BMW بررسی در خودرو, اشتراک, برای, هوشمند, متصل, خدمات

هنگامی که ما خرید یک ماشین جدید در بازار امروز, آن است که اغلب مورد است که شما می توانید انتخاب کنید برای اض

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399

هنگامی که ما خرید یک ماشین جدید در بازار امروز, آن است که اغلب مورد است که شما می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن لمس شخصی برای هزینه های اضافی: صندلی بخار یک رنگ خاص رینگ چرخ ،

اما هنگامی که ماشین برگ های این نمایشگاه است و در یک مشتری دست فراتر از تعمیرات و یا شاید نادر ارتقاء کمی وجود دارد اتاق را برای تولید کنندگان به تولید درآمد اضافی از فروش می باشد.

همچنین نگاه کنید: این خودرو به نظر می رسد در زیر جاده ها برای افزایش ایمنی در باران و برف

با ورود تلفن همراه راه حل های اینترنت اشیا (IoT) و در ماشین اتصال این بازی تغییر -- و صنعت خودرو در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری در همان اشتراک مبتنی بر مدل است که دیگران مانند جریان محتوای ارائه دهندگان در حال حاضر در حال تغییر است.

اولی به نظر می رسد مشتاق به این تغییر در روند مصرف کننده. این هفته خودروساز اعلام کرد مجموعه ای از خدمات جدید در پشت سر هم با آن به روز رسانی وسیله نقلیه, سیستم عامل, سیستم عامل نسخه 7 شامل چه چیزی می تواند مبتنی بر اشتراک پیچ فایرفاکس برای صاحبان.

در حالی که وجود دارد هیچ بتنی جزئیات بیشتر در مورد چگونه اشتراک ها کار خواهد کرد خرید خواهد بود ساخته شده از طریق BMW ConnectedDrive فروشگاه.

"BMW در حال حاضر ارائه می دهد مشتریان خود خدمات دیجیتالی و اضافی خودرو توابع در قالب دیجیتال پس از فروش که برخی از آنها عمیقا جاسازی شده در این خودرو نرم افزار" BMW می گوید. "در ایالات متحده اولی درایو ضبط و ارائه شده است از طریق یک برنامه آزمایشی. در آینده نزدیک توابع اضافی اضافه خواهد شد که می تواند دسترسی خودرو های موجود در سخت افزار و نرم افزار مانند برخی از توابع راحتی یا راننده کمک سیستم است."

CNET: COVID-19 کلاهبرداری به دنبال خود بانک اطلاعات با غلط وعده سپرده نقدی

این خودروساز می گوید که در نقطه ای از تولید سخت افزار و نرم افزار خواهد شد در آینده اثبات, اجازه می دهد مشتریان به انتخاب کردن ویژگی های جدید در صورتی که مایل که در حال تحویل به اتومبیل های خود را از طریق راه دور و ارتقاء نرم افزار.

به گزارش وبلاگ خودرو, این می تواند شامل گرمکن صندلی راننده و کمک راه حل یا کروز کنترل.

TechRepublic: "جهان واقعا در حال تغییر': چرا از لینوکس بر روی دسکتاپ است که مصرف یک جهش ناگهانی به جلو

در حالی که این امکان افزایش انعطاف پذیری و سفارشی سازی برای مشتریان -- مانند به عنوان تنها ثبت نام برای صندلی گرم در طول ماه های زمستان -- پرداخت برای خدمات اضافی پس از مبلغ سرمایه گذاری اولیه از خودرو جدید ممکن است به سلیقه هر کس.

این اولین تاخت و تاز کردن به اشتراک مبتنی بر ارائه شده است که اولی ساخته شده است اما. همانطور که اشاره شد توسط Engadget در سال 2019 این خودروساز تلاش برای تحمیل هزینه سالانه 80 دلار برای صاحبان خودرو به استفاده از اپل CarPlay ابتکار به سرعت اوراق با توجه به شکایات مشتری.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن