Optus سیسکو و لا تروب و Curtin unis, فرم, ملی, صنعت, نوآوری شبکه

Optus سیسکو و لا تروب و Curtin دانشگاه ها باید به طور مشترک تاسیس صنعت ملی نوآوری شبکه (NIIN) یک اتحاد بین دان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

Optus سیسکو و لا تروب و Curtin دانشگاه ها باید به طور مشترک تاسیس صنعت ملی نوآوری شبکه (NIIN) یک اتحاد بین دانشگاه و صنعت خواهد شد که "تمیز کردن خانه" پاسخ به مشکلات صنعت چالش ها و منافع ملی.

تحت قرار داد این NIIN خواهد, استخر, جمعی منابع از جمله صندلی تحقیقات و نوآوری مراکز زنجیره تامین شبکه های شریک و متخصص تخصص.

"استرالیا چهره بسیار زیاد سلامت و چالش های اقتصادی و هیچ شرکت و یا دانشگاه است که تمام پاسخ. در ترکیب ما تکنولوژی و تخصص و شبکه های ما می تواند به ایجاد یک تاثیر بیشتری با هم" Optus کسب و کار, مدیر عامل کریس میچل گفت.

Curtin University معاونت دبورا تری بر اهمیت نقش دانشگاه و صنعت با هم کار کردن.

"ما نشان داده اند که های ما منابع و تخصص به ارمغان می آورد ارزش بزرگ برای جوامع ما و اقتصاد ما. ما مفتخر به همکاری با سیسکو Optus و لا تروب به نقش پیشرو در پیدا کردن راه های جدید برای حل مشکلات صنعت و آدرس ملی چالش های," او گفت:.

اعضای موسس گفت: یکی از اولیه پروژه توسط NIIN خواهد بود به منظور توسعه یک کاغذ سفید در مورد نقش مشارکتی تکنولوژی می توانید در بازی از راه دور کار با تمرکز خاص بر دولت بهداشت و درمان و آموزش و پرورش بخش است.

"ما می توانید آموخته های خارج از افزایش های اخیر در تصویب همکاری فن آوری است که باید فعال از راه دور کار و ساخت بر توانایی و بهره وری است که متوجه شده است برای حمایت بیشتر انعطاف پذیر در اقتصاد دیجیتالی و جامعه" سیسکو استرالیا و نیوزیلند معاون رئیس جمهور کن Boal گفت.

پیش بینی آن است که بیشتر اعضای پیوستن به NIIN در طول زمان است.

همچنین نگاه کنید: 10 راه کسب و کار و دانشگاه بهره گیری از همکاری (TechRepublic)

اتحاد ایجاد شده در روابط که در حال حاضر وجود دارد بین چهار سازمان.

Optus و سیسکو به مدت طولانی همکاری در ارائه راه حل های فن آوری در مناطق از جمله امنیت اینترنت اشیاء (IoT), هوش مصنوعی, شبکه های دیجیتال و سلامت.

دانشگاه لا تروب و سیسکو امضا توافق نامه در سپتامبر گذشته برای همکاری در همه چیز مربوط به IoT-از مهارت های لازم برای تحقیق و توسعه فناوری.

به عنوان بخشی از توافق سیسکو ایجاد یک نقش جدید صندلی اینترنت از چیزهایی که مسئول آموزش IoT به دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و همچنین منجر پژوهش است که می تواند اطلاع رسانی توسعه IoT راه حل برای حل واقعی مشکلات جهان.

سیسکو نیز ایجاد همکاری مرکز نوآوری و حضور در دانشگاه پردیس. آن را به عنوان یک محل برای محققان و ویکتوریا مبتنی بر کوچک تا متوسط شرکت های بزرگ و شرکت ها به منظور توسعه راه حل هم در زمینه هایی از قبیل کشاورزی, تکنولوژی هوشمند شهرستانها و IoT.

اخیرا Optus و Curtin University اعلام همکاری برای ساخت یک پردیس 5G آزمایشگاه است که خواهد شد مورد استفاده برای پژوهش و تدریس و یادگیری و همکاری در پروژه 5G.

به بیمه توسط Optus 5G شبکه آزمایشگاه را قادر خواهد ساخت تا از راه دور آموزش مجازی و کلاس سفر و پشتیبانی علمی کاربردی مجازی و واقعیت افزوده از جمله در زمینه هوش مصنوعی (AI) رباتیک و آموزش پزشکی با توجه به telco.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن