تسلا مدل S باتری گسل شناخته شده بودند موضوع در داخل خودروساز گزارش می گوید - Roadshow

تسلا ادعا دانست و در مورد نقص اما هرگز آن را گزارش. Emme Hall/Roadshow مقامات در تسلا گزارش می دانست از مسائل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399

تسلا ادعا دانست و در مورد نقص اما هرگز آن را گزارش.

Emme Hall/Roadshow

مقامات در تسلا گزارش می دانست از مسائل اطراف اولیه مدل S باتری و سیستم های خنک کننده اما گزارش نقص به مناسب سازمان های نظارتی با توجه به بیرون درز ایمیل.

Business Insider در گزارش روز پنج شنبه گذشته در به بیرون درز ایمیل است که بنا به گزارش ها می گویند معیوب لوله های خنک کننده برای باتری در بر داشت راه خود را به تسلا مدل S وسایل نقلیه بین 2012 و 2016. با توجه به ایمیل های تسلا به پایان رسید و ارتباط آن با خاص چینی تامین کننده و شروع ساختمان لوله خود را. اما در حالی که این کار با تامین آن نصب اجزای معیوب و فروش EVs به هر حال.

روز چهارشنبه لس آنجلس تایمز گزارش داد که دولت آمریکا در حال حاضر افتتاح ایمنی بررسی معیوب لوله های خنک کننده. اسناد موجود در اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی وب سایت و آژانس را بلافاصله بازگشت Roadshow درخواست برای اظهار نظر در این بررسی است. این روشن نیست که اگر این موضوع بخشی از همان رسیدگی به تسلا باتری نقص که آژانس افتتاح شد سال گذشته است. ملی ایمنی حمل و نقل تایید آن را در وسط تحقیقات خود را.

اما NHTSA به این روزنامه گفت: آن را "به خوبی آگاه" از گزارش های اطراف آن گفته بد لوله های خنک کننده. صاحبان گزارش از لوله های خنک کننده, نشت و افزایش خطر آتش سوزی. تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گذشته از باتری گلایه مدل S است موضوع به یک جداگانه رسیدگی به عدم صفحه لمسی. باید صفحه نمایش شکست آن را حذف ماشین های پشتیبان گیری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا مدل S محدوده می کشد بیشتر جلوتر از EV...

8:35tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب