آمازون جف بزوس می افزاید: 13 میلیارد دلار به ارزش خالص در یک روز - CNET

جف بزوس هنوز هم بسیار غنی است. جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اضافه شده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
Jeff Bezos

جف بزوس هنوز هم بسیار غنی است.

جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اضافه شده 13 میلیارد دلار به ارزش خالص روز دوشنبه. مالی توسعه مجموعه یک رکورد بزرگترین واحد در روز افزایش هر یک نفر پس 2012, بلومبرگ گزارش داد. این یک روز افزایش احتمال یک نتیجه از آمازون سهام پریدن بیش از 7 درصد در روز دوشنبه پس از کشویی در هفته گذشته.

اگر چه ما اقتصاد منقبض شده میان coronavirus همه گیر بزوس همچنان یکی از ثروتمندترین مردم جهان را. او در حال حاضر ارزش دلار 189.3 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. بزوس گزارش شده است که در مسیر تبدیل شدن به اولین trillionaire توسط 2026.

آمازون گزارش درآمد در ماه آوریل نشان داد که درآمد این شرکت شروع به پریدن کرد 26 درصد به $75.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول و جلوتر از وال استریت انتظارات با توجه به افزایش سفارشات مشتری در میان همه گیر.

در علاوه بر این به عنوان مدیر عامل شرکت آمازون یک شرکت به ارزش بیش از 1 تریلیون دلار در این سال بزوس صاحب واشنگتن پست و روزنامه و آبی منشاء یک موشک و سفر به فضا شرکت او در سال 2000 تاسیس. در ماه فوریه بزوس گزارش صرف $165 میلیون وارنر و مستغلات تاریخی بورلی هیلز ملک تنظیم یک رکورد برای لس آنجلس-منطقه مسکونی در معاملات املاک و مستغلات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن