5 دلیل که چرا نوجوانان گوش نمی

شما در حال انجام بسیاری از صحبت کردن اما فرزند نوجوان خود را به نظر نمی رسد به انجام بسیاری از گوش دادن. و به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 اردیبهشت 1399

شما در حال انجام بسیاری از صحبت کردن اما فرزند نوجوان خود را به نظر نمی رسد به انجام بسیاری از گوش دادن. و به جای های عقل خود را به نظر می رسد مانند شما در حال فروش پژواک.

من درد را احساس می کنم چرا که پس از موفقیت در باقی مانده سال از من دو فرزند و آموزش دبیرستان و دانشجویان برای بیش از دو دهه من کشف 5 دلیل برای گوش دادن به بزرگسالان است.

1. از آنجا که ما به آنها گوش نمی.

نوجوانان خواهد گوش دادن به هر کسی که گوش می دهد به آنها. آیا شما شنیدن آنچه که من فقط گفت ؟ آنها را به گوش دادن به هر کسی که گوش می دهد به آنها. آیا شما متوجه چه خطرناک است ؟ اما این درست است.

به همین دلیل به تنهایی اگر شما می خواهید نوجوان خود را به گوش دادن به شما شروع به گوش دادن به او و یا او. چرا که اگر شما نمی گوش دادن به نوجوانان خود را دوستان خود را. و به نوبه خود, نوجوان شما در حال رفتن به گوش دادن به آنها. و آیا شما واقعا می خواهید خود را 14 سال دختر قدیمی مشاوره گرفتن از یک فرد که تنها 14 سال از زندگی را تجربه کنید ؟ من فکر نمی کنم.

2. آنها سوال منبع.

به عنوان پدران ما خیلی خوب در مشاوره دادن. زندگی به ما آموخته بسیاری از درس و احساس می کنیم تقریبا موظف به تصویب که عقل به فرزندان ما. اما به عنوان نجیب به عنوان نیت ما وجود دارد یک مشکل کوچک: نوجوانان را باور نمی نصف چیزهایی که ما آنها را گفتن. چرا ؟ زیرا بسیاری از بار ما نمی همیشه مدل آنچه که ما در حال آموزش. به عبارت دیگر ما در حال تمرین آنچه که ما موعظه.

اگر شما می خواهید نوجوانان خود را به گوش دادن به شما هرگز از آنها بخواهید به انجام هر کاری شما مایل به خودتان انجام دهید.

اگر شما می خواهید نوجوانان خود را به گوش دادن به شما هرگز از آنها بخواهید به انجام هر کاری شما مایل به خودتان انجام دهید. سرب خود را می کند و نه با توضیحات خود را. گفته شده است که "کودکان نمی شنوند آنچه که ما می گویند, اما آنها به تماشای آنچه که ما انجام دهد." اما من ادعا می کنند که اگر آنها را به آنچه ما انجام می دهیم به اندازه کافی آنها را در نهایت گوش دادن به آنچه که ما را به می گویند.

3. آنها ترس از قضاوت یا ناامید کننده ما است.

وقتی که می آید به بالا بردن نوجوانان یکی از سخت ترین چیزهایی که به یاد زمانی که به نگه داشتن دهان خود را بسته است. باید اعتراف کنم زمانی که من برای اولین بار شروع به آموزش حرفه ای این برای من دشوار بود. اما من به زودی متوجه شدم که نمی خواهد گذشته سال در آموزش (اجازه تنها 24 سال) اگر من کنترل من اصرار به رفع صحیح حل و حل و فصل هر مشکل یک دانش آموز بود.

حتی با فرزندان خود یاد گرفتم که کمتر من سعی کردم به "حل" مشکلات خود را بیشتر از آنها آمد به من با مشکلات خود به دنبال مشاوره. و کلید را به فرزندان خود confiding در شما و گوش دادن به شما این است: هرگز حرفی که نوجوان خود را به شما می گوید. شما نمی توانید تغییر نتیجه و یا لغو آن به هر حال. بنابراین به جای درخواست های غیر قضاوت سوالات. به من اعتماد آنها به شما گوش بیشتر به این دلیل که شما در آنجا ماند و آرام واکنش نشان نمی دهند راه آنها انتظار می رود.

4. چرا که آنها در حال صدمه زدن به.

نوجوانان که در حال صدمه زدن اما هرگز درمان برای آن می تواند در نهایت صدمه زدن به خود و دیگران است. و گاهی اوقات تنها دلیل یک نوجوان حاضر به گوش دادن این است که او در حال صدمه زدن و درد و رنج در سکوت و فقط نمی دانند که چگونه به آن را بیان کنند. بنابراین اگر شما انتخاب می کنید به چشم پوشی از خود نوجوان درد, نوجوان شما در حال رفتن به را انتخاب کنید به چشم پوشی از شما.

شما نمی نیاز به یک پاسخ برای نوجوان خود را. شما فقط نیاز به آماده برای او و یا او را به یک مکان امن برای به اشتراک گذاری خود را و یا او لطمه می زند با شما. نمی شود یک پدر که فقط دوست دارد فرزندان خود را; یک پدر که گوش به آنها را با همدلی.

5. چرا که آنها می ترسند از تبدیل شدن به ما است.

اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت نوجوان خود را به گوش دادن به شما سپس به سادگی تبدیل به این نوع از شخص شما می خواهید نوجوان خود را برای تبدیل شدن به. بسیاری از نوجوانان به طور مخفیانه و می ترسند که اگر آنها به آنچه ما انجام دهد گوش دادن به آنچه که ما می گویند و به دنبال راه توصیه می کنیم سپس آنها را در نهایت به پایان خواهد رسید تا در یک مقصد آنها بیشتر می خواهید برای جلوگیری از به نام "خستگی." پاسخ: "چرا گوش دادن به شما؟"

به همین دلیل به مطمئن شوید که نوجوان خود را نمی لحن شما—این مهم است که شما را تبدیل به این نوع از فرد در شخصیت و عمل است که ارزش گوش دادن به. اگر شما زندگی می کنند زندگی خود را در چنین راهی است که دستورات را نه فقط خواسته های خود را به نوجوان توجه شما هرگز به نگرانی در مورد نگه داشتن یا توجه او.

صدا کردن: برخی از دلایل دیگر بچه نمی گوش دادن به پدر و مادر خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن