آیفون 12 شایعات: همه چیز ما فکر می کنم ما می دانیم که در مورد قیمت و طراحی و امکانات - CNET

فعلی آی فون 11. آنجلا Lang/CNET اپل سالانه کنفرانس توسعه دهندگان WWDC برای 22 ژوئن و با توجه به کروناویروس گی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
apple-iphone-11-comparison-3

فعلی آی فون 11.

آنجلا Lang/CNET

اپل سالانه کنفرانس توسعه دهندگان WWDC برای 22 ژوئن و با توجه به کروناویروس گیر این رویداد خواهد بود تمام مجازی این سال است. در حالی که ما انتظار نداریم که بزرگ راه اندازی آیفون اپل نسخه های اخیر از آی فون SE برای سال 2020 نشان می دهد که این شرکت هنوز ادامه به معرفی محصولات جدید است. این ممکن است نشان می دهد که آیفون آینده 12, 12 نرم افزار و 12 حداکثر -- اپل تایید نشده نام این گوشی اما ما با کسانی که در حال حاضر -- هنوز هم در برنامه قرار می گیرند.

زمانی که دقیقا در طول پاییز سوال است. هر چند ما معمولا پرچمدار جدید اپل در ماه سپتامبر گزارش های اخیر می گویند که اپل ممکن است تاخیر آی فون 11 دنباله. این قابل فهم است که با آیفون 12 قایقرانی به ناشناخته آب. این COVID-19 شیوع اپل مجبور به بستن آن با ما فروشگاه های خرده فروشی به طور نامحدود و تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین. تامین کنندگان در چین نیز تعطیل و یا عامل در ظرفیت محدود که ممکن است تاثیر نه تنها موجودی در سپتامبر اما فروش بیش از حد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون بالا 12 شایعات

6:10

با وجود چنین اختلال شایعات همچنان به چرخش در اطراف آی فون 12 گوشی که ما تصور ادامه خواهد داد تا زمانی که آنها رسما راه اندازی. در علاوه بر این به شاید معرفی 3D depth-sensing به آن دوربین عقب و صفحه جدید در اندازه حدس و گمان بوجود آمده است که اپل به زودی belatedly شامل یک ویژگی در آی فون که آن را رقابتی با رقبای خود را: 5G. این را حس می کند با توجه به رقیب اصلی خود سامسونگ, راه اندازی چندین 5G گوشی های این سال از جمله بالا پایان Galaxy S20 گوشی و بیشتر بودجه کهکشان یک سری از گوشی های.

تا زمانی که هر یک از آن اتفاق می افتد هر چند اغلب به عنوان ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی آن با محتمل ترین و فوتی و فوری شایعات.

آیفون 12 تاریخ انتشار ممکن است در ماه اکتبر

با وجود اپل بزرگترین تولید کننده Foxconn اطمینان سرمایه گذاران باید آن را هنوز هم به سقوط آن زمانیکه وال استریت ژورنال گزارش داد که آیفون 12 می تواند در صورت تاخیر. این است که با توجه به coronavirus همه گیر و بی سابقه ای در اثر تولید و خواسته های مصرف کننده. در این گزارش برآورد شده است که اپل ممکن است صبر کنید تا اکتبر اعلام این گوشی که حدود یک ماه بعد از آی فون معمول راه اندازی.

آیفون 12 قیمت ممکن ارزان تر از آی فون 11

هنگامی که آی فون 11 عرضه در سال گذشته ما غافلگیر شد که مدل پایه هزینه $699 بود که 50 دلار ارزان تر از سال 2018 را به آی فون XR. این روند ممکن است با یک تکنولوژی تحلیلگر گزارش داد که اپل قیمت آیفون 12 در $649آیفون 12 Pro در 999 دلار و آیفون 12 Pro Max در $1,099.

آیفون 12 طراحی: مشابه (یا نه) به آی فون 11

هر سال اپل معمولا باعث می شود قابل توجه تغییرات زیبایی به آیفون خود را به تازه کردن نگاه خود را بسیار به لذت از پیش بینی خریداران. اما یک گزارش با انتشار Mac Otakara با استناد به ناشناس چینی تامین کننده گزارش شده که آیفون 12 خواهد شد شبیه به آی فون 11. تنها تفاوت ممکن, متاسفانه, این است که آیفون 12 لبه ها را کمی متمایل است.

از سوی دیگر اپل نیز این باورند به طور کامل وصله پینه کردن آیفون طراحی با لبه های صاف (شبیه به iPads ها جدید). این می تواند باعث چه تحلیلگر Wedbush دن ایوس به نام "طوفان کامل از تقاضا" که درایو فروش و در نتیجه یک "سوپر چرخه" برای اپل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: را آی فون 12 شبیه آی فون 11?

5:24

آیفون 12 طرفدار شایعه رنگ شامل رنگ آبی تیره

سال گذشته اپل با معرفی یک نیمه شب سبز رنگ بر روی آی فون 11 Pro و 11 Pro Max. این که آیا شما مانند سایه یا نهاین نوع رنگ در واقع به فروش می رسد در مقایسه با انتظارات. در این سال وجود دارد ممکن است یک امکان است که اپل به زودی راه اندازی یکی دیگر از رنگ نیروی دریایی آبی بر روی آی فون 12 نرم افزار با توجه به XDA توسعه دهنده. این امر می تواند در روند از آبی است که هر دو پنتون رنگ انتخاب کنید برای سال جدید ("کلاسیک آبی") و Shutterstock شامل "فانتوم آبی" در رنگ آن پیش بینی برای سال 2020 است.

iphone-12-pro-navy-blue

این می تواند آی فون جدید رنگ ؟

EverythingApplePro

آیفون 12 ممکن است مشخصات و اندازه صفحه نمایش

یکی از پایدار شایعات در مورد آینده اپل است که اپل ممکن است معرفی جدید اندازه صفحه نمایش. یکی از آی فون 12s می تواند یک 5.4 اینچ صفحه نمایش (از زمان اپل آی فون جدید SE دارای کوچکترین صفحه نمایش که اندازه 4.7 اینچ) است. و آی فون 2020 Pro Max می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 6.7 اینچ (برای مرجع آی فون 11 Pro حداکثر تا 6.5 اینچ صفحه نمایش).

همچنین حدس و گمان است که آی فون 12 را نمایش خواهد شد که 120 هرتز سرعت رفرش و شاید آیفون 12 Pro ممکن است ارتقاء صفحه نمایشاست که در حال حاضر بر روی iPad Pro. اکثر گوشی های refresh در 60 فریم در هر ثانیه یا 60 هرتز اما گوشی های دیگر مانند کهکشان S20 و وان پلاس 8 Pro refresh در 120Hz. با بالاتر از نرخ تجدید تلفن احساس می کند سریع تر و نرم و صاف هنگامی که اسکرول را از طریق چیزهایی مانند صفحات وب و برنامه های.

iphone-12-render-phone-arena-2

یک رندر از آنچه در آیفون 12 می تواند مانند نگاه کنید.

فون آرنا

با امکان جدید نمایش اندازه شایعاتی که اپل خود را گسترش دهد آی فون خط شده اند چرخش در اطراف. در دسامبر 2019, CNET را Lexy Savvides نوشت:

با توجه به جی پی مورگان تحلیلگر Samik Chatterjee, اپل عرضه خواهد کرد و چهار آی فون جدید 12 مدل در پاییز سال 2020: یک 5.4 اینچ مدل دو 6.1 اینچی گوشی و یک 6.7 اینچ صفحه نمایش تلفن. همه آنها را نمایش OLED.

این اندازه پیش بینی ها نیز مورد حمایت این هفته توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo که معتقد است جریان 5.8-inch اندازه آی فون 11 Pro ممکن است رفتن به دور. بنابراین 5.4 اینچ و یکی از 6.1 اینچ مدل خواهد بود که دستگاه های پایین پایان احتمالا با نام آیفون 12. پس از آن بیشتر به گوشی های گران قیمت خواهد بود که دیگر 6.1 اینچی و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro 12 نرم افزار Max بود.

ادامه مطلب: بهترین راه برای فروش و یا تجارت در آی فون قدیمی خود را در سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: وجود خواهد داشت پنج جدید اپل در سال 2020?

5:36

آیفون 12 5G اتصال?

چند شایعات پیش بینی می کنند که اپل را شامل 5G اتصال این سال است. بیشتر به طور خاص اپل تحلیلگر Ming-chi Kuo انتظار این شرکت به پرده سه 5G گوشی و سریع شرکت گزارش شده است که اپل ممکن است استفاده اختصاصی خود را 5G آنتن.

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل که چرا شرکت نمی پرش بر روی روند در سال 2019. اول اپل معمولا برای اولین بار در تلفن همراه روند ترجیح می دهند به جای کامل یک تکنولوژی نوظهور قبل از ارتکاب به آن است. به عنوان مثال آن را پشت سر رقبای خود را در ساخت گوشی های 3G و 4G LTE connectivity زمانی که این شبکه فقط راه اندازی شد.

iphone-12-render-phone-arena

یکی دیگر از رندر از فون آرنا.

فون آرنا

دوم, اپل کار متوقف شد با پیشرو 5G ارائه دهنده مودم کوالکام به دلیل اختلاف بیش از Qualcomm هزینه های صدور مجوز. این دو شرکت خود را حل و فصل دعوی قضایی در مارس 2019 و سپس موافقت چندین ساله تراشه 5G معامله است. این منجر به اپل قبلی شریک 5G مودم های اینتل در نهایت خروج از 5G تلفن مودم کسب و کار در دسترس نباشد و اپل بعد از آن به دست آورد اینتل گوشی های هوشمند مودم کسب و کار برای $1 میلیارد. اپل هنوز هم کار با کوالکام اما آغاز آن خیلی دیر به راه اندازی یک 5G تلفن در سال گذشته که تعداد کمی از آن رقبای خود را منتشر 5G مدل مانند کهکشان S10 5G, LG V50 5G و OnePlus 7 Pro 5G.

آیفون 12 دوربین ممکن است عمق 3D سنجش

از آنجا که آی فون X جدیدتر اپل باید جلوی دوربین است که به عمق 3D سنجش. شناخته شده به عنوان چهره IDاین قابلیت شما را اسکن چهره برای باز کردن قفل گوشی خود را و اجازه دیجیتال پرداخت. آن را شایعه شده است که اپل ممکن است آن را تا درجه یک و معرفی که در همان سیستم به دوربین عقب. در ماه اوت سال 2019 CNET را ونسا ارللنا نوشت:

دیرین اپل تحلیلگر مینگ چی کو (از طریق MacRumors و 9to5Mac) گفت که او انتظار دارد دو سال 2020 اپل مدل های جدید time-of-flight لنز دوربین در پشت گوشی است. راه اندازی خواهد بود شبیه به زمان واقعی عمق سیستم دوربین های مورد استفاده برای صورت ID در جلوی گوشی به جز این امر با استفاده از یک نوع متفاوت از فن آوری است که می تواند اجازه می دهد آن را به نقشه 3D اشیاء از دورتر. این امر به طور قابل توجهی بهبود آن واقعیت تقویت برنامه ها و برخی از ویژگی های دوربین مانند حالت عمودی به سطح بعدی.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از جدید اپل خواهد بود مجهز به این ویژگی ،

آیفون 12 آمده ممکن است با EarPods

در یکی از ناخواسته شایعات تحلیلگر Ming-Chi Kuo گزارش شده است که اپل ممکن است شامل آن سیمی EarPod هدفون در آیفون 12 جعبه. این امر می تواند یک حرکت برای به دست آوردن کاربران به خرید این شرکت بی سیم AirPods به جای. اپل شامل EarPod هدفون از آی فون 5 انتشار در سال 2012 به طوری که این امر می تواند قابل تغییر است. AirPod و AirPod Pro earbuds در حال حاضر قیمت در $159 (£159, AU$249) و 249 $(249 پوند, AU$399) بود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تغییرات بزرگ در آینده به 2020 آی

7:05tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب