Infinite هند کلون خواهد نیاز به مقدار زیادی از شانس و پول به از نو خلق کردن سحر و جادو اصلی


tiktok.png
تصویر: Infinite

زمانی که شرکت چینی Bytedance را برنامه Infinite رو بوت از هند پس از یک مرز برخورد که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته هند تجربه کنجکاو مخلوطی از احساسات — خشم در برابر چین به عنوان به خوبی به عنوان یک احساس عمیق از دست دادن.

Infinite یک پدیده بر خلاف هر گونه دیگر در اینجا ساخت ستاره از روزمره سرخپوستان از روستاها و شهرهای کوچک که هرگز تا به حال کشف شده است و هرگز اگر نه برای 15-دوم متوسط. برای اولین بار سرخپوستان از تمام جنبه های زندگی می تواند اتصال و سرگرم کردن یکی از دیگری حتی درآمد یک مبلغ مرتب در حالی که انجام این کار. ممنوعیت Infinite به طور ناگهانی به پایان رسید و همه از آن.

آن را گرفته برای خانه رقیب به عجله به آن بزرگ و فضای خالی سمت چپ توسط Infinite, همه با امید گرفتن چینی برنامه تخت. بلو Indya, Mitron, Chingari, Roposo و چند نفر دیگر را روشن توربین های آنها را به استفاده از این فرصت منحصر به فرد برای تهیه این تقریبا نیاز سیری ناپذیر برای معتبر سرگرمی.

ادامه مطلب: هند ممکن است ممنوع Infinite اما این برنامه برای کاربران democratised stardom برای همیشه لطفا برای

از این Mitron دریافت کرده سنگین سهم توجه: برای اولین بار برای ممنوع بودن از فروشگاه بازی گوگل برای نقض آن دادن و حداقل قابلیت های سیاست و سپس برای آنچه در آن می گوید عظیم ترافیک روزانه آن را تجربه که در آن ادعا شده به ضرب گلوله توسط یازده بار پس از ممنوعیت. Mitron همچنین گفت که آن را به دست آورده بیش از 17 میلیون ثبت محبوبیت فقط در دو ماه بودن در فروشگاه بازی.

Sharechat که توصیف خود را به عنوان هند بزرگترین منطقه ای برنامه های رسانه های اجتماعی با بیش از 150 میلیون کاربر ثبت شده و 60 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر 15 زبان هندی اعلام کرد که فیلم کوتاه برنامه Moj وارد شده بیش از 15 میلیون دانلود فقط در چند روز پس از ممنوعیت. یکی دیگر از برنامه Chingari می گوید آن را به دست آورده بیش از 25 میلیون دانلود و نزدیک به 3 میلیون نفر روزانه کاربران فعال.

در مقابل, Infinite در هند دریافت شد حدود 660 میلیون بار

برخی از برنامه ها نیز شروع به آزمایش با مدل های جدید برای گسترش برسد. Chingari به عنوان مثال ارائه شده است به پرداخت موسیقی آهنگسازان در آن پلت فرم مبتنی بر چگونه محبوب آهنگ های خود را دریافت کنید. ترافیک موج فرستاده اند این شرکت ها به tizzy استخدام توسعه دهندگان و طراحان و مدیران تجاری و محصول مدیران.

اما در اینجا مالش است. تبدیل به یک Infinite در حال رفتن به شامل ترکیبی از چیزهایی است که تقریبا هیچ کس در روی آن ضربه بزنید. اولا یک برنامه می خواهد برای رسیدن به یک مقیاس خاص و با این مقیاس می تواند تنها با یک مقدار عظیم از سرمایه است. حدس می زنم که جای به ظاهر بی پایان مقدار سرمایه ؟ اگر شما حدس زده چین حق با شماست.

چین در حال حاضر سرمایه گذاری صدها میلیارد دلار به شرکت های هندی اما حتی اگر شما چشم پوشی از خرد کردن طنز از تلاش برای جمع آوری پول از چین برای هند Infinite کلون یک قانون جدید به تازگی تصویب شده توسط دولت مودی خاص نیاز به موافقت دولت اگر پول نقد سرچشمه از یک شرکت واقع در کشور است که سهام یک مرز مشترک با هند — به عبارت دیگر چین است.

آناند Lunia موسس شریک در هند هوش است که سرمایه گذاری در ShareChat و Roposo گفت: در یک بار اقتصادی گزارش که “اکثر نرم افزار دیدن محبوبیت امروز را از دست خواهد داد 90 درصد از مردم در یک ماه است.”

ادامه مطلب: با وجود وحشیانه مرز درگیری میان هند و چین با تکنولوژی اوراق قرضه خواهد شد بسیار سخت برای شکستن

چه سرمایه شما می شود که میلیون ها دلار مورد نیاز برای بازاریابی و مشتری و خالق کسب. اگر شما اتفاق می افتد به گرفتن همه که شما هنوز هم باید برای اطمینان حاصل شود که پلت فرم خود را می تواند ارائه یک تجربه کاربر لذت بخش تا مردم آمدن نگه دارید. فقط برای فراهم کردن کاف مثال از یک برنامه موفق شده است که مواد غذایی, برنامه Zomato دریافت کرده است $840 میلیون دلار به عنوان از ژانویه سال 2020 بیش از حدود هفت سال است.

البته هیچ یک از این حتی می تواند از راه دور ممکن است بدون جامد مهندسی لغو احکام صادره ی که قادر به ساخت اخرین تغییرات سلیقه ای از توصیه ها و موتور. این نیاز به حداقل $50-$100 میلیون, با توجه به برجسته VCs در هند که صرف زمان قابل توجهی در دره سیلیکون به عنوان کارآفرینان و سرمایه گذاران است.

تاپیک عجیب و غریب, جالب, داستان کوچک دربارهی مهندسی و توسعه محصول لغو احکام صادره ی است که بخشی از این داستان است. معلوم می شود که یک محقق امنیتی کشف منشاء واقعی از Infinite طالب Mitron کد. در آمد آن از سیمان پاکستان از طریق یک پلت فرم در سراسر مرز دوبله TicTic که فروخته شد به مدیر عامل شرکت از هند کوتاه-تصویری برنامه برای لاشی $34.

در حال حاضر هر کس اقدام به خرید کد از مکان هایی مانند CodeCanyon و Github برای تعمیر سریع اما زمانی که به کسی است که با استفاده از آن بر اساس یک دراز مدت آن است که روشن و پرچم قرمز نشان می دهد ناتوانی در ساخت یک جامد از ویژگی های.

“ما در این صنعت در طول تاریخ هرگز an end-to-end محصول توسعه صنعت آن بوده است و آن خدمات و صنعت” گفت: Jayanth Kolla بنیانگذار همگرایی کاتالیست جهانی تحقیق و مشاوره شرکت در نعناع. “The end-to-end محصول فکر خود را گم شده در هند برای طولانی ترین زمان به خصوص نرم افزار توسعه محصول تا همین اواخر,” او اضافه شده است.

مفید اخطار توسط Kolla است که در خدمت همه Infinite کلون هست: هر خط از کد است که به بررسی دقیق و پر زحمت برای ریشه ها و اشتباهات در هنگام راه اندازی است جمع آوری کمک های مردمی و خارج از قفسه-کد می تواند یک لحظه مقابله شکن.

در همین حال میلیون ها نفر از سابق Infinite ستاره در حال فرار به یوتیوب و Instagram-که آمده است با خود کلون به نام قرقره. در همان زمان این ستاره ها نیز مخفیانه به امید و انتظار برای Infinite بازگشت که ممکن است به خوبی اتفاق می افتد اگر همه چیز سرد قابل ملاحظه ای بین هند و چین از وجود بیش از حد پول در خطر است.

اگر این اتفاق می افتد بیشتر از این بازیکنان جدید خواهد بود نان تست. حتی اگر آن اتفاق نمی افتد, نمی شود جای تعجب نیست اگر بسیاری از بازیکنان در این لیست تبدیل پانوشت در تاریخ به دلیل طاقت فرسا مقدار از پول و سخت به پیدا کردن استعداد های مورد نیاز به یکی از این برنامه ها است.

مربوط به پوشش

Infinite برای توقف عملیات در هنگ کنگ

آن را می آید به چین تحمیل جدید آن قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ است.

کره جنوبی تنظیم جریمه Infinite بیش از نادرست کودک داده

کره کمیسیون ارتباطات گفت: شرکت چینی جمع آوری داده ها از کودکان بدون اجازه از ولی قانونی آنها.

هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, UC Browser, Weibo و WeChat

دولت هند ممنوعیت پس از آن ارتش هند به درگیری با نیروهای این کشور در مرز شمالی.

Infinite رفع نقص های امنیتی است که می تواند به هکرها اجازه دستکاری حساب های دسترسی به اطلاعات شخصی

محققان در بررسی نقطه کشف ‘چند’ حفره های امنیتی در یکی از جهان محبوب ترین برنامه های تلفن همراه.

Infinite گوگل و توییتر تسلط 2019 برنامه رتبه بندی (TechRepublic)

AppsFlyer سالانه شاخص عملکرد یافت که Infinite است که به سرعت تبدیل به یک جهانی در رسانه های اجتماعی نیروی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im