش

Optus دست داده نامحدود برای 24 ساعت به مشتریانی که پرداخت AU$5

اضافه کردن-در دسترس به مشتریان دائمی و اعتباری کاربران که شارژ ارزش بالا AU$30.

درخواست توصیه استرالیا بررسی 5G اینترنتی زنجیره تامین خطرات

کمیته همچنین معتقد است که استرالیا باید آدرس اطلاعات غلط جامعه نگرانی و تشویق تولید تجهیزات مخابراتی خشکی.

وودافون استرالیا تست 700Mhz طیف برای 5G

نوکیا تجهیزات مورد استفاده در حوزه آزمون در سراسر Parramatta.

Telstra خندق 5G هزینه برای کاربران نه در پایین ترین ردیف طرح

کاربران در Telstra کوچکترین برنامه ریزی نمی خواهد که یک 5G گزینه زیر برنامه های جدید از روز شنبه.

ACMA EME آزمون پیدا کردن LTE سلول های کوچک قرار دادن کمتر از 0.8 درصد از قرار گرفتن در معرض سطح ایمنی

قرار گرفتن در معرض عمومی سطح با توجه به کوچک سلول ها یافت می شود بسیار کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>