مایکروسافت در حال بسته شدن فیزیکی آن فروشگاه های خرده فروشی

مایکروسافت در حال بسته شدن فیزیکی آن فروشگاه های خرده فروشی و در عوض تمرکز خود را خرده فروشی تلاش دیجیتال فرو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 تیر 1399
microsoftretailstoreclosing.jpg

مایکروسافت در حال بسته شدن فیزیکی آن فروشگاه های خرده فروشی و در عوض تمرکز خود را خرده فروشی تلاش دیجیتال فروش. دیوید پورتر, شرکت, معاون رئیس جمهور از فروشگاه مایکروسافت اعلام کرد در ژوئن 26 طریق یک پست وبلاگ در LinkedIn.

مایکروسافت ادامه خواهد داد به کار خرده فروشی فروشندگان اما آنها متمرکز خواهد شد در فروش, آموزش و پشتیبانی به مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک و شرکت مشتریان پورتر گفت. مایکروسافت در حال حاضر شده است و استقرار آن در خرده فروشی مردم از راه دور و آموزش نقش در فروشگاه فیزیکی تعطیلی ناشی از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

مایکروسافت قصد ندارم به آن فروشگاه گل سرسبد در لندن, نیویورک و سیدنی و ردموند ، پورتر گفت: این شرکت خواهد شد "reimagine" آنها به عنوان فضاهای جدید را بیشتر به عنوان تجربه مراکز. او ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه مشتریان قادر خواهد بود به بازدید از این مراکز.

مایکروسافت ابتدا اعلام کرد برنامه های خود را به مایکروسافت باز-مارک فروشگاه های خرده فروشی در ماه فوریه 2009. مایکروسافت استراتژی بود برای قرار دادن بسیاری از این فروشگاه ها به صورت فیزیکی به فروشگاه های خرده فروشی اپل به عنوان امکان پذیر است.

مایکروسافت در فروشگاه های فیزیکی ارائه شده کاربران یک محل برای دیدن و سعی کنید از ویندوز رایانه های شخصی گوشی های ویندوز (تا زمانی که مایکروسافت قطع آنها) ایکس باکس کنسول و انواع ثالث رایانه های شخصی و تلفن (از جمله برخی از گوشی های آندروید). گل سرسبد فروشگاه مانند شهر نیویورک فروشگاه که مایکروسافت در نهایت باز در سال 2015 نیز ارائه شده نسخه ی نمایشی فضاهای محصولات مانند مایکروسافت HoloLens و جامعه/فضاهای آموزشی.

مایکروسافت در فروشگاه های خرده فروشی هرگز در زمان خاموش در هر نقطه در نزدیکی راه اپل بود اما. مایکروسافت سعی کردم تعدادی از تاکتیک های فیزیکی بیشتر فروشگاه های باز به سرعت با انجام کارهایی مانند باز کردن تعطیلات پاپ آپ فروشگاه در سال 2012 به عنوان بخشی از آن ویندوز 8 را فشار. اما مایکروسافت همیشه عقب مانده به مراتب پشت سر اپل از نظر تعداد کل فروشگاه ها و ترافیک پا در این فروشگاه.

مایکروسافت گفت که بسته شدن از آن مکان فیزیکی خواهد شد "در نتیجه قبل از مالیات هزینه در حدود $450 میلیون یا 0.05 دلار در هر سهم" آن را ضبط خواهد شد در سه ماهه جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد.

من خواسته ام اگر امروز اعلام خواهد شد در نتیجه اخراج و زمانی که فروشگاه ها شروع خواهد شد بسته شدن. غیررسمی, من از شنیدن نه اخراج. اما هیچ کلمه ای رسمی به عقب تا کنون.

به روز رسانی: یک سخنگوی مایکروسافت ارائه شده رسمی خط: "همه کارکنان این فرصت را به ماندن با Microsoft." (من شنیده ام که معنی آنها را به ادامه کار از راه دور به عنوان آنها را از ماه مارس و بعد از آن یک بار مایکروسافت, شرکت, امکانات, باز, آنها هنوز هم می شود کار با مایکروسافت در ظرفیت های مختلف.) و فروشگاه بسته شدن اساسا در حال حاضر در, اثر, داده همه, مایکروسافت, خرده فروشی, مغازه ها بسته به دلیل coronavirus و هرگز دوباره باز کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن