چگونه عینک شنا را بهتر از هر کس دیگری آموزش دهیم

با این حال توجه داشته باشید که برای موج سواری یا قایق سواری نیازی به استفاده از عینک نیست. از دست زدن، مالش د

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با این حال توجه داشته باشید که برای موج سواری یا قایق سواری نیازی به استفاده از عینک نیست. از دست زدن، مالش دادن یا پاک کردن قسمت داخلی لنز خودداری کنید زیرا این کار می تواند به سرعت پوشش ضد مه لنز را که قابل تعویض نیست شکسته یا از بین ببرد. آنها در رنگهای روشن، با رنگهای متنوع لنز عرضه میشوند که تناسب راحت و تنظیم آسان را ارائه میدهند. عدهای نیز پوشیدن مایو را به خاطر اشغال کردن قسمت کمتری از بدن و راحتی مایو نسبت به لباس شنا ترجیح میدهند. قیمت عینک شنا: امروزه عینک های مختلفی برای شما شناگران و عزیزان علاقه مند به رشته های ورزش های آبی طراحی و تولید شده است که با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آنان و همچنین سبک حرفه ای و یا معمولی آن ها، قیمت عینک شنا نیز تعیین می شود. عینک های شنا در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند که مزایای مختلفی را به کاربر ارائه می دهند.

برای مثال، نمایش نتیجه مسابقات فوتبال در دایره مرکز زمین، یا در زمان پخش مسابقات شنا در تلویزیون، نمایش شماره خط هر شناگر و نمایش رکورد در پشت هر شناگر (که امکان مقایسه شناگران را به بینندگان مسابقه میدهد) نمونههایی عادی از کاربرد این سیستم است. در شرایط نور کم، لنز کهربایی به شفافتر کردن دید کمک میکند و سپس در شرایط روشنتر تابش خیره کننده را کاهش میدهد. لنز دودی: لنزهای دودی برای شناگرانی که به طور منظم در شرایط نور بسیار زیاد شنا میکنند عالی است و حسی مشابه عینک آفتابی ارائه میدهد. برای کاربرانی که در اوقات فراغت قصد دارند شنا کنند، یک لنز عینکی بزرگتر با واشرهای نرم تر، راحتی بیشتری را ارائه میدهد. زیرا ماسک دور چشم قرار می گیرد و دامنه دید بیشتری نسبت به عینک های سنتی ارائه میدهد. بسیاری از محدوده های عینک دارای 2 تا 4 پل بینی مختلف هستند و پل ها به راحتی قابل تعویض هستند. به این معنی که شما می توانید همه چیز را ببینید. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که در شرایط مسابقه هستند، اما همه میتوانند از آن بهره ببرند. برخی از برندها قابهای بزرگسالان را در دو اندازه (کوچک و معمولی) ارائه میدهند که امکان تناسب بهتر با اشکال مختلف صورت را فراهم میکند.

عینک شنا سوئدی: عینکهای شنا سوئدی در بازار به عنوان جدیدترین مدل شناخته میشوند، اما محبوبیت بیشتری در بین شناگران نشان میدهند. در حالی که برخی از مارکها، قاب مخصوص خانمها را نیز ارائه میدهند. دماغی یا گیره دماغ نیز باعث میگردد آب استخر داخل بینی شما نرود. همچنین میتوانید آنها را تشویق کنید که از عینک در حمام یا وان حمام استفاده کنند. اما در صورتی که جزو افراد حرفه ای و مسابقه ای هستید حتما باید از عینک شنای مسابقه استفاده کنید. شنا در شرق به قرن اول قبل از میلاد بازمیگردد. ماسک شنا: ماسک شنا به طور کلی یک گزینه محبوب برای کودکان است. ماسک های شنا گزینهای عالی برای راحتی دید در شنا هستند. اندازه آنها از عینک شنای سنتی بزرگتر است اما از ماسک غواصی کوچکتر است. اگرچه ممکن است گاهی اوقات باعث زخم شدن اطراف چشم شوند، اما مزایای آن بهگونهای است که تنها میتوان گفت استفاده از آن ضروری است. Da ta h as been g​en​er at ed ᠎by G​SA C on te​nt Generator ᠎DE᠎MO .

واشرها عموماً به شکل گرد و بیضی هستند که مورد دوم به دلیل تطابق بیشتر با شکل طبیعی چشم محبوب ترین است. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید عینک شنا مورد نظرتان را خریداری نمایید. از این رو، همان گونه که باور داشت، روزی دوباره زنده خواهد شد. احتمالا در پایان روز متوجه خواهید شد که چشمانتان قرمز، خشک، خارش دار و تحریک شده است. از آنجایی که همه عینکها در اندازههای فریم متفاوتی نیستند، پلهای بینی قابل تنظیم به اطمینان از تناسب کامل عینک با صورت شما کمک میکنند. لنز آیینه ای: لنزهای آینهای با بازتاب نور به دور از چشم به کاهش درخشش در شرایط بسیار روشن کمک میکنند. لنز آبی و بنفش (صورتی/بنفش): لنزهای آبی و بنفش در شرایط نوری کم تا متوسط از تابش نور بالقوه محافظت می کنند. این قسمت از راهنما به شما کمک میکند که کدام رنگ لنز برای شما هنگام شنا بهترین کارایی را دارد. برای درک این موضوع میتوانید یک روز را بدون عینک به شنا بگذرانید. کلر یک ماده شیمیایی است که برای از بین بردن آلودگیهای موجود در آب استفاده میشود. این مدل عینک ها بهتری گزینه برای شنا در فضای باز هستند. سازمانها راهنماییهایی دربارهٔ سلامت منتشر کردهاند که به شناگران برای جلوگیری از این خطرات کمک کند.

آخرین مطالب