محرک بررسی کنید: آیا شما واجد شرایط برای دریافت بعدی $1,200? آنچه شما نیاز به دانستن – CNET


 money-bills-coins-wallet-0545

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده.

آنجلا Lang/CNET

اگر شما در حال شمارش در یکی دیگر از محرک بررسی به شما کمک کند از طریق coronavirus همه گیرچیزها دنبال آن هستید. اواخر بعد از ظهر دوشنبه گزارش نورد بهبود می یابد, قانون پیشنهادخود را طولانی-انتظار بسته محرک اقتصادی برای سرپا نگه داشتن یک تضعیف اقتصاد ایالات متحده. و این نشان می دهد مقدار بیشتر در مورد که می تواند واجد شرایط برای دومین محرک چک و… که ممکن است. (ضمنا در اینجا هنگامی که ما فکر می کنم IRS می تواند ارسال آن.)

تحت جمهوریخواه پیشنهاد بهبود می یابد, قانون شرح زیر است تقریبا همه یکسان پرداخت دستورالعمل مجموعه برای اولین محرک چکبا 1200 $برای افراد و 500 دلار برای وابستگان. اما یک تفاوت عمده و هنوز هم مقدار زیادی نمی دانیم. مانند به عنوان مثال اگر ایران پیشنهاد می تواند تغییر کند.

در حال حاضر که جمهوری خواهان قرار داده اند قانونی خود کارت روی میز آنها آغاز خواهد شد مذاکره با مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در جزئیات از بعد اقتصادی تاثیر پرداخت از جمله زمانی که IRS ممکن است ارسال اول پرداخت کردن و کسی که واجد شرایط بر اساس سن و درآمد سالانه مشمول مالیات شهروندان, وضعیت تاهل و تعداد زیادی از وابستگان شما ادعا می کنند.

تا جایی که همه چیز ایستاده است ؟ ما مفصل همه چیز را ما می دانیم در حال حاضر در مورد آنچه اتفاق می افتد با آینده نجات بسته است. بررسی بازگشت اغلب برای به روز رسانی.

چگونه بیشتر مردم می تواند واجد شرایط برای دومین محرک بررسی تحت یمن طرح

سنا آمریکا بهبود می یابد عمل خواهد دنبال پرداخت مجموعه رهنمودهای مراقبت عمل می کنند: “ما در حال رفتن به ادامه تاثیر اقتصادی پرداخت که ساخته شد در ماه آوریل و مه” سناتور چاک Grassley روز دوشنبه گفت:. اما Grassley گفت: تحت عمل بهبود می یابد, بیشتر مردم خواهد واجد شرایط.

“[لایحه] شامل فقط چند نفر بودند که ناخواسته از سمت چپ از یکی از آخرین. عمدتا وابستگان دانشگاه ها و بزرگسالان است که کسی دیگری وابسته,” او گفت:.

در اینجا است که واجد شرایط برای بهبود عمل پرداخت:

 • یک مقیم آمریکا با یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000.
 • سر از درآمد خانوار تحت $146,500.
 • زن و شوهر تشکیل پرونده به طور مشترک بدون فرزند و درآمد کمتر از $198,000.
 • وابسته کودک یا بزرگسال.

در مراقبت عمل قطع به دریافت 500 دلار وابسته بررسی شد سن 16 سالگی و جوان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک به احتمال بسیار زیاد


1:21

چگونه بیشتر مردم می تواند واجد شرایط برای دومین محرک بررسی تحت دموکراتها طرح

وسیعترین واجد شرایط بودن پارامترهای پیشنهاد تا کنون آمده از قهرمانان عمل (PDF) بود که به پیشنهاد مجلس نمایندگان در مه 15. هر چند از آن شده است به شدت مخالف با جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما می توانید نگاهی به این لایحه به کمک قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است واجد شرایط برای گسترده پیشنهاد:

 • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
 • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
 • خانواده ها تا پنج نفر است.
 • SSDI گیرندگان.
 • افرادی که نیست ما شهروندان و فراموش فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.
 cash funds running out of money change dollars wallet empty

آن را به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

اینجا که نمی دریافت اولین محرک چک کنید

این گروه نه دیدار با الزامات مورد نیاز برای پرداخت اول:

 • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000.
 • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500.
 • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000.
 • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24.
 • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت ایالات متحده.

زمانی که به شرایط مورد نیاز بود ،

در حال حاضر که مجلس سنا ساخته شده است که پیشنهاد خود را با کاخ سفید را به دخالت در مذاکرات با خانه می توانید شروع. پس از توافق ساخته شده است محرک بیل نمی خواهد اثر را تا زمانی که رئیس جمهور نشانه های آن به قانون است. ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی را با اطمینان تا زمانی که دو طرف با هم می آیند در آینده بسته محرک اما ما باید یک ایده خوب چه کنگره مهلت است و زمانی که یک چک می تواند ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de