محرک بررسی 2: شما اضافی $1,200 پرداخت از IRS ؟ - CNET

چقدر پول دولت ارسال می تواند در یک ثانیه محرک بررسی یک موضوع از حدس و گمان است. سارا تو/CNET برای اکثر تا به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
 030-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

چقدر پول دولت ارسال می تواند در یک ثانیه محرک بررسی یک موضوع از حدس و گمان است.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

طی چند روز گذشته این سوال در واشنگتن به نظر می رسد کمتر مورد اگر کنگره تصویب خواهد شد یکی دیگر از بسته امداد اما چگونه بزرگ یک دوم IRS محرک بررسی می شود. بسته به اینکه چه کسی صحبت کردن مقدار می تواند تنها $1,200 مستقیم, پرداخت, بررسی ماهانه از $2,000 از طریق طول coronavirus همه گیر و یا هیچ چیز در همه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال در حالی که به دور از جزئیات است گفت که او به نفع بزرگتر پرداخت از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان به تصویب رسید در مارس -- یکی که ارائه می دهد یک یکجا تا 1200 $در هر فرد است.

"من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات ها اما آن را باید انجام شود به درستی" رئیس جمهور فاکس کسب و کار این هفته است. "بنابراین ما در حال کار بر روی آن و من مطمئن هستم که آن را به همه گرد هم می آیند."

"آن را در مقیاس بزرگ در یک بسته گفت:" لری Kudlow کاخ سفید, مشاور اقتصادی صحبت به فاکس کسب و کار. "مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر."

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی ممکن است کمک به تغییر حرکت نمی کند برای حل و فصل این موضوع چقدر پول به افراد و خانواده ها می تواند دریافت کنید. مذاکرات با سنا و مجلس بیش از اندازه از این لایحه که دقیقا می تواند واجد شرایط برای دیگر پرداخت و اندازه چک فرد انتظار می رود به رشد گرم می شود.

در ادامه به ببینید که چه زمان طرح پیشنهاد در این راه از محرک های اضافی پول است. این داستان به روز رسانی غالبا در پرتو اطلاعات جدید است. اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

می تواند شما انتظار زیادی یا کمی ؟ تصمیم نهایی می تواند در پایان ماه.

سارا تو/CNET

چقدر پول می تواند شما را از یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در اینجا ممکن است مقادیر مورد بحث در واشنگتن:

به یاد داشته باشید که چقدر شما در نهایت خواهد شد بستگی به وضعیت شما. برای مثال حتی اگر این لایحه می گذرد وجود دارد قطعا واجد شرایط محدودیت بر اساس مثلا چقدر پول شما را سالانه خود را در سن وابستگان خود را و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

این وضعیت در یک عکس فوری

نگه داشتن خواندن برای اقدامات خاص و مقدار دلار. این خلاصه ای کمک می کند تا مجموعه ای از صحنه است.

کاخ سفید: trump's روشن است که او می خواهد به ارائه بیش از $1,200 حداکثر محرک بررسی برای مبارزه آمریکایی ها یک تغییر از اظهارات مبهم از حمایت بیش از چند هفته گذشته است. برای مثال در ماه ژوئن او مشخص می شود یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی به عنوان "بسیار خوب" بدون حس دامنه. "این خواهد بود بسیار بخشنده" رئیس جمهور گفت:.

سنا: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بارها گفت که او را به یک جولای آخرین مهلت برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آمریکایی ها را ببینید دوم محرک چک کنید یا نه. پس آن midmonth زنگ تفریح سنا است که انتظار می رود به بحث و گفتگو در دوم بسته دو هفته آخر جولای. در اینجا ممکن است یک جدول زمانیبر اساس سنا تاریخ و جدول زمانی از اولین محرک چک.

خانه: مجلس نمایندگان در حال حاضر عمل, عبور قهرمانان عمل (PDF) است. اگر به تصویب رسید به طور کامل آن را اجازه دور دوم جارو پرداخت در علاوه بر این به دیگر اقدامات وسیعی. آن چهره قوی مخالف از مجلس سنا و رئیس جمهور-مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام DOA -- است و نه انتظار برای تصویب.

 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

می خواهید بیشتر محرک چک پول ؟ که نمی کند ؟

جیمز مارتین/CNET

چگونه می تواند یک دوم محرک بررسی کمک به اقتصاد ؟

با برخی از کشورهای برقراری مستند اقدامات به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در 45 متحده, حمایت مالی از قبیل $600 در افزایش بیکاری در حال اجرا و coronavirus رکود مواج در سوال بیشتر محرک پولی برای افراد و خانواده ها است که با فشار دادن یکی.

"کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است به reengage در طیف گسترده ای از فعالیت های" رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت: در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن.

"مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز" پاول اضافه شده است.

dollars-money-1

هنوز هم وجود دارد بسیار مورد بعدی بالقوه محرک بررسی کنید که ما نمی دانیم.

آنجلا Lang/CNET

وزارت کار این کشور در هفته گذشته گزارش برای اولین بار نرخ بیکاری در صدر 1 میلیون (PDF) برای هفته پایان ژوئن 27, ساخت 15 هفته متوالی است که بیش از 1 میلیون ما کارگران در زمینه ادعاهای جدید.

این را نه فقط ما که رنج می برند از طریق رکود اقتصادی. با توجه به بانک جهانی ما را در عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در دهه.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر مقایسه

آیا رهبران جمهوری خواه ارائه شده است ؟

حمله داعش به رهبری مک کانل اند و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن دستورالعمل های روشن آنها می خواهند به دنبال برای دور دوم. بحث متمرکز بر محدود کردن اندازه از این لایحه مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار و یک پیام قوی است که این coronavirus بسته محرک خواهد بود.

"من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار است و به احتمال زیاد در این نقطه, اما نمی توان آن را از 3 تریلیون," مک کانل گفت: در ژوئن 27. در مقایسه مراقبت عمل است 2 تریلیون دلار بسته همان مقدار رئيس جمهور هدفمند برای این دور بعدی. قهرمانان قانون پیشنهاد به صرف 3 تریلیون دلار.

سنا بسته بندی می تواند شامل مقررات مربوط به کاهش مسئولیت برای پزشکان و کسب و کار از coronavirus مربوط به دعاوی وال استریت ژورنال گزارش شده است. آن را نیز می تواند شامل کمک به کسب و کارهای کوچک و مراقبت های بهداشتی.

کاخ سفید چشم انداز برای دومین محرک چک کنید

رئیس جمهور رشد بیشتر آوازی در حمایت از یکی دیگر از پرداخت مستقیم به افراد است. "من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف. من می خواهم پول برای دریافت وجود دارد سریع" رئیس جمهور فاکس کسب و کار این هفته است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران اقتصادی به دنبال تقویت اقتصاد ایالات متحده با انگیزه کارگران برای پیدا کردن شغلی جدید و یا بازگشت به مشاغل موجود. کاخ سفید نیز با توجه به معافیت های مالیاتی برای کسانی که تعطیلات در ایالات متحده (PDF) در این سال به تشویق هزینه های مجله گزارش شده است. ژاپن گرفته شده از یک روش مشابه برای تشویق به مسافرت داخلی.

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو توییتی ماه گذشته که رئیس جمهور است که به دنبال حداقل 2 تریلیون دلار برای بعد از بسته محرک اقتصادی "با یک حجم است که با تمرکز بر آوردن خانه ما پایه تولید" ناوارو گفت.

کاخ سفید نیز با توجه به کاهش بیکاری پرداخت به 250 یا 300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال که خواهان این باور را القاء افرادی که شغل خود را از دست برای پیدا کردن کار. در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است. افزایش مزایای پایان رسید در پایان این ماه است.

رئیس جمهور همچنان به فشار برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد یک ایده او به ارمغان آورد تا در ماه مارس است. "ما خواهد بود برای رفتن حقوق و دستمزد کاهش مالیات او گفت:" در ماه ژوئن "خواهد شد که باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما در حال رفتن به بزرگتر و بهتر از ما تا کنون بوده است."

چه عمل قهرمانان پیشنهاد ؟

مجلس نمایندگان که از حزب دموکرات اکثریت تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال طیف وسیعی از مزایا را برای خانواده ها و مستاجرها و افرادی که در زندگی ما هستند و شهروندان با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه عنوان شده است کاخ سفید گفت: این خانه بسته است "بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک لیست علاقه مندیهای."

در اینجا آن تشریح:

افراد: یک فرد واجد شرایط دریافت تا $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا 2018 تشکیل پرونده (اگر شما در میانهی شب مالیات واصل نشده) کمتر از 75000 دلار و کاهش تدریجی به عنوان AGI بالا می رود.

stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

یک پلان را پست کردن دور دیگری پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

فرزندان و وابستگان: هر وابسته خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 پرداخت بر خلاف اولین محرک لایحه که دربسته تا سه فرزند از 500 دلار در هر کدام. این امر به درخواست دانشجویان, کودکان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.

خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام. مقدار شما می تواند واجد شرایط برای دریافت کاهش خواهد خود را بالاتر AGI است.

افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

مزایای بیکاری: این لایحه را در طول زمان افزایش بیکاری 600 $در هر هفته (در بالای متحده معمولی بیکاری پرداخت) به ژانویه 2021.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

خانه ساخته شده خود حرکت می کند و در حال حاضر ما صبر در کاخ سفید و سنا برای به اشتراک گذاشتن طرح های کامل است که باید برای بحث مدتی این ماه است. در اینجا جدول زمانی به عنوان ما امروز می شناسیم از جمله آمریکا و تاریخ خاموشی برای هفته برنامه ریزی شده زنگ تفریح.

در حالی که چشم انداز برای یک ثانیه بسته به نظر می رسد امیدوار کننده -- "شانس یک فاز چهار معامله بسیار بالا" کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته وال استریت ژورنال در ماه ژوئن -- تا زمانی که کنگره در واقع عبور از این لایحه و رئیس جمهور نشانه های آن را به قانون ما باید به ایستاده.

در حالی که ما صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوم پیشنهاد در اینجا اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب