Macquarie مخابرات به سرمایه گذاری AU$17 میلیون اولیه ساخت جدید کانبرا مرکز داده

تصویر: Macquarie مخابرات Macquarie مخابرات اعلام کرده است که سرمایه گذاری اولیه AU$17 میلیون دلار برای ساخت ی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
aidan-tudehope-managing-director-macquarie-government-1.jpg
تصویر: Macquarie مخابرات

Macquarie مخابرات اعلام کرده است که سرمایه گذاری اولیه AU$17 میلیون دلار برای ساخت یک مرکز داده در آن کانبرا پردیس برای دیدار با افزایش تقاضا برای مک کواری دولت ابر و امنیت سایبر خدمات.

ساخت و ساز از مرحله یکی از Intellicentre 5 (IC5) -- که خواهد شد از ویژگی های اولیه ظرفیت 1.5 مگاوات -- آغاز خواهد شد در ماه جولای است و با توجه به اتمام ماه دسامبر است.

پس از تکمیل کامل کانبرا پردیس متشکل از IC4 و IC5 خواهد شد که در مجموع ظرفیت 4MW با گزینه ای را برای گسترش بیشتر اگر ظرفیت اضافی مورد نیاز است.

مک کواری نیز تبلیغ تسهیلات بود که طراحی شده برای دستیابی به ردیف IV مرکز داده استاندارد و خواهد بود SCEC منطقه 5 آماده برای مدیریت دولت ابر حجم کار.

"ادارات دولتی نیاز به وضوح بیش از اطلاعات حاکمیت-که کنترل داده ها که در آن اقامت کند و چه کسی دسترسی دارد. ما پوشش این پایگاه با تضمین استرالیا و کنترل دسترسی تنها توسط دولت استرالیا-پاک متخصصان" مکواری دولت مدیر عامل Aidan Tudehope گفت.

"این IC5 جنوبی پناهگاه در Macquarie مراکز داده' کانبرا پردیس نیز با ارائه یک پناهگاه امن برای سازمان های که نمی خواهید تمام تخم مرغ خود را در یک سبد که آیا تقسیم داده ها بین ما امکانات و یا دیگر ارائه دهندگان."

این آخرین سرمایه گذاری به امکانات آن توسط Macquarie مخابرات به شرح زیر شرکت ساخت و ساز مداوم از آن Intellicentre 3 شرق (IC3 شرق) تسهیلات در Macquarie Park, مرکز داده دانشگاه. ساخت و ساز از امکانات است که ارائه خواهد شد ظرفیت اولیه 2.4 مگاوات در ماه ژانویه آغاز شد.

هنگامی که به طور کامل نصب شده و همراه با رتبهدهی نشده است ساخته شود IC3 غرب شرکت را 33MW از ظرفیت بین IC3 شرق و غرب و 10MW ظرفیت در IC2.

"ما در حال تزریق حدود AU$100 میلیون دلار به اقتصاد این مرحله یکی از ساخت از ما IC3 hyperscale سیدنی تسهیلات در ما Macquarie Park, مرکز داده دانشگاه و جدید IC5 جنوبی پناهگاه ما در کانبرا دانشگاه" مک کواری مراکز داده گروه اجرایی دیوید هرست گفت.

در پایان سال گذشته این گروه را به ثمر رساند AU$20 میلیون قرارداد با اداره مالیات استرالیا (ATO) برای تحویل امن دروازه اینترنت (SIG) و cybersecurity خدمات.

تحت اولیه قرارداد سه ساله, Macquarie مخابرات ارائه آن SIG خدمات برای حفظ ارتباط بین ATO در آن محیط و اینترنت. این شامل اعمال نفوذ شرکت عملیات مرکز داده مراکز ASD-گواهی محاسبات ابری سیستم عامل است.

در طول نیمه اول آن سال نتایج 2020 این شرکت گزارش 9 درصد رشد در درآمد به AU$132 میلیون دلار و درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation (EBITDA) افزایش 8% به AU$27.6 میلیون. این جریان از طریق به 7 درصد کاهش در سود خالص پس از کسر مالیات به AU$7.6 میلیون نفر است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن