هیچ سیگنال? این فناوری جدید می تواند به رفع بزرگترین سرخوردگی خود را با قطار سفر

شبکه تلفن همراه اپراتور در انگلستان شده اند خواست برای کمک به پایان دادن به اینترنت شکاف در این کشور به راه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

شبکه تلفن همراه اپراتور در انگلستان شده اند خواست برای کمک به پایان دادن به اینترنت شکاف در این کشور به راه آهن با آنتن جدید فن آوری است که می تواند به بهبود اتصال تلفن همراه برای هزاران نفر از مسافران است.

دولت بریتانیا ارائه کرده است £200,000 در بودجه به اپراتورها که می تواند به توسعه یک نمونه جدید آنتن که می تواند متصل به زیرساخت های موجود در خطوط راه آهن بریتانیا.

امید است که تجهیزات جدید مسکن سلول های کوچک و آنتن های بی سیم را می توان متصل به برق تجهیزات خط هوایی (اوله) نصب بیش از تقریبا یک سوم از خطوط راه آهن بریتانیا شبیه به تکنیک های موفقیت در اتریش به منظور بهبود راه آهن اتصال چالش است.

ارتباطات ارائه دهندگان خدمات نامیده شده اند به کار با شبکه راه آهن به آمده تا با طرح های ابتکاری برای محاکمه فاز از پروژه.

Grant Shapps, انگلستان, حمل و نقل, وزیر گفت: این پروژه می تواند در هموار کردن راه برای یک "راه آهن از فردا" در حالی که پایان دادن به یک مشکل است که رنگ باخته راه آهن مسافران سفر برای سال.

"آن است که فقط به اندازه کافی خوب نیست که مسافر اتصال تلفن همراه تجربه است که هنوز هم فقیر blighting تلاش های ما برای کار و فروشگاه و ارتباط روزمره در سفر" گفت: Shapps.

"بهره برداری از نوآوری و به روز رسانی زیرساخت های موجود ما می توانیم ساخت راه آهن از فردا و پیدا کردن راه حل مقرون به صرفه برای بهبود سفر برای مسافران است. من مصرانه از اپراتورهای مخابراتی برای مطابقت با جاه طلبی ما و ما متعهد به همکاری نزدیک با هم به طراحی تجهیزات و حرکت رو به جلو در مرحله بعدی از این بازی هیجان انگیز trial."

ببینید: راهنمای برای تبدیل شدن به یک انتقال دیجیتال قهرمان (TechRepublic حق بیمه)

برنامه های جدید همزمان با تحقیقات جدید راه اندازی شده توسط دولت بریتانیا در بخش حمل و نقل (DfT) و منتشر شده توسط مستقل ناظر بر حمل و نقل تمرکز داشت که مسافر را تجربه اتصال به اینترنت در قطار افتاد و زیر انتظارات خود را.

اطلاعات جمع آوری شده توسط محققان پیشنهاد شده است که حدود 96 درصد از ترافیک داده ها تولید می شود در حالی که مسافران سفر در قطار انجام شد و بیش از شبکه تلفن همراه اتصالات در حالی که تنها حدود 4 درصد انجام شد بیش از این در هیئت مدیره Wi-Fi.

متوسط internet download توان از مسافران قطار' اتصالات بود دوام 3.3 مگابیت در ثانیه برای 3G و 4G در مقایسه با 1.4 مگابیت در ثانیه برای اتصالات Wi-Fi. در مقايسه با مصرف کنندگان به طور کلی دستیابی به 6.8 مگابیت در ثانیه و 10.6 مگابیت در ثانیه به ترتیب در سراسر کشور است.

به جای سرمایه گذاری در اضافی و گران قیمت مسیر-سمت دکل پژوهش بودجه توسط وزارت حمل و نقل یافت اتصال آنتن به زیرساخت های موجود می تواند به طور موثر افزایش سرعت در حالی که کاهش هزینه های.

اپراتورهای تلفن همراه در حال حاضر در حال تشویق به توسعه فن آوری برای مرحله بعدی دادگاه که تست خواهد شد که چگونه آنتن ها را می توان با خیال راحت به اعمال یک خط راه آهن. امید است مناسب نمونه می توان trialed در ماه مارس سال 2021.

ببینید: وردپرس بهتر رفت و آمد در سن coronavirus

شارلین Wallace, شبکه راه آهن, مدیر مسافر و تجربه مشتری گفت: "ما علاقه مند به کار با دولت و آموزش و اپراتورهای مخابراتی برای ارائه بیشتر سازگار و قابل اعتماد پوشش تلفن همراه است که باعث بهبود مسافران سفرهای کارآمد و مقرون به صرفه در راه است."

دیگر تلاش های اخیر به انگلستان راه آهن بیشتر مسافر پسند شامل £9.4 m پروژه های راه اندازی شده توسط DfT در اواسط ماه ژوئن با هدف در آوردن در چنین نوآوری به عنوان 5G Wi-Fi هیدروژن مجهز حمل و نقل قطار صندلی مبادله برنامه ها و خود-گرمایش اسلب بتنی برای جلوگیری از مسافران از لغزش بر روی یخ سیستم عامل است.

نوآوریtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب