به عنوان بسیاری از ما در حال اجرا هستند از مواد غذایی در خانه رو به قفسه های خالی و صف های طولانی در فروشگاه مواد غذایی و مایل به حمایت از ما رستوران محلی اقتصاد در این زمان دشوار سفارش گرفتن از نقاط محلی مورد علاقه خود را به نظر می رسد مانند یک ایده عالی است. درست است ؟

به خوبی پاسخ این است که پیچیده تر است. در حالی که کارشناسان می گویند که شما می *توانید* با خیال راحت سفارش غذا برای انتخاب کنید تا در طول COVID-19 شیوع شما باید عمل به احتیاط و نباید آن را برای هر وعده غذایی.

استاد بهداشت عمومی Jagdish Khubchandani هشدار در برابر خطرات ناشی از استفاده از carryout و یا تحویل به عنوان تنها وسیله ای برای گرفتن مواد غذایی در حالی که در قرنطینه به عنوان آن به شمار برخی از خطرات بهداشتی.

“ذرات ویروسی را می توان بر روی ظروف مواد غذایی و یا مواد غذایی” او توضیح می دهد که به طور انحصاری به SheFinds “بنابراین غذا خوردن خوب است هنگامی که آن را کاملا ضروری است اما نه روزانه.”

“فرکانس باید کاهش یابد” او هشدار می دهد–و نه فقط به خاطر رمان شیوع کروناویروس.

“حدود 20-30% آمریکایی به بیماری های منتقله از راه غذا در هر سال است. خدمات مواد غذایی کارگران تقریبا مشابه شیوع بیماری های منتقله از راه غذا. بنابراین وجود یک خطر عمومی,” او توضیح می دهد.

“در حالی که ما باید قوانین و مقررات در محل, خدمات مواد غذایی کارگران اغلب ممکن است کار می کنند در حالی که بیمار است و ممکن است عمل توصیه می شود همه رفتارها.”

اقتصادی استرس و ترس از دست دادن شغل خود را نیز ممکن است درایو کارگران به نشان می دهد تا زمانی که آنها به خوبی احساس نمی شود. “یکی دیگر از نگرانی های است که نمی دانستند چگونه تازه از مواد غذایی است که از آن ساخته شده بود و یا اگر هر یک از کارگران ممکن است بدون علامت باشد. “اوه!

بنابراین–آنچه شما باید انجام دهید ؟

خرید کارت های هدیه. بهترین راه برای حمایت از خود را در رستوران های محلی است برای خرید کارت های هدیه ای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تاریخ بعد. این فراهم می کند درآمد به کسب و کار بدون قرار دادن هر گونه کارگران در راه آسیب است. شما همچنین می توانید آنها را به دیگران به عنوان هدیه!

ببینید چه اقدامات ایمنی آنها در حال گرفتن. ضروری کسب و کار مورد نیاز هستند به دنبال خاص اجتماعی فاصله پروتکل به منظور باز بماند و این شامل رستوران ها و موسسات غذایی. قبل از قرار دادن سفارش خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها در حال بدست گرفتن گام های لازم برای ایمن نگه داشتن شما. سیاست های جدید باید پست شده در شرکت نما سایت یا حساب های رسانه های اجتماعی. برای مثال آنها نیاز مشتریان به خط شش فوت از هم جدا در takeout پنجره ؟ این اقدامات احتیاطی می تواند یک تفاوت بزرگ.

پوشیدن چهره و پوشش. دنبال سی دی راهنمای ضروری در حال اجرا errands خود را–پوشیدن پارچه صورت پوشش و پایه 6 فوت جدا از دیگران در خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im