تماشای فیلم های یوتیوب در همان زمان به عنوان دوستان خود را از راه دور. در اینجا چگونه - CNET

تماشای فیلم به طور همزمان با دوستان در حالی که تصویری چت. اعتبار ارسال پیامک دوستان شما دیده نمی شود در ماه خ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399
airtime-app

تماشای فیلم به طور همزمان با دوستان در حالی که تصویری چت.

اعتبار

ارسال پیامک دوستان شما دیده نمی شود در ماه خسته کننده می شود پس از مدتی به خصوص زمانی که آنها دوستان شما استفاده می شود به با هم به تماشای مورد علاقه خود را در تاریکی. خوشبختانه اگر شما از دست رفته آن شب خود را با بهترین دوستانمان شما می توانید اونا بازگشت. یک برنامه به نام اعتبار به شما امکان چت تصویری با دیگران در حالی که تماشای فیلم ها و فیلم های یوتیوب را بر روی صفحه نمایش شما با استفاده از چت. شما می توانید هر یک از دیگر واکنش و هر کسی می تواند مکث ویدیو به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

انواع فیلم و همچنین یوتیوب و ساوندکلاود یکپارچه به برنامه بنابراین شما می توانید به تماشای ویدیو های از موسیقی و یوتیوب شخصیت و حتی به اشتراک گذاری عکس ها با این گروه از دوربین بر روی تلفن خود و یا قرص. شما می توانید جریان روند آهنگ ها و فیلم ها با دوستان خود را بیش از حد.

در اینجا نحوه شروع و تصویری چت در حالی که تماشای فیلم با دوستان خود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 9 راه برای تماشای فیلم و نشان می دهد آفلاین

2:27

airtime

رها کردن emojis و فایل های Gif به چت تصویری.

اعتبار

راه اندازی یک اعتبار اتاق

پس از دانلود برنامه برای آی فون خود و یا دستگاه اندیشه خود را تنظیم پروفایل و اضافه کردن تمام دوستان خود را که شما می خواهید به چت تصویری با -- آنها نیاز به اعتبار حساب بیش از حد. سپس شما نیاز به ایجاد یک اعتبار اتاق: شیر ایجاد اتاق بر روی صفحه نمایش اصلی و سپس دوستان خود را دعوت به اتاق و روی بعدی.

اعتبار توصیه می کند با اضافه کردن پنج تن از دوستان و یا کمتر برای هر اتاق برای یک تجربه بهتر است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید اتاق به رازپس تنها شما دوستان دعوت به عمل می توانید ببینید و یا حزبکه در آن دوستان از دوستان می تواند در پیوستن به.

برای تغییر نام اتاق, باز کردن تنظیمات در گوشه سمت راست بالا. شما همچنین می توانید اتاق را شرح و رنگ تم و حذف تاریخچه اتاق به طوری که تمام پیام ها و رسانه ها حذف خواهد شد.

تماشای با دوستان

شما پس از ایجاد یک اتاق شما نیاز به ارسال یک هشدار را به دوستان خود در مورد شروع یک چت تصویری. برای انجام این کار باز اتاق شما ایجاد را انتخاب کنید و به دست آیکون در گوشه بالا سمت راست. در حالی که شما صبر کنید برای دوستان خود برای پیوستن به, شما می توانید یک ویدیو یا فیلم را با ضربه زدن روی پاپ کورن آیکون در پایین صفحه نمایش. هنگامی که شما در پیدا کردن آنچه شما می خواهید به تماشای ، به ضربه بزنید پست به اتاق.

در حالی که شما در حال تماشای فیلم با دوستان خود شما می توانید قطره GIFs emojis و برای تلفن های موبایل به اتاق -- شما ببینید آیکون در پایین صفحه نمایش است که می گویند واکنش, برچسب و برای تلفن های موبایل. شما همچنین می توانید ارسال پیام با ویدئو چت با ضربه زدن روی پیام های آیکون.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تماس با ردیابی توضیح داد: چگونه برنامه ها را کند می کند coronavirus

6:07

چه می توانم ببینم ؟

تعداد تمام طول فیلم محدود است و در مقایسه با بقیه از یوتیوب جهان و بسیاری از فیلم ها باید کاهش یافته و از برنامه اما هنوز هم وجود دارد لازاروس اثر و آرزو بر ستاره. نیز وجود دارد برخی از فیلم های ترسناک و خانواده پسند ،

فیلم های یوتیوب هستند تا برای grabs به عنوان به خوبی. فقط نوع آنچه شما دنبال آن هستید در نوار جستجو مانند یوتیوب تاثیر گذار نام و یا یک ویدیو خنده دار, تلفیقی.

اگر شما لذت بردن از با استفاده از اعتبار برای یوتیوب نشان می دهد که شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به تماشای Netflix بکشد در همان زمان به عنوان دوستان با Netflix حزب. برای سرگرمی بیشتر و در اینجا آنچه که در مورد جدید طاووس جریان خدمات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب