زمان به گزارش در حال حاضر ؟ این مراحل را دنبال کنید اگر شما IRS محرک پرداخت هرگز وارد - CNET

چه راه راست به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS ؟ ما به شما بگویم. آنجلا Lang/CNET برای اکثر تا به روز اخبا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 مرداد 1399
 dollars-money-bills-currency-wallet-1

چه راه راست به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS ؟ ما به شما بگویم.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر خود محرک پرداخت است که هنوز هم در صندوق پستی خود را و یا حساب بانکی وجود دارد, چند راه برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد. شما می توانید تماس بگیرید و IRS (و ما ذکر شده دو عدد بعد از آن در این داستان) اما ما توصیه می کنیم که شما برای اولین بار به دنبال یک جایگزین مراحل دقیق زیر را قبل از شما انتخاب کنید تا گوشی. اگر شما تصمیم می گیرید آن را در زمان تماس به هر حال در ادامه برای راهنمایی در مورد چگونه به آماده شدن.

در ضمن یک دوم محرک پرداخت به ارزش تا $1,200 انتظار می رود به تصویب در چند هفته آینده -- در اینجا است که ممکن است واجد شرایط, زمانی که رسوب مستقیم و چک می تواند با ارسالو بعد چگونه محرک لایحه می تواند به نفع شما فراتر از فقط یک پرداخت مستقیم.

این داستان اغلب به روز شده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

آیا وقت آن است که به گزارش خود را در اواخر محرک بررسی به IRS ؟

اگر شما برخی از شما با این مدارک از اولین محرک بررسیاین علائم هشدار دهنده است که شما باید برای تماس با IRS در حال حاضر:

  • به من پرداخت ردیابی ابزار گزارش IRS ساخته شده خود را پرداخت هفته پیش و شما دریافت نکرده آن را (پایین را ببینید).
  • شما دریافت نامه تایید از IRS که پرداخت شما فرستاده شد اما شما نمی توانید این وجوه است.
  • شما فکر می کنم شما به طور تصادفی خود را پرتاب کرد کارت اعتباری و یا چک کنید در سطل زباله (پایین را ببینید).
  • شما گمان کسی که به سرقت برده خود را چک کنید و یا در غیر این صورت defrauded شما.

نگه داشتن خواندن برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسائل و شماره تلفن تماس به تماس با IRS.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت

1:18

آیا شما یک تایید نامه اما هیچ بررسی در پست الکترونیکی ؟

یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان CNET گزارش که IRS آنها را فرستاده یک نامه تایید پرداخت خود را اما که آنها دریافت نکرده خود را چک.

"هفته گذشته من یک نامه در ایمیل و گفت که من پرداخت. اما من نه" یک CNET خواننده گزارش شده بود پس از گرفتن تایید نامه IRS می فرستد 15 روز پس از آن را می فرستد پرداخت.

IRS نیست پاسخ به سوال ما در مورد چگونگی آن دسته پرداخت گزارش فرستاده شده اند اما مردم می گویند می گم.

وجود دارد یکی دیگر از IRS فرم شما هنوز هم نیاز به فایل ؟

اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا دریافت مزایای دولتی IRS باید به طور خودکار ارسال بررسی خود را بدون نیاز به انجام هر چیزی.

اگر شما یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم, حال درآمد ناخالص در سال 2019 تحت $12,200 -- و یا $24,400 به عنوان یک زن و شوهر -- و نمی فایل بازگشت برای سال 2018 یا 2019, شما ممکن است نیاز به IRS یک بیت از اطلاعات را قبل از آن می توانید روند خود را پرداخت. سر به غیر Filers سایت و ببینید اگر IRS چیزی از شما نیاز دارد.

این nonfilers ابزار در دسترس خواهد بود تا اکتبر. 15 IRS گفته CNET و افرادی که ثبت نام برای پرداخت با استفاده از این ابزار قبل از دریافت چک خود را تا پایان سال است.

mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

خود محرک بررسی داخل ؟

سارا تو/CNET

سعی کنید IRS من پیگیری پرداخت پرتال اول

آن را به ارزش دیدن IRS' پورتال آنلاین طراحی شده برای پیگیری وضعیت خود را در سال 2020 پرداخت. به طور کلی آن را باید به شما بگویم زمانی که چک خود را پردازش می شود و چگونه شما آن را دریافت خواهید کرد (برای مثال به عنوان یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی). اگر من ابزار پرداخت نمی کند شما را به اطلاعات شما می تواند درک کند و یا می گوید بررسی خود را در راه است و شما دریافت نکرده اند, آن, شما ممکن است نیاز به در نهایت گزارش این اختلاف به IRS.

آیا شما یک "نیاز به اطلاعات بیشتر' message از من پرداخت برنامه ؟

اگر من پرداخت ابزار به شما یک تاریخ پرداخت اما شما هنوز دریافت نکرده اند پول خود را IRS ممکن است نیاز به اطلاعات بیشتر. بررسی کنید من پرداخت دوباره ابزار و اگر این گزارش "نیاز به اطلاعات بیشتر" این می تواند نشان می دهد که بررسی خود را برگردانده شده است چرا که اداره پست قادر به ارائه آن IRS نماینده CNET.

پس از دیدن "نیاز به اطلاعات بیشتر" پیام این ابزار آنلاین به شما اجازه وارد کردن اطلاعات بانکی خود را برای دریافت پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی شما. IRS گفت: اگر شما خود را به ارائه اطلاعات حساب بانکی سازمان برگزار خواهد شد خود را پرداخت تا آن را دریافت یک آدرس پستی در حال حاضر. سر به IRS تغییر آدرس صفحه برای چگونه برای به روز رسانی آدرس خود را با IRS.

می تواند شما را به طور تصادفی خود را به پایین پرتاب چک یا کارت اعتباری در سطل زباله?

چهار میلیون نفر را از دریافت محرک پول در کارت اعتباری بدهی به نام تاثیر اقتصادی پرداخت کارت به جای یک مقاله را بررسی کنید. EIP کارت می رسد در یک دشت پاکت IRS گفت: با "پول دارنده کارت شبکه خدمات" به عنوان فرستنده.

برخی از مردم از مصرف آن را برای ایمیل های ناخواسته ممکن است به اشتباه انداخته این نامه ها به دور است. اگر شما نابجا و یا دور انداخته می شود کارت خود را EIP کارت سرویس پرسش و پاسخ در مورد چه باید بکنید اگر کارت خود را از دست داده و یا به سرقت رفته است. شما همچنین می توانید تماس 800-240-8100 به درخواست جایگزینی است. رایگان است به گفته یک سخنگوی وزارت خزانه داری. به درخواست یک کارت جدید را فشار دهید گزینه 2 وقتی از شما خواسته.

اما EIP کارت سایت می گوید: "کارت خود را غیر فعال می شود برای جلوگیری از هر کسی از استفاده از آن و جایگزینی کارت دستور داده خواهد شد. هزینه ها ممکن است اعمال می شود."

ما توصیه می کنیم به تماس های تعداد بالا برای از دست رفته و یا سرقت کارت و صحبت کردن با یک نماینده.

آیا IRS ارسال بررسی خود را به یک حساب بسته شده?

خود را چک کنید ممکن است منعکس بازگشت به IRS اگر این سازمان در تلاش برای ارسال پرداخت خود را به یک شرکت-بسته حساب بانکی و یا به طور موقت کارت اعتباری بدهی preparer مالیاتی تنظیم برای شما. اگر پرداخت خود را بازگردانده شد به IRS آژانس خواهد شد ایمیل خود را چک کنید به این آدرس فعلی آن بر روی فایل برای شما.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

آیا دولت فدرال رهگیری پرداخت خود را?

اگر شما مدیون حمایت از کودکان IRS می تواند کامپیوتر خود را پرداخت برای پوشش گذشته به علت پشتیبانی می کند. دفتر خدمات مالی شما ارسال خواهد شد توجه اگر این اتفاق می افتد.

بود خود را پرداخت بخشی از آنچه که شما فکر می کنم شما بدهکار?

متفاوت اما مرتبط به موضوع می تواند یک تغییر در درآمد خود را در سال 2020 است. در برخی موارد IRS ممکن است شما را مدیون پول بیشتری از شما دریافت اگر رقم درآمد مورد استفاده برای محاسبه پرداخت خود را از اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2018 یا 2019 کمتر است در سال 2020 است.

اگر شما در حال حاضر جدید وابسته به مانند یک کودک که نیست منعکس شده در اظهارنامه مالیاتی خود را, شما ممکن است بدهکار پول بیشتر. در هر صورت IRS گفت: ادعای شما می توانید مقدار اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی هنگامی که شما فایل را در سال آینده. ما توصیه می کنیم نگه داشتن مفصل ضبط بنابراین شما فراموش نکنید.

آیا کسی آن را به سرقت از صندوق پستی خود را و یا گول زدن شما ؟

هر چند آن را غیر معمول شما ممکن است باور شما بوده ام به فریب خوردن خود را پرداخت و یا آن را به حال به سرقت رفته است. کمیسیون تجارت فدرال دارای یک وب سایت که در آن شما می توانید گزارش یک سرقت محرک را بررسی کنید. ما خواسته ایم IRS چه دیگر مراجعه شما اگر این وضعیت در مورد شما صدق می کنیم و به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب. اگر شما نگران در مورد سرقت, شما می توانید ثبت نام برای USPS خدمات است که شما ارسال یک عکس از هر قطعه از پست های آینده راه خود را -- از جمله خود محرک پرداخت.

نحوه تماس به نمایندگان در مورد خود را در اواخر محرک چک کنید

اگر شما در رسیدن به IRS از طریق تلفن آن را یک ایده خوب را به خودتان مقدار زیادی از زمان برای تماس. ما نمی شود شگفت زده اگر حجم تماس هستند و یا اگر مکالمات نگاهی به برخی از زمان. آن را نیز ایده های هوشمند خود را برای جمع آوری اطلاعات در مقابل شما مانند یک کپی از خود را در تازه ترین مالیاتی و نامه ای که IRS ارسال اگر شما دریافت یک.

ظرف 15 روز پس از آن را می فرستد خود را پرداخت IRS باید ایمیل شما یک تایید نامه پرداخت. در پایین نامه شماره شما می توانید تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر: 800-919-9835.

در مارس IRS اضافه شده از 3500 تلفن نمایندگان برای کمک به با مشکلات احتمالی در خصوص پرداخت. IRS به کمک شماره 800-829-1040.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن