T-Mobile پایین: مدیر عامل شرکت می گوید: قطع برق ممکن است به طور کامل ثابت برای چند ساعت بیشتر' - CNET

T-Mobile بود با سراسر کشور مسائل مربوط به دوشنبه است. گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET اگر شما T-Mobile سرویس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
tmobile-phone-2

T-Mobile بود با سراسر کشور مسائل مربوط به دوشنبه است.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

اگر شما T-Mobile سرویس با داشتن مسائل روز دوشنبه شما به تنهایی نیست. سومین حامل های بی سیم بود و داشتن مسائل گسترده در سراسر کشور تأثیر توانایی برقراری تماس و ارسال پیام های متنی شروع مدت کوتاهی بعد از ظهر ET.

پس از گذراندن بیش از 12 ساعت آنلاین در 1:03 a. m. ET صبح روز سه شنبه نویل ری T-Mobile رئیس جمهور از فناوری در توئیتر خود نوشت که پیام کوتاه و تماس بودند یک بار دیگر مشغول به کار است.

کاربران در سراسر کشور به توییتر گرفت به یاد داشته باشید قطع با T-Mobile و #TMobiledown افزایش به نقطه بالا در سایت ما موضوعات روند برای چندین ساعت دوشنبه. مسئله اصلی به نظر می رسد با تماس ها و متون با کاربران و گفت که داده بود کار به طور معمول.

پس از حدس و گمان در طول روز سرزنش قطع برق در یک شبکه پیکربندی رفته بد یا Distributed Denial-of-Service (یا DDoS) حمله T-Mobile مدیر عامل مایک Sievert نوشت: در یک پست وبلاگ اواخر دوشنبه شب که قطع شد ناشی از یک "ترافیک IP مربوط به موضوع است که ایجاد ظرفیت قابل توجهی در مسائل هسته شبکه" در طول روز است.

T-Mobile تایید به CNET که این موضوع نه یک حمله DDoS.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که ما صدها نفر از مهندسین و فروشنده شریک کارکنان در حال کار برای حل و فصل این موضوع" او در ادامه اضافه کرد که "تیم ما خواهد بود کار را از طریق شب به عنوان مورد نیاز برای دریافت این شبکه به طور کامل عملیاتی است."

ری اذعان کرد در یک صدای جیر جیر در 4:18 p. m. ET دوشنبه که حامل داشتن یک قطع و گفت که حامل "امیدوار است که این ثابت مدت کوتاهی."

در یک توییت ارسال می شود در مدت کوتاهی پس از 6 p. m. و ری گفت: حامل هنوز در حال کار برای رفع مشکل تماس ها و متون در حالی که توصیه که کاربران با استفاده از برنامه های مانند FaceTime, واتساپ و iMessage برای برقراری ارتباط است. در پست خود Sievert تکرار آن توصیه.

این برنامه بر خلاف سنتی اس ام اس پیام های متنی و یا تماس های صوتی ارسال پیام و تماس از طریق داده های جانبی از شبکه است که هنوز عملیاتی.

در آزمون روز دوشنبه بعد از ظهر T-Mobile data services به نظر می رسد به کار به طور معمول در شمال نیوجرسی هر چند من قادر به ارسال پیام های متنی و تا به حال مسائل مربوط به برقراری تماس در یک وان پلاس 8 5G.

یک CNET ویرایشگر در شهر نیویورک بود قادر به ارسال متون و iMessage با استفاده از آی فون اما تماس نمی شد کار بر روی هر دستگاه. یک ویرایشگر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به ذکر است که تماس کار نمی شد بیش گوگل Fi تلفن همراه و خدمات ارائه شده توسط گوگل است که متکی بر T-Mobile, Sprint و تلفن همراه آمریکا شبکه های مربوطه. اطلاعات و متون بیش Fi, اما مشغول به کار بود.

در علاوه بر این به گوگل Fi, T-Mobile زمینه شبکه ارائه خدمات برای چندین حامل های دیگر مانند آن مترو اعتباری تجاری و همچنین برای نعناع موبایل و تلفن همراه ساده.

در آزمایشات اولیه روز شنبه, وان پلاس 8 5G در نیوجرسی بود قادر به ایجاد و دریافت تماس و پیام های متنی و همچنین مرور صفحات وب و باز کردن ویدئوها در یوتیوب بیش از 5G.

Downdetector.com یک سایت که در آن کاربران می توانند گزارش قطع به ذکر مسائل با تمام حامل های بی سیم -- AT&T, Verizon, T-Mobile و Sprint.

AT&T و Verizon هر گفت که مربوطه خود را در شبکه های عامل به طور معمول و بدون مسائل. آزمون در شمال نیوجرسی در at&T و Verizon گوشی نشان داد که هیچ مسائل با تماس متون و یا داده ها به جز هنگامی که در تلاش برای متن و یا تماس با یک T-Mobile phone.

"ورایزون شبکه در حال انجام هست. ما در حال آگاه باشید که یکی دیگر از حامل است که با داشتن مسائل شبکه" ورایزون سخنگوی گفت CNET, در بیانیه ای. "تماس به و از که حامل ممکن است یک پیام خطا."

این شرکت همچنین در زمان موضوع را با Downdetector را گسترش شبکه خود را است که با داشتن قطع. "سایت های مانند Downdetector.com استفاده از محدود crowdsourced داده های گرفته شده از نمونه پست های اجتماعی که اغلب از نظر آماری ناچیز یا در واقع نادرست" از سخنگوی گفت.

"بسیاری از عوامل می تواند کمک به یک گزارش نادرست در یک شخص ثالث وب سایت" و اضافه کرد که به سادگی با جمع آوری این داده ها "نتیجه می تواند معیوب گزارش از عملکرد شبکه وقفه باعث گسترده miscommunication برای کاربران بی سیم."

با حداکثر سرعت دویدن است که در حال حاضر متعلق به T-Mobile نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب